• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
jo, agent 007 to isti :sunglasses:
mirusch, tolko roboty? sak som unavena, len co som si to precitala :grinning:
12. mar 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vera :grinning: Presúvam sa do IVF témičky...
12. mar 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak som tu idem do temy ako mirush????
12. mar 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja111 aj ja som z Trnavy z prednadrazia a cakam na vysledok po ET,tak uvidime:slight_smile:drzim Ti palce na KET,aj ja chodim do GYN-FIVU dr.Behunovej
12. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
Takze ja som sa tesila predcasne, ovu predsalen nebola :pensive:
cakame dalej....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa :pensive:
13. mar 2008 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veracruz- ak máš len tri embrijká - a trváš na tom , tak ti vložia všetky tri - len musíš podpísať , že je to na vlastnú žiadosť :grinning: ja som mala 6 vajok - 3 ebrijká -a teraz 2 fazuľky :grinning:
13. mar 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky - katy - no teda, ta mrcha ta taaaak natahuje, chudatko, ale dockas sa neboj :wink:
verus - gratulujem k oplodneniu a drzim palceky na ET :dizzy_face: :dizzy_face:
takyna - mna po ET nic nebolelo, ale to je ine, ja som mala KET a vajecniky boli cely cas v klude a ty mas po stimulke vajecniky zvacsene a zmagorene, takze ich budes citit este dlho....kym sa zase dostanu do normy :wink:
mirusch - ty si k nam chodis zhanat ovecky do kosiara :grinning: :grinning:
kvetka :grinning: ako moja, uz prisla madam :confused:
13. mar 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
lenka, madam nedorazila, je to taká mrcha lenivá :wink: no nič, čakáme dalej
a ty sa ako máš, brusko ťa ešte skúša?
13. mar 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, Lenka ďakujem veď uvidím čo bude a ako, kvetka nech už tá mrcha mrchavá dorazí
13. mar 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetuska - ona pride :wink: a moja dufam nepride :slight_smile: alebo by vlastne nemusela ani ta tvoja, hmmm :wink:
brusko ma pobolieva stale, no, nie uplne bez prestania, napriklad teraz nie :grinning: ale vzdy po chvilke zacne...
13. mar 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ahoj, prežívame už davovú psychozu s tym bruškom , len nejako musíme vydržať :sunglasses:
13. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ani mne zase mrcha nedorazila..teraz som prisla z uzv..este stale nemam dorastenu sliznicu.. takze od ovulky mam brat duphaston :pensive: KET sa posunie neviem nakedy :rolling_eyes:
13. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauritka, to ma mrzí, ale radšej sa daj riadne do kopy , aby KET dopadol na výbornú :slight_smile:
13. mar 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna prave preto musim pockat na poriadnu prvu mrchu a neuponahlat to..ked som doteraz cakala... co uz :rolling_eyes:
13. mar 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mi na tebe páči, že ty vieš zvážiť čo a ako a zariadiš sa správne :dizzy_face:
13. mar 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lauri, prave som ti pisala do inej temy, ze si sa davno neukazala v raketkach :sweat_smile: moja, neboj, ono sa ti to urcite spravi, skus to s tym duphastonom, je to blbe, ze sa ti to takto pokazilo po zakroku, ale da sa to do poriadku :dizzy_face: aj ket bude :wink:
takyna - :grinning: :grinning: je to o drzku :sunglasses:
13. mar 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka no ja sa prevazne flakam v grafoch, tam ma dievcata potrebuju ;) moje rady vies.. a tu este nemam co pisat, kedze stale cakam :rolling_eyes: ozaj lekar povedal, ze ten duphaston nebrzdi MS...ked ma dojst tak dojde. :confused:
13. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka je to o držku, idem sa zarýpať do roboty, nech mi myšlienky idú opačným smerom :dizzy_face:
13. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:
13. mar 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, prišla som vás pozdraviť :slight_smile:
Leni, Taky, už sa vám to kráti a o chvíľu testujete, držím strašne silno palce vám všetkým :slight_smile: :dizzy_face:

Lauri, teda teba tá mrcha poriadne skúška, mrcha jedna mrchatá :angry: , Katy, ani teba to telo neposlúcha? :pensive:
13. mar 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elicek :wink:
veru taky - aj ja sa idem zavrtat do niecoho - najradsej by som sa do mysacej dierky a vyliezla by som az na jozefa :grinning:
lauritka - ja viem, ani dufik ani utros mrchu nebrzdia....
13. mar 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule:slight_smile:pekny dnik zelam:slight_smile:leni utros nebrzdi mrchu??????
13. mar 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... tak som dnes bola v Heliku.
Zazrak sa nekona, sliznica je uz iba 5, cakam ze uz-uz dorazi mrcha :angry:
Dohodli sme sa este na dvoch IUI a potom IVF. Buduci mesiac uz vypiseme ziadost. Sam mi aj povedal,ze ta sanca s jednym vajickovodom aj ked je ukazkovo priechodny je mizerna /to ale potom nechapem ako tie baby otehotneju po mimo normalnou cestou ???/.
13. mar 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte raketky :slight_smile:
Leni no ja tuším na čom si, ale nebudem predbiehať, aby som to nezakríkla :wink: :slight_smile:
Ako sa máte tehulky? Stále na vás myslím, a strašne vám prajem, aby ste to dotiahli do úspešného konca. Tých neúspechov už bolo dosť, takže poďme už vylepšovať tie štatistiky (Lenik, Takynka, Gabika, Ajka, Zabka a neviem kto ešte)

Verka gratulujem k trom krásny embryjka, tak veľa šťastia pri transfere.

Lauritka, Kvetka, Katy tak tie mršky sa s vami zahrávajú. Ale nebojte, ono tak ako má byť bude a ja sa stále riadim jedným heslom, že všetko zlé je na niečo dobré, čo sa mi aj viac krát potvrdilo (možno som to tu už aj písala :slight_smile: )

Tanička a tebe skoré uzdravenie, nech si do stimulácie fit :slight_smile:
Zulka, Jujka aj vás pozdravujem :slight_smile:
13. mar 2008 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fedrus je mi to luto ale nevadi hlavu hore ideme dalej:slight_smile:mi sme velke bojovnice ze??? :grinning:
13. mar 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, lenuš - nervozita je poriadna bosorka :slight_smile: už sa nasťahovala aj ku mne a to poväčšinou u mňa zaberie dobrá kniha...ale teraz mrška mešká 4dni a myseľ už pracuje na plné obrátky :slight_smile:
juj rada by som vás nejak potešila žienky
13. mar 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ajaska....co nove?
13. mar 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Palculienka, ty si ešte nebola na krvi? :confused: Ešte nevieš výsledok kETu?

Ahoj Zuzlik

Fedruška, to je mi ľúto :pensive:
13. mar 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29.. dnes som bola na krvi...výsledok budem vedieť poobede.... potom dám info :oP
13. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to predychala vcera,takze dnes je to uz celkom OK
13. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok