• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
ahojte - verus, tak ako, krpcom sa paci v brusku :dizzy_face: - drzim ti palciaky nech si tehula :dizzy_face:
csilla - teba som uz davno nevidela, ako pokracujes, co je nove :dizzy_face:
mapka :slight_smile: ano, zajtra ideme s takynkou spolu :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, a potom nezabudni, poobede poprosime pozitivny vysledok :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ja som tam bola väčšinou okolo pol siedmej a Krajko začína okolo trištvrte na sedem, potom som už pred siedmou čakala na krv a okolo 7:10 som išla domov. :wink:
18. mar 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky, samé zké správy, čo sa to deje? Zabka, Ajuska :frowning2: :frowning2:
Naposledy tuším vyšlo KET Pipke a odvtedy nič? :pensive: Leni, spoliehame na teba, musíš to už spustiť, držím palce na testovanie :wink:
Taky, Gabika tfuj, tfuj, držím palčeky
18. mar 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka nemam nic nove zatial,zriedka sem pisem bo pisem do inych tem ale citam si vas pravidelne. :slight_smile: a myslim na vas :slight_smile: my by sme chceli zacat koncom leta to dalsie ivf-ko. :wink: zajtra vam drzim silno aby to vyslo :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, pre teba plati to iste, co pre takynu :wink:
mojim babulkam sa dufam paci, vcera som im pustala a tancovala latino :grinning: dnes pojdeme vyskusat nejaky iny styl :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
very ten tvoj nákazlivý optimizmus je velmi liečivy, len tak dalej :dizzy_face:
ďakujem vám velmi pekne , budem sa snažiť doniesť tehu správičku :grinning:
18. mar 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
very, len prosím ťa s brušnými tancami opatrne, pre istotu :grinning:
18. mar 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka tak, prajem príjemný regeneračný pobyt uži si ho aj za nás :grinning:
18. mar 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :slight_smile: ale nehovor nikomu, ze som ho nachvilku stratila, ke som si precitala ajusku a zabku :frowning2: ale rychlo som sa nastartovala, lebo doky povedal: nesexovat a pozitivne mysliet :grinning:
18. mar 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, brusne tance zatial vynecham... dneska skusim "disko" a zajtra mam v plane klasiiku :grinning:
18. mar 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nesexovať si mohol odpustiť :unamused:
18. mar 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ajuska 212 - cakala som na teba vcera, a je mi to fakt luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
do slaka tak...
nuz treba sa vyplakat a o pol roka znova.. hm.. skoda, ze zmrzlinky nie su..
drzkaj sa moja.. vecer tu dufam budes.. pa
18. mar 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, presne tak, mohol si to odpustit... to by sa nam myslelo pozitivnejsie, ze ano :grinning:
18. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru hej pozitivnejšie :grinning: , ako môj muž včera spravil, som sa tak pekne túlila k nemu :wink: , a on mi za ťukal na čelo, že či by sa mi to páčilo keby mi to niekdo robil 9-mesiacov, hahaha, veľmo vtipný :grinning:
18. mar 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ftipalek... a on si nepamata, ze mu niekto 9 mesiacov vyklopkaval? :grinning:
18. mar 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on má s toho defekt od narodenia :grinning: , potom sme sa rehotali, že jeho bratanec sa narodil s takou červenou bodkou v strede čela, a nešla mu zmiznúť, od smiechu som si skoro cvrkla...
18. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, som tu, bez opice :slight_smile: vcera som bola mierna, teda vypila som len tri pohariky, ved si nebudem nicit telo, ktore potrebuje embryjká :slight_smile: ked doteraz bolo v poriadku nech je aj nadalej :slight_smile:
Kočkám ktoré mi poslali IP veeeeeeeeeeeeeeeelmi pekne dakujem, ste zlatucke :slight_smile: a pomohlo to, veeeelmi
A to s tým nesexovaním, ja rôzne, mne zase doki povedal, že v poho, len prvé tri dni po prenose nie, hmmmm tak neviem. po IVF nič sme nerobili, ani predtým :frowning2: ale teraz po KET sme to nevydržali, ale jasné že to nebolo také ako obyčajne, veď aj iné spôsoby na keksíkovanie sú :slight_smile: chichi to je téma čo. No už som veselá, čo mám iné robiť, len hlavu hore, veď revaním a ľutovaním sa nič dobré nenarobím, len sa budem ničiť, čo bdue negatívne vplývať na môj organizmus a to "nem dobre dopadne". Fííííha, aj teraz sa klapem čo to píšem, akááá som hrdinka, ale musím :slight_smile: aj kvôli sebe, aj kvôli Vám (hmmmm aké i sa v slove kvôli píše, chichi neviem :slight_smile: ) a budúcim čakateľkám :slight_smile:
Takyna, Lenka, drrrrrrrrrrrrrrrržíííííííííííííííííííííííííííííím pršteky :slight_smile: na zajtra, veeeeeeeeeeeeeeeeľmi silno. pfuj pfuj :slight_smile:
Musím utekať, paaaaaaaaaaa cmuky cmuk
18. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, poznam jedno dieta, co ma tiez flak v strede cela... ked si to dam teraz dokopy... :grinning:
18. mar 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, ono clovek si musi prejst tou fazou smutku a bezmocnosti... a potom naberie sil do dalsieho boja... tak pekne bojuj! :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, super, ďakujeme a ja ti veľmi prajem bábo, takže optimizmus je základom, a veselá mysel robí zázraky, držkaj sa a presne ako si napísala, hlavu hore, vyjde to ja tomu verím :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
18. mar 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež zajtra ak to nebude pozitívne, si porevem, pošlem všetkých sprepáčením do riti, lutujem vopred mojich kolegou, a otrasiem sa a pôjdem na mrázáčikov :wink:
18. mar 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč tanitka, tu už dávno nebola, tanit si ok?
18. mar 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanicka pracuje o dusu spasenu :wink: ale je OK :wink:
zabka - to je dobre moja, ze si sa uz dala dokopy, len tak dalej - ono to urcite pride :dizzy_face: :dizzy_face:
baby - uz prestante s tym keksikom, ved to su hrozne provokacie, ja uz som nemala keksik ani nepamatam :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka už to lezie na mozog, začínam chápať pomaly mužov.....
18. mar 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte raketky moje,
Lenulka, Takynka, ak by som to tu dneska nestihala napísať, tak vám chcem popriať, aby zajtrajšok dopadol čo najpozitívnejšie teda len a len s pozitívnym výsledkom. Veľmi na vás myslím, a veľmi vám držím palce, ani si neviete predstaviť ako - samozrejme, že to platí aj pre našu Gabi :wink:
Tak kočky moje držte sa a veľa šťastia zajtra
18. mar 2008 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla krásne ti ďakujeme, budeme sa snažiť len pozitívne správy, však Lenka :wink: ?
18. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem vás poprosiť, v mojom prípade, ak to nebude pozitívne, neposielajte mi odkazy typu , je mi to lúto, atd, napíšte mi , že tak ti treba lebo si nemyslela, chvílkami pozitívne a keď začneš tak to dobre dopadne,
ď a k u j e m v á m :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok