IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
14. mar 2008

ahojte raketky, ja predavam tehu-stafetu dalej - vcera vecer som zacala po troske krvacat, sice do rana to preslo a teraz mam len take celkom slabe ked sa utriem, ale.... vyzera to, ze mrcha ,, nesklamala ,, a prisla..... uvidime ako sa rozbehne, vcera som si porevala a manzel vypil na ,, oslavu ,, pol flase soberana.... dnes rano vyzeram ako ropucha a manzel ledva vstal z postele 🙄
takze prosim - ajuska, zabka, gabika, takynka - skuste to zachranit aspon vy 😉
fedrik - az teraz som docitala zo vcera - ☹ ☹ ☹ to je mi luto 😢 😢 ale skusis znova a vyjde to 😉
palculienka - 😢 😢 😢 to je smutne..... mas este nejakych mrazacikov 😕
kika - 😢 😢 😢 ach, jo, to poznam, dufam, ze to odide same a nebudes musiet ist na kyret....

lauritka
14. mar 2008

😔 lenka... uz asi neverim naozaj ziadnym statistikam, ved to KET nikomu nevychadza 😨 ja to nechapem...kde robia chybu ?? 🙄

kvetka2
14. mar 2008

dobré ránko!
lenka, zlatko ja som úplne mimo, tak som moc verila, to je na porazenie. 😢
ale ešte máš mrazáčikov,však?

lenka20
14. mar 2008

lauritka vychadza ak KET len holt niekomu asi az na 25-ty krat 😠 😠 hadam dovtedy vydrzim a neskoncim na psychiatrii 😠

lauritka
14. mar 2008

lenka 😖 tak to uz sa ani netesim, budeme este skusat prirodzene 😨 podla mna maju zly system pri rozmrazovani a poskodia sa bunky.

zabkaevka
14. mar 2008

aojte kočky, tak ja dnes len na skok som tu. len sa chcem "požalovať" že ma bolelo včera bruško, aj v podbrušku, a trochu ma aj pichalo. dúfam, že sú to LEN pozitívne signály 🙂 takže držkajte sa všetky aj ja budem. Idem dnes na služobku, ale len neďaleko, takže už dnes nenazriem. Ale cez víkend sa pokúsim 🙂
Kika, áno, neberiem, vlastne "nezavádzam" otrgestan, neviem ani ja prečo, po IVF som to mala predpísané, ale teraz po KET len ten Estrimax a Duphasthon. No ale snáď doki vie prečo 🙂
Prajem vám príjemný dník, vyzerá že bude pekne, tak majme aj my dobrú náladičku. Paaaaaa

savia
14. mar 2008

Ahojte babuľky,
tak sa nám nejako tá tehuvlna zastavila, čo sa to deje? 😒
Lauri, viem ako Ti je, tiež mi mrcha neprišla nejakých 70 dní a to som už bola s nervami...Ale potom to riadne roztočila.
Fedruška, Palculienka, mrzí ma to ☹
Gabika, myslím, že je to na dobrej ceste 😉
Zulka, ahoooj 🙂
Zuzli, ahojky, tiež som užívala metformín a okrem počiatočného hnačkovania som ho celkom dobre znášala, dokonca som od neho aj schudla 🙂
Babulky, zdravím Vás všetky a prajem každej z Vás // 😉 😉 😉

savia
14. mar 2008

A lenka, je isté, že to nevyšlo?

tanitta
14. mar 2008

Ahojte..
Lauri... dako asi len raketkam sa tie ketka vyhybaju... napr. poznam kocku ktora otehotnela zasadne len po ketkach pri ivfkach ani tuk...ktovie ako to je s tym rozmrazovanim 😕 ...
ved otehotnela aj zuzla,aj kvetka? ty si to bola?len to nedopadlo..

tanitta
14. mar 2008

Leni.. ked to porovnas s minulym ket je to ine alebo je to ten isty postup?...

kvetka2
14. mar 2008

ahoj tani, nie ja som nebol tehu ešte nikdy ☹ naposledy to vyzeralo nádejne u jujky a zuzly
ach jaj, tiež som dúfala, že aspon tá 20% úspešnosť bude, ved sa už zjarnieva. musíme len dúfat 🙂 čo nám aj iné zostáva 😉

lauritka
14. mar 2008

tanitta ahoj..ale je to podozrive, ze to tolkym nevychadza.. 🙄

lenka20
14. mar 2008

kvetuska - mam este 3 snehuliakov, ale momentalne sa mi o toho ani nechce, prejde ma to, ja viem, ale teraz som nastvata na cely svet 😠
tanicka - ja to neviem porovnat, minule som sa rozkrvacala uz na 3.den po ET a bolo to silnejsie krvacanie ako teraz, ale aj toto sa este moze rozbehnut, asi to len brzdi ascorutin a utros....bolesti som mala aj vtedy ale vacsie, teraz mam stale len take obcasne na chvilku a potom nic, vcera vecer som si myslela, ze v noci ma cakaju kramove bolesti ale zatial nic...
zabka - namiesto utrogestanu mas duphaston, to je to iste 😉

ajuska212
14. mar 2008

ahojte babulky🙂Lenus co to tu citam????to je neskutocne !!!!drzkaj sa moja myslim na teba...

fedra
14. mar 2008

lenka ... moja. Vydrz este a uvidi sa. Este to moze dopadnut aj dobre, nebojkaj. Je este stale sanca, nie ?

dracik1
14. mar 2008

lenuska, co to citam? ale snad to este moze dopadnut dobre? nie, drzim palceky.....

ellianka
14. mar 2008

ahoj lenočka,
neverím vlastným očiam...nemôže to byť len taký náznak klamlivej mršky? vraj sa to dosť často stáva.
posielam myšlienky 😵

zuzla80
14. mar 2008

Lenik mojko, to snáď nie je ani možné 😠 . Lenka veď ty si aj pri 2IVFku krvácala a bola si tehu, dokonca hcgčko pekne rástlo, takže to možno ešte vyzerá nádejne, hmmm?. Uvidíš, ako dopadne krv. Ja stále verím, že to ešte môže dopadnúť dobre. Veeeeeeľmi ti držím palce a nevzdávaj to.

Aj vy ostatné sa držte dobre?

zuzla80
14. mar 2008

Savinka ahoooj ako sa máš, čo máš nového? Ty si tiež brala Metformin a už ho neberieš? Ja nehnačkujem, skôr mám opačný pocit. Nooo a schudnúť to by sa mi zišlo 😉

dior
14. mar 2008

ahojte 😔 😔 😔 -som nešťastná,samé smutné správy 😖 -veď tu mala byť nová tehu vlna-ste mi slúbili 😠

Želám všetkým ,nech im výde čoskoro opäť slniečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Lenočka-veľa žien sa rozkrváca, ale sú tehu,skús byť v kľude -budem na teba silno myslieť 😉

lenka20
14. mar 2008

zlaticka snazim sa byt v klude, krvacanie akokeby prestalo, mam uz len taky ruzovkasty vytok a sem tam nejaku mini cervenu vlasocnicu, nechcem si ale robit nadeje, bud ma milo prekvapia alebo sa skor budem snazit zmierit s dalsim neuspechom ☹ dakujem, ste naozaj zlatucke vsetky do jednej 😵
diorka a ty nesmut, ved este je tu tolko nadejnych tehuliek ze moze byt vlnisko ako svet 😵

juja
14. mar 2008

No čaute kočky...

Lenka moja, držím Ti veľmi moc palce, nech je to len planý poplach...nech embryštek zabojuje. Držkajte sa!

Ja som bola včera u môjho gynekológa na kontrolu - kontolné HCG a ultrazvuk.Krvné výskledky ešte nemám všetky..na 20deň po ET som mala hodnotu HCG 3800 a na 28 deň po ET, keď som už krvácala tak bola hodnota 126, lenže pán doktor potrebuje mať výsledok nulový, tak mi krv brali zase a dúfam, že v pondelok ten výsledok bude už jasný.Pýtam sa dokiho kedy mám vlastne čakať mrchu po tom spotnánnom potrate, pretože ma brucho bolí tak mrchovsky už 4 dni aj trošku špiním, ale fakt iba trošku ...no tak ma kukol a povedal, že zatiaľ to nevyzerá na dočistenie k nemocke, ale že skúsime tej mrche pomôcť, tak mi nasadil Norethisteron a že po 10 dňoch by mi mrcha mala doraziť...no uvidíme....KETko je úplne v nedohľadne, lebo vravel, že ešte musíme počkať na ostatné výsledky, ktoré budú tak o mesiac a medzitým mi predpíše voľajaké tablety na preliečenie, ktoré budem brať v nejakých cykloch ...no čo už hlavne nech ma dá dokopy, lebo som fakt rozbitá asi totálne 😒

lenka20
14. mar 2008

jujka - no teda, takto sa to vsetko skomplikovalo 😕 😕 HCG uz bude urcite v poriadku, ked tak prudko kleslo, skoda toho tehotenstva kratuckeho ☹ len sa daj pekne do poriadku, to je uz teraz jedno kedy bude dalsi KET hlavne nech si zdrava...

monika3
14. mar 2008

Kocky citam ze aj vy tu mate dost trapenie, viem sama som tym presla a drzim Vam moc palce k tym dvom //

Lenka prajem Ti aby to bol ozaj len plany poplach, pekne si vyloz nozicky a oddychuj nech testik ukaze vysokanske hodnoty...

juja
14. mar 2008

lenka neurobím nič, budem čakať, hlavne nech som v 100% stave, aj keď by to malo byť o pol roka 😉
Ozaj, Leni nemôžeš ísť z robotky domov ležkať?...alebo zajtra celý deň polihuj - kľudový režim - to by Ti Krajko povedal tiež 😉 Držím palce ...a dúfam, že manžel na "jozefa" tú fľašu soberana dopije, ale už od radosti 🙂

kvetka2
14. mar 2008

ahoj jujka, zlatko no teda, aj ty máš stále "radosti". Mna už zase dva týždne zase pobolieva podbrusko, hlavne ked mám plný mechúr, ale inak mrchovské príznaky skoro žiadne,len občas. a mešká mi už 2 týždne. Bola som u mojej gyndosky, ale vraj je všetko ok. tak neviem ,čo ma furt pobolieva. ja mám ten istý názor ako ty, kým nebudem 100% ok, nič nejdem podnikať.
lenka 🙂 , to by teda mohol byť fakt len planý poplach, jajaj to by som bola fakt šťastná držkám palceky. Možno sa chrústik len intenzívnejšie uhniezduje a máš aj čas mrchy, no čo mi vieme, čo sa tam dole 😎 deje?

lenka20
14. mar 2008

babulky neviem a nejdem sa na to vobec upinat, dnes pojdem z prace domov skor a polezim si poobede, ale zase nechcem to prehanat, radsej nech sa stane co sa ma stat.... inak mi to uz celkom preslo, aspon naposledy ked som bola na wc a okukavala som toaletak jak uchyl..tak uvidime co sa bude diat.
monicek ahoj moja 😵

ellianka
14. mar 2008

leni určite čo najviac oddychuj, ako sama hovoríš, veď čo má prísť príde...možno už o 9 mesiacov 🙂

lenka20
14. mar 2008

ach jo 😠

ellianka
14. mar 2008

moja 😉