Intímna rada - ako si užiť sex v tehotenstve

luivanka
4. nov 2018

Ahojte chcela by som sa vás nieco opýtať je to ošemetná téma preto to nové prihlásenie. Momentálne som tehotná nemám žiadne problémy v tehotenstve aj manželstvo je v pohode🙂 Som v 30tom týždni a ja neviem či to je tým tehotenstvom ale mám stále veľkú chuť na intímne radovánky.Manzel je samozrejme Happy len problém je že je to tam dole viac citlivé, vlhkosť je slabá a dosiahnuť vrchol je dosť obtiažne.Kupila som nam aj lubrikačný gél na vodnej báze ale nieje to úplne ono. Skoro vôbec ho necítim x😔S bruškom sú polohy obmedzené ale až taký problém s dosiahnutím orgazmu som nikdy nemala.Keby že nemám na to chuť tak nič neriešim . Muzicek sa snaží len keď už to trvá dlhšie tak je to znova veľmi citlivé a to potom už nieje ani príjemné.Viete niečo poradiť?A ešte nikdy sme nemali sex v tehotenstve zakázaný .

anve
4. nov 2018

@luivanka bud rada,ze mas chut😁

zltalienka
4. nov 2018

@luivanka nech muzicek použije prsty 🙂

katkasofka
4. nov 2018

.

janulka2811
4. nov 2018

Muzik nech pouzije najprv to co ma v ustach a potom nech pouzije to co ma teraz sa musi viac snazit on.

luivanka
autor
4. nov 2018

@janulka2811 veď hej ale tak nie vždy

janulka2811
4. nov 2018

@luivanka nech pekne skusa a ty si to uzivaj 😜

queenofdisaster_7
4. nov 2018

@luivanka môj chce stále sex ale ja napr vôbec tak sem tam sa premôžem no, pamätám si ze ešte zo začiatku ako som otehotnela boli tie orgazmy neskutočne také iné. Ale teraz ako píšeš lubrikantu treba za kybel bruško zavadzia (už som na konci) a absolútne nič pritom necítim ale vôbec asi preto ani nemám chuť 😂 neviem ci som ofrigidnela alebo co ale proste fakt mi to nič nerobí

luivanka
autor
5. nov 2018

@queenofdisaster_7 ja viem že príde čas keď to chcieť nebudem a po pôrode nebudem môcť tak to chcem aspoň teraz využiť naplno...to chcenie😊

nellka21
16. nov 2018

Hej baby hovoríte mi z duše, my mame sex max raz do mesiaca i to sa ho opytam ci je ok že nič neskúšal 😇.. Rovno mi povie, že načo keď mňa to neťahá vôbec sa milovať, a ani na mňa ľahnúť nemôže kvôli brušku, ani polohu zmeniť lebo nie všetko je príjemné, a hlavne je ze mňa to aj tak boli, alebo je to aspoň nepríjemné keď už nič iné. Chudák manžel, trénuje sám lebo ma nechce obťažovať zakaždým 😂.. Ale snáď sa to dá po pôrode do poriadku.. Ze vraj si počká nech z toho máme dačo obaja nie len on 🤔🤔😁