Ísť na kúpalisko s bábom sama, keď nemá kto strážiť kočík?

zipsy
14. jún 2011

Zhanam kamaratku uz tri tyzdne,ale nikto nema cas. a je mi jasne, ze je blbe nechat kocik pod stromom a ist do bazena...tak len chcem vediet vas nazor. dnes som sla okolo, a bolo tam asi 10 ludi dokopy 😒 a straaasne by som sa uz sla okupat....
Viem, ze je to len taka hovadina, ale za otazku nic nedam....

benne
14. jún 2011

Nie, za žiadnych okolností, nie, nie... a už určite nie, kvôli vlastnému potešeniu, či chuti na plávanie 😅 .. fakt je to hovadina, ako si napísala... ale tak to chodí, viacerých vecí sa ako matky vzdávame.. dobrovoľne

bubelko
14. jún 2011

ahoj. u mna by zalezalo na kupalisku, ako dobre ho poznam a nakolko doverujem okoliu.u nas by som sla a aj som takto chodila minuly rok s oboma detmi - so starsim som sedela pri bazene a mladsi spal v kociku pod stromom alebo lezal na deke.
ale ak ti je to neprijemne a nemas kamosku, skus zapojit babky - trebars po praci ak nie su na dochodku. 😉

bbtina
14. jún 2011

U nas sa k najmensiemu bazenu da ist aj s kocikom,resp nechat ho niekde za plotom pri bazene,kde nan budes vidiet a poziadat tetu dochodkynu co chyta bronz nech tiez5min dozrie🙂

tosomja
14. jún 2011

Podľa toho, aký výhľad máš na kočík z bazéna...

katy1979
14. jún 2011

ak poznas prostredie, dovidis a dopocujes tak by som isla. Pri pocte 10 ludi a blizkosti kocika by som sa nebala.

koniarova
14. jún 2011

Nemám nič proti, ak to tebe vyhovuje. 😉 No ja by som bola nervózna a vôbec by som si kúpanie nevychutnala. Furt by som len po kočíku pozerala.

yennn
14. jún 2011

to mas aspon dobre ze na kupko zajdes pesi s kocikom, ja sa bez auta nikam nedostanem... takze ja riesim kam dam vsetky veci a kluce od auta a doklady a pod 😀

suezana
14. jún 2011

no, ja mám takúto skúsenosť: mala som kočík vnútri v obchode a neďaleko neho som prezerala veci a ku kočíku prišlo dievčatko asi 2 ročné a že jéééééj bába a chytila mi malú za body a skoro ju vyhodila z kočíka....strašne som sa zľakla, priskočila som, aj jej mamička, aj predavačka... nikto nečakal ten pohyb, aj tá mamička sa opravedlňovala veľmi, že sa im to ešte nestalo....takže ja hovorím, nie 🤐 bála by som sa....

radlinka
14. jún 2011

u mna nie, nenechala by som baby ani pred barakom na slovensku, nedoverujem nikomu a nikde za ziadnych okolnosti.

pimpa
14. jún 2011

urcite nie

digysa
15. jún 2011

@zipsy drz sa svojho instinktu, ktory ti napoveda uz zo samotneho prispevku...
Dieta nie je vec...najviac urazov a nebezpecnych situacii sa stava prave tam, kde to najlepsie pozname...lebo tam casto chodime.
Keby mi ukradli kocik, kaslem na to....kupi sa novy...ale ked sa nieco stane tvojmu dietatu, to sa uz vratit neda.

monika15
15. jún 2011

ja by som urcite nesla, nedaj boze nejaky debil ta drkne a strasis kontrolu abo neco,
a chudak deticky.....

ja by som to neriskovala v ziadnom pripade......
urcite by som nekoho splasila .... inak by som nesla.....

asma
15. jún 2011

ahojjjj tak ja to riešim tak že malu zbalim do klokanky a potom sa vyhajuška na deke a kočik nechavame doma..

angua27
15. jún 2011

ja som chodila s malým sama na kúpalisko, keď mal asi rok. šup s ním do šatky, vyspinkal sa na deke. veci cennejšie som zamkla do skrinky pri recepcii, klúčik od skrinky na ruku a keď sme išli do bazéna, tak som poprosila ľudí, ktorý mali vedľa nás deku, či by nám dozreli na veci. a v poho. užila som si to ja, aj malý. 😉 neviem, ako veľké máš dieťa a či sa jedná naozaj iba o stráženie kočíka, alebo bába v kočíku.

stanislavao
15. jún 2011

ja som chodila na kupalisko sama, ale bolo to vzdy hned rano, ked tam bolo velmi malo ludi a personal ma poznal, lebo to bolo nase kupalisko a zamestnanci boli z nasej dediny. cize som vedela, ze mi nikto nic neukradne. a kupajucich tam bolo mozno 5. v preplnenom kupalisku by som sama istotne nesla, lebo to staci sekunda a pridete o vsetky veci.

adka7755
15. jún 2011

tiež riešim túto dilemu. a keďže babka pracuje, muž tiež, a ja nechcem prísť aspoň o tento kúsok potešenia, povystierať si chrbát, tak to budem riešiť tiež týmto spôsobom. pokiaľ bude malý spať, požiadam niekoho na pár minút, aby mi dohliadli na kočík. 😉

exupery
15. jún 2011

No,ked som bola sama s malou,tak som si kocik odstavila na tu chvilku kupok pri bazen,trochu sa poclapkala a supo von,ale nestalo to zato...predsa to uz nie je relax,na doklady a pod.som si kupila taku kupaciu tascicku na krk,tak to som si vzdy vzala so sebou...ale teraz uz mozem na kupanie zabudnut,pretoze s malou som pernamentne v detskom bazene,deku mame hned vedla aj s kocikom...tak pohoda.

gumimaci
15. jún 2011

isla, ale len vtedy ak by som nan videla

olifcek
15. jún 2011

ak je babo v kociku, tak nie. Chod si zaplavat poobede, az bude niekto z prace doma.

erickaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jedina30
15. jún 2011

ja by som isla do bazena a je mi jedno co si ludia o tom myslia..snad sa nebudem pytat ludi,ci mozem ist do bazena alebo nie 😝 ...je to na mne..dala by som si kocik blisko bazena a trosku sa poclapkala vo vode..aj ja mam male dieta v kociku..cely den som doma sama a tak ak bude pekne,tak urcite pojdeme na kupalisko a chvilku si zaplavam.. 😉

bubulka722
15. jún 2011

Ak nemáš iné starosti ako tieto, si šťastný človek. 😖

katarinajurikova
15. jún 2011

Ja by som toto neriskovala,lebo ja ked vidim aj dochodcov niektorych,alebo ludi okolo 50stky...ako mi aj obchode drgnu ,buchnu ,narazia do kocika ,tak mi staci.... ☹ 😒

mata1001
15. jún 2011

ahoj ja by som kocik bez dozoru nenechala a uz vobec nie ked v nom lezi moje dieta....keby sa nieco stalo tak by si si to vycitala do konca zivota...ak sa chces okupat urcite si niekoho najdi na strazenie...

evinkal
15. jún 2011

aj ja sa s deťmi chystám.Ale len cez víkend.Zlanárila som krstných rodičov,kamošku a ešte aj manžela-on nerád chodí na kúpaliská,ale som ho "povydierala",že aspoň kvoli deťom.Tak budeme šantiť aj my,aj deti a ešte bude mať aj kto strážiť😀

bambola
15. jún 2011

ja urcite nie 😒 bohuzial aj na slovensku sa kradnu deti. viem, ze sa stalo take, ze v nejako obchodnom dome zmizlo dieta, mamicka to hned nahlasila tak uzavreli obchodak, nasli dieta, prezlecene, ostrihane a prefarbene vlasy na zachode 😔 😨 😨 neviem ako to bolo, ci dieta niekto videl s niekym a na zaklade toho uzavreli obchod ale podla mna je to strasne 🤐

nice202
15. jún 2011

Jemine, to je fakt strasny problem. ja na kupko chodim a sama s malou. to by som asi trpela stihomamom, aby som kazdeho upodozrievala z nekalosti.

ivett1
15. jún 2011

ahoj...to záleží od okolností (poznáš to tam?... a oni teba?..atď...) a ešte od toho ako rýchlo vieš plávať😀... keby sa náhodou dieťatko zobudilo a nebodaj sa chcelo dostať z kočíka von...

kaja73
15. jún 2011

Chces nechat bez dozoru prazdny kočik,alebo s babom? Ak s babom tak v žiadnom pripade-to odstav kočik pri bazene-ja som to tak minuly rok robila.Ak ti ide len o kočik,tiež ho možes odstavit pri bazene,alebo si kup daky za 20 euro na kupko.

martuska75
15. jún 2011

Ja tiez planujem maluvkociku odstavit pri bazene pod pergolou a sup do vody, ale ja mam bazen na dvore 😉 Ak to nie je tvoj pripad skus obvolat kamosky, samu by som malu nenechala ani nadvorenie to este na kupku.