Iný názor na výchovu

malasandrika
12. okt 2017

Ženy prosím Vás, ako riešite/ argumentujete Vašej mame/ svokre, že Vy máte iný pohľad na výchovu Vášho dieťaťa? Predýchavať nepomáha a nemôžem po každej takejto udalosti vypiť fľašu vína 😄

dominika6
12. okt 2017

@malasandrika na iný pohľad vo výchove môjho dieťaťa pomohlo selektovanie návštev ...na sviatky,rodinné oslavy a ked sú choré tak,že už sa minuli všetky priepustky na ktoré mám zo zákona nárok..

namornicka
12. okt 2017

Ja tak isto. Na začiatku som sa snažila vysvetľovať, diskutovať a keď sa nedalo tak som obmedzila kontakt. Ale nežije v tom istom meste ako ja.

nelinka2009
12. okt 2017

@malasandrika skus hladat kompromisy 😁😂😁😂😁😂😁😂

kellypiu
12. okt 2017

no v prvom rade su to tvoje deti, takze asi tak. musi si to uvedomit aj ona, len najhorsie na tom budu deti, ktore budu mat z toho akurat tak chaos

tana85
12. okt 2017

@malasandrika so svokrou je to tazsie, tam si nedovolim tolko co k mame. tej poviem otvorene ako to vidim, ze tak a tak ju nechcem ucit alebo naopak takto si to lredstavujem. nie sme spolu ale tak casto, ze by tie navstevy kazili moju vychovu a zase ja sama nemam az take vyhrady voci tomu ako vychovali mna. so svokrou, hoc je skvela zena, je to horsie lebo ona si vygugli nieco opacne a potom mi ukazuje, ze nasla toto, co je opak ako to chcem ja

nelinka2009
12. okt 2017

@tana85 😁😂😁 svojre treba vypnut net 😁😂😁😁

sandrahi
12. okt 2017

no keby mam ja zakazdym vypit flasu vina ked sa s mojou mamou nezhodnem na takychto veciach tak je zo mna asi davno alkoholicka 😂 😂😂 ja som so svokrou este ako tak fajn ale moja mama mi stale do vychovy strasne keca a na zaciatku ma to strasne rozculovalo ale potom si uvedomila, ze ona je ina generacia, vsetko by riesila inak a ona ma proste nepochopi nech jej poviem cokolvek. ja jej jednoducho zakazdym poviem, ze ja som teraz mama a posledne slovo mam ja.

mom311
12. okt 2017

@tana85 moja svokra mi posiela po muzovi vystrihnute clanky z casopisov 🤣

nelinka2009
12. okt 2017

@mom311 nieeerrr to vazne???

siska53
12. okt 2017

@malasandrika
Ja nemam problem s mamou ci svokrou,ale s mojim otcom,cize dedom deti... A a..predychavam..on ma svojsku povahu.. Ale deti jo miluju,tak si zakusnem do jazyka..on akosi nejak nepochopil,ze ja som dospela..... Pri nom je to tazke..

ferala
12. okt 2017

Naše dieťa ešte ani nie je na svete a už dostávam prednášky o výchove a podobné z jednej aj z druhej strany. Ale my sme už pokročili lebo ja nedostávam normálne vystrihnuté články ale svokra sa naučila čítať články na internete a normálne mi posiela linky do mailu 😂 😂 😔

mom311
12. okt 2017

@ferala no aj u nas je pc zdatna. Ale neposiela mi linky,ale to vytlaci a tak posle 😂

mom311
12. okt 2017

@nelinka2009 smrtelne vazne 😂😱🤣

lulula12
12. okt 2017

Kamoska ta radsej mamine este ani nepovedala, ze je tehotna. Caka druhe a hovori, ze kym to nebude vidiet velmi tak jej nepovie, lebo zase len bude pocuvat co ma a co nema robit, ze uz to prekracuje hranice. Ja tiez som si toho uz vypocula a to este len drobec zachvilu pride na svet, ja nastastie viem tieto veci pustat jednym uchom dnu a druhym von 🙂

nelinka2009
12. okt 2017

@mom311 ako to ta obdivujem... Ja by som asi schmatla vystrizky a,sla by som jej ich dat na veceru... Ja moc svojru nemusim, v podstate sa uz naucila, ze sa starat nema, ale neviem jej zabudnut veci z minulosti. Viem, ze to nieje spravne, ale proste niesom twn zabudacoodpustaci typ cloveka... Keby sa mi starala do vychovy... Najprv by mi tie deti musela zivit...

natalka13
12. okt 2017

Neargumentujem neriesim, nech si hovoria co chcu.

malasandrika
autor
12. okt 2017

Dávam za pravdu, že je to iná generácia a asi ich myslenie veľmi nezmením 😄 Kúpim teda nízkoalkoholické víno 😄

nelinka2009
12. okt 2017

@malasandrika ake? 😁😂

malasandrika
autor
12. okt 2017

@nelinka2009 má menej alkoholu ako normálne 😂😂

nelinka2009
12. okt 2017

@malasandrika fuj take nepi... To nepomoze 😁😂

malasandrika
autor
12. okt 2017

@nelinka2009 tiež pravda, nebudem si kaziť deň ešte viac 😄😄😄

mom311
12. okt 2017

@malasandrika pravda nepomoze nic. Jednym uchom dnu, druhym von a vecer pohar vina. A este pomoze obcas sa niekumu vyrozpravat a pustit paru. Teda aspon mne to pomaha. 😄

rheuska
13. okt 2017

na argument, že ja som vychovala toľko a toľko detí, protiargument, vychovala je minulý čas a nech teda nechá teba vychovať to svoje.