Inšpiratívne mamičky

yahotka
15. júl 2016

Ahojte maminky! Chcela by som sa opýtať, ktoré známe slovenské mamičky sú pre vás zaujímavé, inšpiratívne? S kým by ste sa radi stretli, a len tak pokecali o materstve, o kom dozvedeli viac, kto sa vám páči? Či už známe speváčky, herečky, spisovateľky, moderátorky, podnikateľky,... alebo ktokoľvek koho poznáte a je pre váš v nejakej oblasti inšpiráciou. Ďakujem moc za vaše tipy a názory.

acer11
15. júl 2016

nič proti,ale aký to má zmysel...?

stepanka274
15. júl 2016

Tak napr barbora rakovska, zvlada vela, dieta, skolu, pracu,ale aj veci pre deti knizky, cd obdivujem kde berie energiu a este je aj pridzene pekna

mima4
15. júl 2016

@stepanka274 to je to, ze nevidis do zivota tej mamicky, mozno ma pani na upratovanie, aj opatrovatelku... plus obe babky..tiez nechodi do klasickej prace.... takze podla mna neporovnatelne

glorikarebeka
15. júl 2016

@mima4 vystihla si,neni o com debatovat

alaguema
15. júl 2016

@yahotka spomedzi slovenských "celebrít" nikto. Najviac ma inšpirujú najbližší ľudia. Inak si to ani neviem predstaviť. Akým spôsobom, by ma mohol inšpirovať niekto, koho nepoznám a on/ona nepozná mňa. To šlo možno v puberte - v čase idolov. A ani vtedy som žiadny nemala 😀

sissy27
15. júl 2016

@yahotka nechápem, v čom je nejaká celebritná mamička lepšia ako hociktorá iná... Snáď len, že ju netrápi, či už nabehol rodičák, keď má banku xyz...
@stepanka274 trojboj "dieťa - škola - práca" zvláda asi tak každá tretia aj tu na MK... Častokrát aj nie len nejakú pavedu na súkromnej VŠ externou formou a k tomu prácu na fulltime 8.5hod denne, nie za 4 min oznámiť vyžrebované čísla lotérie 🙂 netvrdím, že Barbora nie je šikovná, ale zas ani nič extra...

glorikarebeka
15. júl 2016

vtedy budem nejaku celebritu obdivovat ked z ich deti vyrastu slusny ludia.Jasne oni maju zase ine problemy,ale pokial je plna penazenka nemusia riesit ci kupit 5rozkov alebo 10.Nikomu nic nezavidim,ale tieto deti ktore maju vsetko vacsinou droguju,piju atd....cest vynimkam.