IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
14. mar 2008

Ahoj Leni, včera bol kritický deň aj u nás hlava migréna strašná, depky na mrchu, dnes to pokračuje, LENI nemôžeš vedieť či je to už stratené, nám osobne GATOVÁ vravela, že môže byť aj mrcha cez IVF , že netreba robiť paniku, tak musíš sa upokojiť, mne sa to tiež ťažko píše ver mi , ale nič nám iné nezostáva

tanitta
14. mar 2008

Kvetka..teraz uz viem...ja verim ze raz na kazdu z nas pride rad.. len bohuzial niekto si tu radu musi riadne odstat...len netreba z nej vystupit...
Taky.. ta gatova tam etse robi?

takyna
14. mar 2008

Ahoj tanitka, Gaťová je moja doktorka mne robila aj transfer

mirica
14. mar 2008

lenka20 - a nemala si mať mršku teraz niekedy podľa normálneho cyklu ? Lebo ja som v nejakej diskusii čítala, že pri Ket sa embrijko vkladá trochu neskôr než je ovulka . Vtedy sa môže stať , že v čase mršky sa začne krvácať - je to slabšie ako normálne trvá kratšie a nie sú tam také tie tmavé chuchvalce - vraj to je celkom bežné ... 😕
písalla to jedna babuľka s tým , že jej to povedal doktor.

juja
14. mar 2008

Kvetka - no vidíš keď sa darí, tak sa darí....sama to poznáš, tiež si si musela tým prejsť...ale nevzdávame sa 😉

takyna
14. mar 2008

Tanit a ako sa máš je ti lepšie?

tanitta
14. mar 2008

Taky...som stale nahnuhnavena.. ale je to na ustupe... a ty co? testy nakupene? 😵 ...
Jujka...je lepsie ked si ta takto odkontroluju krvne.. nech je to naisto.. len skoda ze to trva to pendlovenie tych vysledkov...ja som si uz len doma robila test potom ci to klesa...ale to je take vseobecne...nie presne..pa

takyna
14. mar 2008

Tanit, nie žiadne testy, iba psycho 😉 , na kontrole v Helíku aj cez ulz. budú predbežne vedieť ako to vyzerá s výsledkom? či iba s krvy?

tanitta
14. mar 2008

Hej dla utz ti povedia aka je sliznica...a niekedy sa stane ze uz tam aj nieco vidno 😵 ...len sleduj ci mc sa tvari ako suveren alebo je taky neutralny...

takyna
14. mar 2008

budem ho bedlivo pozorovať 😉

juja
14. mar 2008

Taky - ja som "to" tam videla už po 14 dňoch od ET aj Mc potvrdil, že to vyzerá ako tehotenstvo, ale pre nich je podstatný výsledok HCG z krvi. 😉

Tanittka - to pendlovanie by mi tak neva, ale tá sestrička, ktorá sa mi trafí do žily na 5x 😕 ja mám síce také neviditeľné žily, ale vždy sa mi trafili a táto jedna sestra ma včera pichla 5x a vôbec mi krv nezobrala - kázali mi prísť dnes ráno a dnes je to vyšlo na 4x ...takže super 😝 - mám ruky ako narkomanka 😠

takyna
14. mar 2008

jujka ahojky, v tedy s obrázkom si bola po 14-dňoch na 1-kontrole?, ináč s tymi žilamy máš pravdu, ja detto, narkoman 😖

tanitta
14. mar 2008

Jujka.. mi hovor o zilach ☹ .....tie ranne odbery som mala za trest.. bola som tam min vzdy 1Omin. ... ale poznam zopar sestriciek aj napriek tomu ze nie su zili ze nemaju absolutny problem...niektorym staci ze ich citia aj ked su akokolvek hlboko schovane nahmataju ich...niektore ich potrebuju len vidiet....je to o to este viac stesujuce vsetko.. a bolestive..
Taky... mozno ti bude dokyna robit;)..

tanitta
14. mar 2008

Baby technicka otazka...tie sipky na IP zmizli?..

takyna
14. mar 2008

veď to len tak sa pýtam , uvidíme čo bude do stredy, ešte daleko

ajuska212
14. mar 2008

Taky ahojcek ako sa dnes citis ????

takyna
14. mar 2008

Ahoj ajuska, ani neviem, veľmi sa pozorujem, ale včera to bolo kritické, a čo ty?

ajuska212
14. mar 2008

Ja???Praveze mi nic nie je nic necitim len trochu prsia 😠 Ty ides kedy na krv 19,3???

takyna
14. mar 2008

19.3, áno, tak to je fajn, že nič necítiš, podla mňa

ajuska212
14. mar 2008

ja si myslim praveže aspon nieco by som mala nie???alebo uz mi sibe a fakt sa moc pozorujem!!!!! 😝

fedra
14. mar 2008

Ahojte babenky
neviete ako bude fungovat Helios pocas sviatkov ? Ja by som mala ist 10DC na kontrolu a to mi vychadza na 22/03 co je akurat velkonocna sobota ☹

juja
14. mar 2008

Taky - no vidíš, ja som úplne zabudla, že to bolo vtedy (môj vtipný manžel) 😀 ...áno na 1 kontrole (1.2. som mala ET a kontrola 14.2), ale Mc vravel, že je to len málokedy, že je niečo vidieť už tak skoro, takže keď tam nič nebude vidieť to vôbec neva, ukáže sa o pár dní neskôr 🙂 😉

Dnes, keď som bola na krvi, tak som tam stretla jednu známu už s bruškom- termín má 24.6.08. Ona tiež chodila do Helíku a bola 2 x IVF - 1 IVF - ani jedno vajko neprežilo PK a 2 IVF jej odobrali 11 vajok a z toho len jedno jediné prežilo PK a to jej vložili a teraz sa už tehulkuje pomaličky k pôrodu ...takže občas sa asi stávajú aj zázraky 😵 Inak už má jedno dieťa 13 ročné a jej gynekologyčka jej stále len vravela, že má čakať, že keď má toho istého muža a už jedno spolu majú, tak že má čakať tak sa raz naštvala a odišla k terajšiemu gynekogógovi a ten jej hneď na prvom vag. ultrazvuku povedal, že má 2 cysty na vaječníkoch , takže ju hneď poslal do CAR, že ak chce otehotnieť netreba čakať a operovať to bude až po pôrode, lebo by sa mohla poškodiť maternica, tak jej to zatiaľ len sleduje a po pôrode to poriešia. 🙂

Tanittka - presne niektorá ani neviem, že ma pichla a krv tečie a iná sa mi tam vŕta, hľadá žilu a nič 😠

juja
14. mar 2008

Tanittka - nie aspoň mne nezmizli

takyna
14. mar 2008

Jujka radšej vtipný manžel, ako nejaký odutý kretén, aspoň vám je veselšie, aj môj je taký smejo, najlepšie keď sa spýtal pred embriologičkou, že či môžem sedieť pri pc, či mi to neškodí 😠

juja
14. mar 2008

Takynka - tomu môjmu, keď povedali, že do 12 tt sa môže všeličo stať, tak sa ich opýtal, či ho nemôžu na tých 12 týždňov uspať, že on tie nervy dovtedy nevydrží 😉 ...tí naši chlapi sú zlatí ...oni by nás najradšej zavreli do nejakej "izolačky" a von by sme mohli až po 9 mesiacoch aj s bábätkom ...lebo nám vtedy všetko škodí ...

takyna
14. mar 2008

juji, presne tak, a môj čo ma čakal v sobotu na transferi, chodil ako páv doma , že čo všetko sa on za tie 3-hodiny čo ma čakal podozvedal, že viac ako ja čo si píšem na nete 😀

tanitta
14. mar 2008

ti nasi chlapi su fakt zlati 😎 ... ten moj zase sa nic nepyta ide vyzbrojeny z domu co nas bude cakat a co vsetko sa chcem spytat... tak sa pytam a on doplna veci na ktore pozabudnem;).. zasahuje do rozhovoru: "este si sa chcela toto spytat" ..a ja sa opytam ... no zlaty ozaj 😵

takyna
14. mar 2008

proste muži sú z Marsu a my veru s tej Venuše 🙂

lenka20
14. mar 2008

takynka len ty nedepkuj, pekne sa drz a nech aspon teba ziadna hnusota nevystrasi 😉
mne to uz celkom preslo, ja neviem co to je, ale vcera ma to zlozilo.... skratka som dufala, ze aspon raz budem bez problemov... no, uvidime ako to skonci...
fedrik ja neviem ako funguje helik - skus im brnknut, ved ti povedia urcite..
mirica - mrcha ma termin presne dnes - 28.DC - byva presna, resp.27. alebo 29.den. vcera bol 27.DC. ale to krvacanie uz celkom preslo, rano som uz mala len slaby vytok a teraz uz nic, len take cosi farebnejsie ked sa utriem, ale uz nie ruzove ani cervene..... tak ak to chcela by 2-hodinova mrcha tak beriem 😀
aaaale co, uz som sa ukludnila, aj tak nic s tym nespravim, takze pockam na toho jozefa a prinajhorsom si dam poriadne do nosa...
tanicka co myslis tymi sipkami 😉

zabkaevka
14. mar 2008

kočky som späť zo služobky, aj tak som nič nevnímala riadne, pretože som myslela na moje emryjká, že ako sa mi vo mne majú, dúfam, že sa držkajú 🙂 síííííííílno a bojujú 🙂
ajuska, takyna, ani ja nič necítim, už zase ☹ neviem či je to OK alebo nie. no už to radšej neriešim, už len dva dni, a budem vedieť výsledok, len neviem či tam v pondleok mám ísť ráno, nalačno? asi áno