IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
12. mar 2008

ajka v sobotu, 5-dní od ET vrátane dneskajška

tanitta
12. mar 2008

Taky ako kedy ze myslis ze dnes?? 😉 ..noo zmysel to bude mat robit az o 9dni u teba 😵 ...

takyna
12. mar 2008

si ma potešila tanituška moja drahá, už som mala pokušenie 😉

tanitta
12. mar 2008

myslela som min od dna et aj viac.. dnes si 4den po et.. den et sa nerata ako den prvy...takze na 10ty po et mozes trosku uz spekulovat nad testikom;)..

tanitta
12. mar 2008

baby co vam pomaha pri nadche??....necitim sa 2*fit teda...

ajuska212
12. mar 2008

taky nieeeeeeeeeee 😉 co si mala presne ako hovori tanitta bolo by to moc moc skoro a prvy den ET sa nerata🙂

takyna
12. mar 2008

veľa piť, čaj s medom, celaskón , a môj muž robí taký odvar prevaríš 2,5 deci mlieka 2-lyž. medu a cesnak zhruba 4-strúčiky pretlačené vypiť to spolu, je to bomba zaberá to na 100%

gabika24
12. mar 2008

taky, vidim, ze si v pokuseni urobit testik - nie si sama 😉 , no teraz je este skoro.
inac, ked som chodila do iscar-u, tak tam robia test z krvi tusim 10den, to som si den pred testom testik vzdy spravila - a ked som bola tehu, bolo to uz aj na teste. nuz tak ja neviem...
ale asi je fakt rozumnejsie ho spravit az nejaky 10 den, ako pisala tanitka.

takyna
12. mar 2008

ináč ja osobne testom neverím, ani raz mi nejako neukázali nič, ani keď som čakala mallú a vtedy to stálo iné pálky, aj kamoškám to nie vždy ukázalo niečo, ale dnes sú moderné, tak som chcela sa pozabávať keď už sú tam dve embriječká či náhodou 🙂

gabika24
12. mar 2008

taky, tak sa pozabavaj najskor v pondelok - mozno sa zabavim s tebou 😀

takyna
12. mar 2008

chichi, asi len v pondelok 🙂 , ale to už by som nie lebo to si poviem, že keď som prešla víkend, tak vydržím do stredy
😵

gabika24
12. mar 2008

ty do stredy, ja do stvrtka. no neviem, ci to vydrzim a predsa neskusim. ale s tymi testami mas pravdu - kamoske vysiel 3x negativny a dnes ten jej negativny vysledok chodi do skolky 😀 😀 😀
tiez v blave na kontrole bola so mnou jedna, ktorej vysli dva testy negativne a z krvi sa tehu potvrdilo... 😉

takyna
12. mar 2008

podla mňa sú to mediálne ťahy, aby predávali, to máš ako prostriedky proti škvrnám na látke

takyna
12. mar 2008

tanitka, sa liečkaj nieže budeš maród, vela vela tekutín treba vypiť, teraz je mrcha čas

tanitta
12. mar 2008

taky ja uz som...vecer som si dala nurofeny trosku sa mi ulavilo.. ale pocas dna je to zase onicom...boli hlava dutiny zavalene...tecie mi z nosa... asi si vezmem dovcu do konca tyzdna... vzdy ked mam ist do procesu tak tak sa nalepia na mna virusy.. len ti tehu sa mi vyhybaju potvory 😠 ...

takyna
12. mar 2008

tanitka skús ten recept od môjho muža, zaberá fakt je to hnus na vypitie ale dá sa a lieči rýchlo a účinne, prevarené mieko tak za pohár do toho med a ten cesna pretlačený a vypiť to je to super liek, aj pri chrípke aj angíne.

gabika24
12. mar 2008

tanitka, neboj, ono to prejde...
inac, aj ja som bola na tom tak, ked som zacala stimulovat a este potom ochorela aj mala...
len sa pekne liec a radsej si tu dovcu zober.
ked si uz profik v chytani virusov, tie tehu ti tentokrat neujdu 😀

tanitta
12. mar 2008

Diky baby, idem domov skusim ten fujtabl mliekovy...zalahnem.....este ze ste za monitormi lebo prskam 😵 ... dufam ze nabuduce zaprskam vsetko ...ale berem uz len // virusy od vas... no baby mate co robit so mnou... 😎 ....caute prskavky....;)...

takyna
12. mar 2008

nurofen a podobné sú umeliny, skús domácu receptúru, zababúš sa do deky, nalievaj sa čajom s medom citrónom, uvidíš, že do konca týždňa budeš fit, liečkaj sa pekne, 🙂 😵 🙂

gabika24
12. mar 2008

papa, aj ja musim. 😉

takyna
12. mar 2008

gabi ináč ten medový elixír, možu aj deti zaberá to 🙂

gabika24
12. mar 2008

aj sme ho pouzili, diky - a zabralo... - mala si pravdu. 🙂

veracruz
12. mar 2008

Ahojte. Len som prisla informovat, mam dnes kopec povinnosti...
Takze, oplodnili sa nam 3 vajka, ale vraj su velke a krasne 😉 v sobotu mam ET...

lenka20
12. mar 2008

tanicka - ale nie, musis sa vyliecit.. na nadchu je velmi dobru sanorin ale emulzia - je ovela jemnejsi k nosiku - a naparovat sa slanou vodou, majorankovy caj a urcite aj medove odvary - poskusaj vsetky babske recepty, nadche treba dat trocha casu, je to pluha...
taky - s tym testikom ma tanicka pravdu - aj v heliku povedali, ze HCG sa zacina tvorit az okolo 9-10.dna takze najskor vtedy treba testnut. este je prilis skoro, aj mna pokusa a to som vzdy bola proti testom, ale ak budem testovat tak najskor v nedelu a aj to len v pripade, ze v piatok nepride mrcha.
bianka - gratulujem ku krasnym vysledkom, to je super, ze sa to manzelovi takto zlepsilo,hned bude mat lepsiu naladu 😵
kvetuska - ja to vsetko moja viem, snazim sa 😉 ale ved to poznas, nervozita je nasa kamoska 😉 hadam pojdem v dracikovych slapajach a panicky to dozeniem az k tehulkovaniu 😀 😀

pipka
12. mar 2008

ajojte raKETky 😉

tak kolko tehuliek nam pribudlo? 😕 😵

takyna
12. mar 2008

ahoj leni , panikou ovládaná značne začínam byť aj ja 🙂

takyna
12. mar 2008

ozaj leni neboleli ťa po transferi vaječníky???

kvetka2
12. mar 2008

lenka, ved ja viem, že to vieš, ved sme "staré rakety" 😀 😀 , ale nejako ta v tom čakaní musíme zabaviť 😀 😀 😀 aspon ti ubehne čas.
veracruz držim palceky na transfer- takže ešte ostane na zmrazenie? alebo dáš vložiť všetky 3? 😕

gabika24
12. mar 2008

vera, to je super!!!
drzim palceky, aby bol potom tehu vysledok. momentalne nestiham, len som skocila kuknut, ci si napisala a hlavne, co si napisala. 🙂

veracruz
12. mar 2008

dakujeeeeem gabika 😉

kvetka, chcem vlozit dve a ak by prezili a doktor by povolil, tak aj tri 😀 je mozne, ze uz na dalsie UO nebudem moct ist, tak nech mame deti kolko sa len da 😅