Internet cez T-com

sasa227
18. okt 2013

Viem ze tato otazka je uplne od veci ale potrebovala by som poradit nastastie sa nejedna o mna ale bol brany internet v t-come, no doslo k tomu ze nikde v zmluve nieje pisane ze sa rychlost znizi po urcitom odbere dat. Internet ma 3dni uz vcera bol v t-come ze chce zrusit zmluvu no tam ho len odbili tym ze sa to neda. Nie je nejaky zakon ze do 7dni sa da vypovedat kazda zmluva????? na nete som nic nenasla dakujem velmi pekne za kazdu radu

zivika
18. okt 2013

@sasa227 a aky internet presne bral? lebo ked si pozries aj na telekomackej stranke ponuku, tam, kde rychlost znizuju, je to napisane...mohlo sa stat, ze ste to len prehliadli...

sasa227
autor
18. okt 2013

neobmedzeny 3

sasa227
autor
18. okt 2013

neobmedzeny mobilny internet a o znizeni rychlosti nepisu

zivika
18. okt 2013

@sasa227 " Pri programoch neobmedzený mobilný internet 1/2/3 sa uplatňuje obmedzenie rýchlosti dátových prenosov na 64 kb/s po vyčerpaní objemu dát 2 GB/5 GB/10 GB." toto som skopirovala z ich stranky, takze bohuzial telekom chybu neurobil, len dotycny si neprecital podmienky....a ked to maju na stranke, predpokladam, ze to bude aj v zmluve...od zmluvy by sa dalo odstupit iba v pripade, ze by poskztovatel sluzby porusil podmienky, ale tu to tak bohuzial nie je...

sasa227
autor
18. okt 2013

No tak mu poviem ale v zmluve to urcite nie nakolko som zmluvu celu citala.