Instagram - vyhadzuje mi to sledovateľov

katuska88
29. jan 2019

Baby prosím neviete mi poradiť? Mám Instagram a každý deň mi pribúdajú sledujúci ale vždy ich aj tak mám len 160. Nad 160 sledovatelov ich samé vyhadzuje. Mám niečo zle nastavené? Dakujem

diankadop
29. jan 2019

S tym som sa este nestretla. Ako samo od seba sa ti nemaju preco len tak vyhadzovat, no kde by to malo byt nadstavitelne, tak to tiez neviem :(

monkabohdalova
29. jan 2019

@katuska88 mne to tiež robí, presne pri tomto čísle

miza88
29. jan 2019

Ahojte, sú to reálni sledovatelia ktorých poznáte? Mne sa to deje pri vyššom čísle ale iba pri ľuďoch, ktorí si práveže takýmto štýlom naháňajú sledovateľov a vlastnú popularitu. Začnú vás sledovať, vy začnete ich, oni sledovanie zrušia ale vy nie a im idú peniažky z reklamy. Pokiaľ ma začne sledovať niekto z mojich známych, nie je žiadny problém.

monkabohdalova
29. jan 2019

@miza88 miznú mi normálne aj moji priatelia, dosiahnem číslo 155 a o pár hodín mám vždy o pár sledovatelov menej

miza88
30. jan 2019

@monkabohdalova Hm, je to zvlastne ale zalezi na tom vobec kolko mate sledovatelov? 😀

monkabohdalova
30. jan 2019

@miza88 nezáleží;) ja som iba komentovala príspevok s tým, že mne sa to tiež deje🙂

katuska88
autor
30. jan 2019

Tak včera som mala 7 nových, reálnych ľudí a zase sú preč :( zase som na 160.

jajdapajda89
2. okt 2019

Môže ísť o chybu alebo blokovanie https://evolum.sk/akcia-bola-zablokovana/ . V poslednej dobe sa to stáva aj mne.