• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
taky, a preco nemyslis stale pozitivne? ha?
18. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslím pozitívne, ale občas som zlihala, hlavne pri negatívnych správach, našich dievčat :unamused:
18. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v BB, začalo snežiť, ešte , že sme nedali na auto letné gumy, veď by sme ani šturcom neprešli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaky :unamused: dobre to dopadne :slight_smile: verím tomu :wink:
18. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahulienka ako sa mi máš? keď sme si naposledy písali, musela som si ísť lahnúť, išlo mi hlavu rozdrapiť, migréna
18. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sorry, že som zmizla bez ohlásenia
18. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky nechcem tu vnášať pesimizmus, ale nie moc dobre :pensive:
ešte stále neviem ako dopadol ten clostyl. test, dnes mi bude dr. volať, lebo sa vraj musí poradiť, či čo :pensive:
a v apríli ma čaká laparka.

taky moja, tak zajtra ideš na krvičku, juuj :dizzy_face: inak tehulky vraj bolií často hlava. :astonished:
18. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to v poriadku, sa neospravedlňuj :wink:
18. mar 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahuulík, keby som fakt mala brať tehulovské príznaky u mňa, tak pijem mieko až sa mi žiada čo predtým ee, krčok, mám užší tvrdší, nemôžem čipsy lebo som sa vyzvracala z nich, mám migrény, atd, ale to všetko môže byť len také náhody
mahulík potom napíš keď budeš vedieť ako dopadol clostyl, ja si myslím, že laparoskopia nie je na zahodenie, lebo budeš vedieť na čom si vo vnútri, si mladučká treba to začať skoro, ja som bola v neistote 11-rokov, a mohli sme ísť ovela skorej s mužom na IVF a nie teraz, a laparka nie je nič až tak bolestivé, dá sa to vydržať, prečistia ťa zrasti ak tam budú ti zlikvidujú.
18. mar 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyta mas potom IP!!!a dakujem vsetkym babulkam ktore ma povzbudili!!!!A vsetkym ktore cakate na vysledok drzim strasne palce!!!!!pa a pekny dnik vam prajem :slight_smile: Vcera som sa vyplakala uz je to ok:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajušík, môj, bude to dobré, len sa riadne šetri, psychicky optimizmus a znova do úspešného konca :dizzy_face:
18. mar 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky tak toľko veľa náhod... to nie je len tak, za tým budú miminá, ja to viem :wink: a podla mna obidve sa chytili :slight_smile: :dizzy_face:

inak ja sa priznám, laparky sa nebojím, ked už tak len narkózy...jediné čo ma hnevá sú tie moje neštastné vaječníky... ved ked už budú nefunkčné, ako potom budem mať to svoje :pensive: :cry: no snáď niečo na ne vymyslia :pensive:
viem, že som mladá a je dobré, že sme to začali teraz riešiť. Moja mama je taká optimistka, že ona vie na 99%, že bude mať odomna vnúčence :slight_smile: takú silu my včera dala :slight_smile:
ako mi dávate aj vy tu všetky :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jasne len ked si predstavim ze zase vsetko od zaciatku!!!!keby sme mali aspon mrazacikov :frowning2: ale co uz narobim musim bojovat dalej!!!!taky dakujem zlatenko :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo by mali byť nefunkčé, to si nesmieš takto hovoriť, lebo sa to potom vypomstí, musíš si vravieť, že budú funkčné, dnes je doba 21-storočia, nové lieky veľa možností, neboj sa určite ako ti mamina povedala, budú vnúčence, ja tiež tomu verím, dobre ste urobili , že ste začali tak, skoro, šanca je ovela večšia, aj keď možno prejde dlhšia doba nič nemáš stratené, ale šanca je velmi velká :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuška, začneš nový cyklus viac vajíčok bude, neboj, tvoje telo bude lepšie reagovať, myslím si to a bude to úspešné tehu. :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok taky beriem ta za slovo :grinning:
18. mar 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska, presne ako hovoris, treba bojovat dalej... pustit sa do dalsieho ivf s odhodlanim a pozitivnym pristupom... drzim palceky...
18. mar 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka toto bol len taký prípravný pokus na druhý tehu koniec :wink:
18. mar 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :slight_smile:
inak vraj sliznica reaguje na clostyl, tak potom by to malo aj hormonálne reagovať, či to spolu nesúvisí? :confused:
ja len, že kde sa dočerta tie vaječníky schovávajú :unamused:

taky, dúfam, že oddychuješ...
18. mar 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
very dakujem :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mňa to spolu súvisí, veď uvidíš čo doky povie, oddychujem nemôžem byť dlho pri pc, lebo chrbtica ma láme
18. mar 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky este ze vas mama!!!!!!!! :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: aj my teba :wink:
musim koncit prajem vam krasny dnicek pa-pa
taky cmuky:slight_smile:
:grinning: ahojky a pozitívne mysli :dizzy_face:
18. mar 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tayk, chod si ľahnúť, aby sa ti uľavilo, to Ti mpomôže :wink:

ajka držkaj sa a hlavku hore, musíme veriť a ono sa to určite podarí :slight_smile:

ja idem tiež upratať a pôjdem na vláčik, idem domkov :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kočky moje veru lebo musím oholiť nohy, a iné časti tela, lebo zajtra Krajko bude kukať a by sa zhrozil :grinning:
po 2-týždnoch, a vlasy umyť atd, nájst nejaké handy čo si oblečiem a oddychovať, mám výbornú knihu rozčítanú , neviem či to poznáte , E.Matrikin,,,,,Miluj ma ironicky, ak nie odporúčam, páčko
18. mar 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
E. MATKIN sorry :unamused:
18. mar 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mahul, šťastnú cestu a ozvi sa :slight_smile:
18. mar 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok