• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
autor
Gabika, som strašne rada, že sa opätovne moja veštba vyplnila :dizzy_face: POtichúčku blahoželám a teším sa že si to tu konečne rozbehla :dizzy_face:
15. mar 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, sme na druhej strane?
posuvam vyssie a zelam dobru nocku vsetkym :wink:
15. mar 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, velmi gratulujem k // :slight_smile: a pregnyl to urcite nie je...ja som si robila na 10 den po ET a vysala mi slabuliiiinka druha ciarka / az po cca 20 min/a na 13 den po ET nabehli hned 2 silne :slight_smile:

verazcruz, tebe nech sa embristekom dari v brusku :slight_smile:

leni, no vidis, krvicka prestala.....bude to Ok...ved aj pipi furt mala problemy a pozri, dnes je uz 17tt :slight_smile:

zuli, papas od dnes lieciky?

este pekny vikend VAm prajem
16. mar 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
gabi velmi gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja idem zajtra do heliku na kontrolu pred ketom :slight_smile: som zvedava kedy mi ho budu robit ci piatok ci sobotu
tak mi prosim drzte palce :sweat_smile:
16. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj havka, drzim palceky :wink:

dracik, dakujem...
16. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky!

Gabi gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , konečne pozitívna správička :slight_smile:

very opatruj bábätká, nech sú pekné // :slight_smile:

Havka a teraz už naozaj úspešne :slight_smile: Držím palce :slight_smile:

Taky a vy sa ako máte?
16. mar 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dracik, cakam na mrchu, som sa sekla vo vypocte, lebo febr. mal len 29 dni, takze až v utorok by mala prist...
16. mar 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veracruz, tak ako? ako sa máte... všetci 3?
16. mar 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. dakujem, no uvidim vo stvrtok :wink:
pekny zvysok dna - neviem, kedy sa mi zasa podari dostat k pocitacu.
zulka, ak to vyjde, tak ta budeme pasovat na vesticu :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka, dakujem...

annaanna, mame sa celkom fajn, zatial oddychujeme... zachvilku priden segra na navstevu, tak bude veselo :grinning:
16. mar 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes už upratovala,dúfam, že som si nejako neublížilaaaaaa :astonished:
16. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie, hlavne neprenasaj tehly, vrecia muky a malo by to byt fajn :grinning:
16. mar 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď mudr. povedal, že úplne v pohode, len netreba vyliezť na Kriváň, takže vedro s vodou nie je taký prešľap.
a idem si oddychovať pri práci, účtovníctvo ...
16. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:
gabika, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super spravicka :dizzy_face:
vera, gratulujem k fazulkam.... drzim palce!!!!! :slight_smile:
16. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi od toho, ake velke vedro a kolko vody je v nom :grinning:
16. mar 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, dakujem... a Ty ako? viem, ze si minule pisala, ze to bol plany poplach s tou ovulkou...
16. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja stale nic, teplota stale 36,5.... :pensive: volala som dr. do nemocnice, ci mozem ist na uzv, tak v stredu poodede sa idem dat pozriet.... som zvedava, co sa deje, a v akej faze cyklu vlastne som.... :confused: dnes uz 43DC :angry:
a ty sa ako citis?
16. mar 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon budes vediet, co a ako...
ja som OK... vcera som bola hrozne nafuknuta, ale dnes uz som celkom v pohode...
16. mar 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak davaj na seba pozor... drzim palce... :dizzy_face:
16. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, dakujem... ty daj potom vediet, ked budes vediet, v akej faze si...
16. mar 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela by som sa vas spytat ci ste mali bolesti, resp. pocit plnych vajcnikov aj po punkcii, ja som dnes 4 den po a stale ma bolia vajecniky, neviete nahodou dokedy to takto bude? dakujem a prajem va pekny vecer
16. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mandy, ja som mala po odbere pocit nafuknuteho brucha a bolesti (ku koncu uz len mierne) az po transfer...
16. mar 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj .Neviem ako dlho to bolo u mna ,ale nebola to kratkodoba zalezitost.
16. mar 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
transfer mam v utorok a preto sa obavam ci bude vsetko v poriadku.

veracruz ty si mala na ktory den transfer?
16. mar 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy, odber v utorok a transfer v sobotu... a aj po transfere mam nafuknute brucho a citim pichanie v podbrusku...
16. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, tak nam drzim palce na pozitivne testy :grinning:
16. mar 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, drzime si palceky... :frowning2:
16. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
mandy, ja som mala pocit nafuknuteho brucha a pichanie i cez transfer a potom este asi dva dni po transfere. potom to zacalo ubudat - teraz v pohode....
drzkam palce - kolko ti odobrali vajicok (teda kolko mate oplodnených?) a kolko ti budu vkladat? :wink:
16. mar 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky, tak tu mame konecne nejake dobre spravicky - gabika - potichucky gratulujem k //, to je super, tiez si myslim, ze to uz nie je z pregnylu, takze len pekne pokracuj a nech je to vo stvrtok jasne tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
so mnou je to po vikende stale divne :angry: , netestovala som, v piatok mi to spinenie celkom prestalo a z piatku na sobotu som zase mala malinko krvicky, cez den to prestalo celkom a v nedelu na obed zase troska spinenia, dnes rano zase troska spinenia - som z toho magor, mrcha to nie je ale nepaci sa mi to. a okrem toho mam pocit, ze mam nejaku reakciu na utrogestan - to spinenie vzdy zacne po utrosi, aj ma trocha pali a ako keby mierne boli......nabuduce si tusim vypytam duphaston. ja som nikdy nemala mykozu ale takto nejako si ju predstavujem - co vy na to :confused:
a co ajuska, zabka, takynka - ani jedna ste netestovali :confused: :dizzy_face:
zulik - uz papas kuzelne ci este nie :wink: :dizzy_face:
17. mar 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :confused: ahojki..ale myslim, ze ked si sa nerozkrvacala tak je to dobre znamenie :wink:
17. mar 2008 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok