Iba jedno želanie. Čo by ste si priali?

larissa007
16. dec 2016

Čo by ste si priali ak by sa naozaj splnilo, ale iba jedno jedine konkrétne želanie...akekolvek aj nerealne no iba jedno (želat si dalšie želania sa neráta;) ) pre seba, pre kohokolvek, pre svet. (Napíš aj dvovod prečo prave toto želanie.

timea7
16. dec 2016

@larissa007 aby tu bol človek, ktorý odišiel navždy a ktorý mi veľmi chýba

sissy27
16. dec 2016

@larissa007 aby konečne všetci používali zdravý rozum... A zároveň ovládali pravopis 😂😂😂 dvovod?? Ale vlastne môžem môžem byť rada, lebo mohol to byť aj dvovot... Pre vysvetlenie: "dôvod"... A na telefón sa nevyhováraj, autocorrect práve toto slovo vie napísať správne 😈

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larissa007
autor
16. dec 2016

@sissy27 vazne ftipné ...

dominika6
16. dec 2016

@larissa007
Milion eur...
Dvovod..😀..lebo ho chcem...

sunny8
16. dec 2016

Jedno zelanie? Aby sa moja dcerka STASTNE dozila aspon 100vky (t.j aby vystudovala mala dobreho manzela zdrave deticky aby ona bola zdrava dobru pracu vlastne byvanie vsetko co potrebuje aby nemala nicoho nedostatok):*

sissy27
16. dec 2016

@sunny8 a čo keby tvoja dcéra netúžila po vzdelaní, manželovi a detičkách, ani po vlastnom dome? čo keby ju robilo šťastnou niečo úplne iné? a už vôbec by sa netúžila dožiť stovky? 😉

janinah
16. dec 2016

Aby všetky moje deti boli zdravé a žili v Európe /lebo som sebecká a chcem vidieť budúce vnúčatá aj inak ako cez skype☹

xevulax
17. dec 2016

Ja by som si zelala zdravie pre celu moju rodinu. Samozrejme, ze by som tu chcela mat tych, ktori tu uz nie su. -ale keby mozem iba jedno, bolo by to zdravie

tova
17. dec 2016

Aby sa zomieralo v urcitom veku, napr. 90r. Aby sa ziaden clovek cely zivot nemusel bat kedy to nanho pride, alebo svoje dieta. Aby sa aj clovek mohol na to pripravit vopred, v tom veku su ludia uz viac menej aj zmiereny s odchodom a nic viac od zivota neocakavaju. Choroby by boli len liecitelne. Uzdravit a znova fungovat. Peniaze, vztahy, skoly, diplomy, dovolenky je vsetko riesitelne.

sunny8
18. dec 2016

@sissy27 no mozno :D ale keby zomrela napr v 70. Tak to by asi nebolo zo staroby ale mozno z choroby a to by som nechcela :D tak neviem ze co by mohlo byt pre nu lepsie co by si viac priala ale nech to bude cokolvek tak verim ze bude stastna🙂 to bolo z pohladu matky co by asi kazda matka priaala svojmu dietatu

sissy27
18. dec 2016

@sunny8 ja stále hovorím nech sú len všetci moji blízki zdraví a šťastní 🙂 lebo šťastie je pre každého niečo iné, tak každý nech má podľa svojho vkusu 😉
Ale teda tak globálne by som fakt bola rada, keby všetci ľudia konečne používali zdravý rozum - užívateľkami mk počnúc 😎😂až ozaj po tých, ktorí majú v rukách moc...

samo_blaho
18. dec 2016

Svetový mier! A prečo? Uhádni.