IPhone 13 mini - stíšenie hlasitosti

17. aug 2022

Ahojte mam novy telefon iphone 13 mini a ked mi niekto zacne volat, hlasitost ktoru mam nastavenu sa zrazu sama stisi a volanie takmer nepocut. Ako nastavit aby mi prichadzajuci hovor zvonil v rovnakej hlasitosti a sama hlasitost sa nestlmila??

wade
17. aug 2022

Môžeš to nastaviť v Nastaveniach / Zvuk. Nemáš toto (vôd obrázok) zapnuté a tým pádom menis hlasitosť vytvárania neúmyselne?

wade
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. aug 2022

@wade mne ale automaticky ako zacne zvonit telefon tak zvoni ale hlasitost sa sama stisi, ja nestlacam nic, ako keby sa sama potlaci hlasitost prichadzajuceho hovoru

wade
17. aug 2022

Skus este toto vypnut: Settings > Accessibility > Face ID & Attention > Attention Aware Features - Attention Aware off

anavixy
17. aug 2022

A stisi sa ti len ked ho chytis do ruky alebo aj ked len lezi na stole a zvoni? Nemaju to tak, ze ked ho vezmes a teda logicky vidis ze zvoni tak sa stisi? Ci to si pletiem? 🙊

wade
17. aug 2022

@anavixy Ano, presne tak to robi aj iPhone - tl je ta funkcia Attention Aware - len ci to nejak neblbne.

mistymay33
17. aug 2022

Toto by ti malo robit iba ked ho mas v ruke. Telefon vie rozoznat kedy ho drzis a ked ti niekto v tom case zavola, tak prve zvonenie je hlasne, ale potom sa stisi, lebo vsak vies ze ti niekto vola, kedze ho mas v ruke.
Inak ked je len tak na stole, alebo v taske, mal by zvonit stale rovnako hlasno.