Idem priateľovi na stužkovú. Aké šaty si mám obliecť?

leuska42
17. nov 2015

Ahojte, mám 17 rokov a chystám sa na stužkovú svojmu priateľovi. Vedeli by ste mi povedať, čo všetko si treba pripraviť resp. ako je to s darčekmi ku stužkovej ? A chcela by som vás poprosiť, ak by ste mali šaty vhodné na túto príležitosť neváhajte napísať, budem rada za každú odpoveď.

sabina1975
17. nov 2015

@leuska42 tak ja neviem ides na stuzkovu ako host to znamena ze nemusis mat robu stacia "koktejlky" a dar sa nenosi ja idem tiez uz druhemu synovy ale ani na prvej sa dary nenosili max kvety ale aj to len dievcatam u chalanov som nevidela maly darcek mu mozes dat ale skor nejaku drobnost a v sukromy

leuska42
autor
17. nov 2015

@sabina1975 myslíš že je ako darček v pohode že by som mu kúpila kravatu vo farbe mojich šiat?

kkikii
17. nov 2015

Ahoj ja idem tiez priatelovi a mam dlhe https://instagram.com/p/9izsu2HqS4/ tie bledunke 🙂 ja osobne som velmi tuzila po dlhych a preto som zvolila jemnu farbu aby som nebola moc vycackana nato ze som partnerka. Kravatu sme nenasi v takom otieni ale ma bedunko ruzzovu skor stao ruzovu 🙂

seahorse27
17. nov 2015

Darcek k stuzkovej? To si nechaj k maturite, ked uz...ale kravatu mu kludne mozes kupit. Ja by so zvolila koktejlky, urcite nie dlhe, tam to nebude o tebe.

kkikii
17. nov 2015

@seahorse27 ja som sa balo pytat v pozicovni ze co si volia baby a povedala ze to je uplne jedno ze v com sa citis lepsie podla mna to je na nej 🙂

leuska42
autor
17. nov 2015

@seahorse27 nie som z vysokých báb a kupovať dlhé šaty na nízku postavu je akurát tak lotéria či sa to krajčírke podarí pekne upraviť, čiže skôr sa prikláňam ku krátkym 🙂 Na miadresses som už pozerala a vyber je celkom slušny, ale aj z finančných dôvodov som uvažovala že skôr kúpiť od niekoho, kto použil raz na stužkovej a posúva ďalej 🙂 ak by teda niekto mal šatočky na predaj tak by som bola rada ak by ponúkol 🙂

ena1903
17. nov 2015

@leuska42 Ak to chces riesit tu, skus si pozriet sekciu Bazar - pozries si, co je v ponuke. Inak si tiez myslim, ze nieco kratke a nie velmi napadne, "hviezdy" v ten vecer maju byt dievcata, co budu mat stuzkovu.

cerez
17. nov 2015

@leuska42 Tak nahliadni tu do bazára, možno si vyberieš.

kkikii
17. nov 2015

@leuska42 ake mas cislo ? 🙂

leuska42
autor
17. nov 2015

@kkikii 38, obcas 36, záleží od strihu
@cerez začala som sa takm hrabať, ale cez tú horu príspevkov ľudí čo nakupujú cez e-bay a daju si na to 200% províziu som to akosik vzdala. Aj by som si objednala z ebay-u, len dlhá čakacia doba a fakt, že modelky nemajú žiadne prsia ma dosť obedzoval

janinah
17. nov 2015

@leuska42 šaty musia sedieť na postave,bez skúšania by som nekupovala...ber také,čo sa v nich budeš dobre cítiť...darček malinkatú maličkosť alebo nič

sonyap111
20. aug 2016

ahojte ak hľadáte naozaj krásne šaty v tej najlepšej cene tak určite pozrite www.sonya-shop.sk

moje odporúčanie sú šaty značiek SAF, DEPARE a NIFE
značku si možete vyfiltrovať v hornej lište nad produktami výrobca a tam si zašktnete akú značky sa majú zobrazovať

natalia112
11. nov 2017

Dobrý večer, idem na stužkovu priatelovi ako partnerka.. Je vhodné si obliecť dlhú suknu a body ? Dala som si ju ušiť na tuto priležitosť a chcem ju využiť.. Je to vhode ako pre partnerku ? Keďže v triede sú iba sami chalani takze tam budu iba partnerky.. Prikladam foto

tncka
11. nov 2017

@natalia112 mne sa farba tej sukne vobec nepaci. Taka "kolotocarina" ak mi rozumies 🙂 Ale ak vezmem do uvahy tvoj vek no tak...dobre no..moze byt ak to nejak doplnis doplnkami,ale iba jemne

tami2014
11. nov 2017

@natalia112 Mne sa paci. Moderne, krasne 👍

luzzia
11. nov 2017

@natalia112 mne sa to tiez velmi paci.. ovela krajsie, lepsie a modernejsie ako tie otrepane saty z pozicovni a tortove roby ala princezne spred 20 rokov..

doladit velmi jemnymi sperkami - pozor, neprehnat, nech to nie je preplacane.. dala by som len velmi jemne male napichovacie nausnicky, urcte nie velke a visiace - to by bolo uz moc gycove, samotna sukna a top ma dost ozdobnych prvkov, volanov.. cize nejake napichovacie bud cire alebo ruzovkaste kamienky, pripadne ciste strieborne napichovacky.. na krk uz nic a maximalne este tak nejaky hodiaci sa naramok.

ak kabelku, tak malu clutch alebo listovku do ruky. asi striebornu.

natalia112
12. nov 2017

Ďakujem vám za milé ohlasy 🙂 a je to vhodné ak idem iba za partnerku ?

tami2014
12. nov 2017

@natalia112 Ano je 🙂 Zabav sa 🙂

tabitana
12. nov 2017

@natalia112 uplne super vyzeras..kludne takto chod..si mlada,stihla.. Ty si to kludne mozes taketo farby dovolit.. (myslim suknu)..

natalia112
12. nov 2017

Ďakujem vám veľmi pekne 😘😘