Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
23. sep 2008

tak tak ........spolu................ 😀

sis takze sa byt saf hehe szia invagyok...........dobre som to napisala starena haaaaaaaa

karolinkafe
23. sep 2008

No este ze mame jeden druheho 😵 😵 😵 nie tak? 😉

sugika
23. sep 2008

no haloo, dnes nie su kolace?ci uz vsetko je zjedene? 😒

suzi4
23. sep 2008

Slm Baby!

ako?

Safi, díky za recept, vyzerá dobre, po Ramadáne vyskúšame...🙂 Hoci sme na diéte...

Nawal, v Lidl dostať múky, viac druhov... Vy ste kde v Írsku?

Jamela, ako sa darí? Kde ´pracuješ? Nech som trošku zvedavá...

sisulik
23. sep 2008

zjedene 😀

safiah
autor
23. sep 2008

safinka dnes bola opat na nakup pre deticky he ved Eid sa blizi a konecne som nezabudla aj na seba ved maminka musi byt tiez cecana zeeeeeeeeeeeeee .a boli sme aj na kontrole u neurologa dr spokojna posledna kontrolo bude inshaallah ked prideme z jemenu a potom uz nemusime chodit co mi bude luto lebo mame milu pani doktorku fnuk vysetrenie u nej trva 15 minut a dalsiu hodinku ak nema ludi kecame ...joooooj...bude mutno ☹

nawal
23. sep 2008

my sme v severnom irsku 😀

sugika
23. sep 2008

no uz placem 😢 nebudu kolace, bude jak macky na suchej potrave bo tu mam len ovsene vlocky

nawal
23. sep 2008

baby co myslite bude id v utorok alebo v stredu?

safiah
autor
23. sep 2008

ja mam v chladnicke tvarohove od dedka poslal mi a tak krasne zabalil krabicky motuzikom a prelepil lepiacou paskou mashallah statocne balenie asi aby nepovyskakovali hehe
suzi pocuj aka dieta prosiiiiiiiiiiim ta daj si pekne mnamky mnamky aj ja si dam uz som mala pernicek od maminky z lasky skoncil v brusku
😀 😝

sugika
23. sep 2008

v EU nebude nahodou v utorok?podla kalendara co som pozerala bol utorok a pre USA streda mozno sa mylim 😕

karolinkafe
23. sep 2008

Safinka, tak ty sa budes paradit haaaa 😀 😀 Ved za tou pani doktorkou mozte potom len tak skocit 😅 urcite bude rada, ze vas znova uvidi 😉
Sugi dnes mas chut na kolace? Ja ich zatial vela nerobim, uz sa tesim na slovensko, tam stale s maminkou vypekame 😀 😀

safiah
autor
23. sep 2008

zajtra chcem piect sugi tak ti poslem len este neviem cooooo uz mi idu sladke kolace hore krkom skor by som slane ale budem tu mat este jedneho starsieho janosika od toho mojho inshaallah tak snad sladke ale na maly plech 😅

karolinkafe
23. sep 2008

😀 😀 😀 sugi si ma rozosmiala, ze na suchej strave 😀

sugika
23. sep 2008

no akoze mam visnovnu bublaninu, ale nemam tam krem. nemam rada suche veci 😒 ak slane tak pizzove rozky, tie so syrom a s omackou. myslim su fajn. ale si nema kazdy rad 😅

nawal
23. sep 2008

ja som vcera kupila Lili novy kocik na Id 😀 😀 😀 a pre Iman mam krasne satocky este z minuleho roka, take princeznickovske.
Dnes sme rozmyslali, ze co jej kupime na Id a dohodli sme sa, ze nic iman nekupime ale rano predtym nez pojdeme do Belfastu na id modlidbu, ze jej dame torticku a sviecku. Ona zakazdym ked vidi sviecku tak hned spieva "to you" 😀 😀 😀 😀 😀

karolinkafe
23. sep 2008

Safinka u vas je teda rusno, kazdy den navsteva 😉 ale aspon sa nenudite 😵

safiah
autor
23. sep 2008

karolinka 😉 inshaAllah
to fakt ani jedna nedojde ku mne mi umyt ten riad to opat musim sama 😠

karolinkafe
23. sep 2008

Safi dojdem, ale az tak v decembri 😀 😀 😀 to bude ten riad vyzerat 😀

safiah
autor
23. sep 2008

karol sisidlo kedy mame navstevy pomoc ani na jednej ruke nenapocitam dva krat mal muzik tot vsio

sugika
23. sep 2008

Nawal, ale co to you?lebo narodeniny nie su vtedy 😀 Ozaj Iman hovori po anglicky plynule?ci este nie.

karolinkafe
23. sep 2008

No ked ma muzik navstevu, tak mas aj ty nie? 😉 😅 Mne sa tak zdalo, ze stale mate niekoho 😅 tak som teda sisidlo 😀 😀 😀

safiah
autor
23. sep 2008

no tak bude kvitnut do zelena hehe primalujem cervene kvietky... 😎 😖

nawal
23. sep 2008

sugi, ale radost jej to spravi asi vacsiu ako keby som jej kupila neaku hracku. 😵

karolinkafe
23. sep 2008

nawal, urcite si na to aj viac spomenie 😉 a hrackami su deti doslova zasypane 😀 nie tak?

karolinkafe
23. sep 2008

Safi ty si teda 😀 ze primalujes kvietky. Hotovu zahradku si tam spravis bleeeee 😖 😅

sugika
23. sep 2008

ved jasne, a je zlata. Len hovorim ci nejak doplni nieco k tomu to you? 😀

suzi4
23. sep 2008

slm,

Nawal, tak sa môžeme stretnúť niekedy...🙂 Moja sestra žije v Belfaste...
Ozaj, Mohamad srdečne pozdravuje manžela a teší sa z vaších dievčatiek... Normálne neveril, že dve baby...🙂 Ste nás normálne predbehli...

Inak, baby, poraďte darčeky na Eid..? Nakoľko ja nebrázdim na Slovensku vôbec obchody, nemám ani prehľad...

A ešte, nakoľko ja som "posadnutá" nakupovaním šatiek, a doma ich mám desiatky, -čisto nové- chcem sa opýtať či by ste nemali záujem... mám ich zo SY, farby a modely rôzne...

Pekný večer...ja ho budem tráviť pri žehličke..🙂

nawal
23. sep 2008

Suzi jeej to by bolo super keby sme sa stretli. My byvame asi 20 minut autom od Belfastu.
No Rado on by chcel 6 deti 😅 😅 Mne by staili 3. 😉 Dalsie by sme chceli inshaalah tak za 2 roky. 😀

safiah
autor
23. sep 2008

suzi posielam ti moj mrakodrap pradla 😀
my kupujeme oblecenie na eid co je potrebne a hracky zatial nie maju nedavno som im kupila take vkladacie drevene pazzle zvieratkove vsimla som si ze zacinaju vhadzovat , kladat tak trenujeme na korytnacke a auticku tam maju tie oneee ako sa to vola vkladatka roznych tvarov co sa hadzu cez dierku toho isteho tvaru no fakt ma nenapada ako to nazvat 😒