Iphone nabíjačka

mancicimancici
30. máj 2022

Dobrý večer, vedel by mi niekto poradiť čo robiť, resp. nerobit s iphone nabíjačkou ? Pretože sa mi stále pokazí USB kábel, niekedy po dvoch týždňov, po dvoch mesiacoch. Alebo niekto link na ozaj kvalitnú nabíjačku s pevným káblom ?

simsalabim
30. máj 2022

@mancicimancici a co s tym kablom robis? Ja mam jeden original a jeden z Flying tiger uz niekolko rokov (jeden na prizemi, druhy na poschodi) a nic im nie je 🤷‍♀️ Aj so mnou cestuju…

mancicimancici
autor
30. máj 2022

@simsalabim no veď práve preto. Snažím sa s nimi nehýbať, prakticky ich mám na jedno mieste celý čas a nevydržia mi. Kupovala som aj náhrady, aj originál nabíjačku a nič mi nefunguje. Preto hľadám nejaký pevnejší resp. kvalitnejší ekvivalent

janka_266
30. máj 2022

@mancicimancici a čo sa im stane? Zlomila sa? Alebo nenabijaju? Nie je problém v telefóne? Prach v nabíjaní? Možno tam niečo bráni nabíjaniu. Originál kábel by mal fungovať, náhrady, môžu častom prestať nabíjať. Ja jeden kábel nosím v taskeC druhý je nonstop v elektrike a fungujú, tak ako aj káble predtým. 🤷‍♀️

mancicimancici
autor
30. máj 2022

@janka_266 chyba v telefóne nie je, keď kúpim nový tak nabíjajú. Naposledy sa mi pri koncovke ako keby zošúchala tá izolácia a bolo vidieť “vnútro” - malé kábliky a pritom bol stále v zástrčke

sissy27
30. máj 2022

@mancicimancici ja mám káblov asi 5, aj originál aj nejaké z ali za pár centov a kým ich nestratím tak fungujú. Ale ak ho máš v tej istej zásuvke, tak môže byť problém v elektrike - nejaké prepätie a odpáli ti kábel ako najslabší článok.

simsalabim
30. máj 2022

@mancicimancici mne sa ten z Flying Tiger zda taky pevnejsi. Skus ten.

mancicimancici
autor
30. máj 2022

@simsalabim ďakujem

simona1998
30. máj 2022

@mancicimancici presne toto poznaaaam mne sa aj po tyzdni , dvoch pokazí nabíjačka či už lacná z Kiku pepca alebo draha od Applu vždy sa mi pokazí a partner ma už 6 ROKOV TU ISTÚ strieda len iPhony a nabijacku ma rovnaku 😀vždy sa mi vysmeje čo s tým robím

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz