• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
baby, no konečne :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa s Vami :dizzy_face: :dizzy_face: konečne pozitívne správičky :dizzy_face: :dizzy_face: a samozrejme gratulujem všetkým trom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik, jujka, nedá sa nič robiť teraz sa musíme pridať aj my :wink: a všetky ostatné raketky :slight_smile:
19. mar 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teda, strasne moc gratulujem.....to je nadhera........uz sa len opatrujte a ofukujte :slight_smile:
19. mar 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme vsetky nasadnut na tu uzasnu tehu vlnu............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to su dnes uzasne spravicky :dizzy_face:
19. mar 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetka, no jasné, veď sme sa dohodli, že baby tu tehu tsunami začnú a mi na ňu len naskočíme a zvezieme sa. O tom nepochybujeme :wink: :dizzy_face:
19. mar 2008 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja nasadám na vlnu, dnes som začala brať kúzelné... :grinning:
19. mar 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujem moc za podporu,
lenka,taky, gratulujem...
zulka, tymto ta pasujem na vesticu, ved vies preco :grinning: :grinning: :grinning:
Baby všetkým Vám moooc blahoželám...konečne sa to tu rozbieha :slight_smile: Dávajte si na fazuľky pozorček...hladkajte brušká....a nech Vám to tehu šťastne vydrží až do úspešného konca...želám úprimne z celého srdca :dizzy_face:

Zulka ty bosorka :grinning: ...dúfam, že budeš mať také ciťáky stále :wink:

Dnes sa asi aj Mc Gajver opije od radosti :grinning:
kvetka, to s tym jozefom ma dostalo :grinning:
19. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prvý krát sem píšem a veľmi sa teším, že tehu vlna konečne pokračuje. :sweat_smile: Babenky, gratulujem! Držte sa. Veľmi ste mi dodali optimizmus, lebo cca v sobotu idem na odber folíkov.
19. mar 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
GAbi :grinning: :grinning: keby som tak sebe vedela vyveštiť... :confused:

Ajoj Dracik :wink:
19. mar 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soska tak vitaj a držíme palce, nech máš pekné vajka :wink:
19. mar 2008 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulicek ahojky......gabi, zulke ver, vyvestila mi totiz dvojciatka :grinning:

soska, drz sa, nech su co najkvalitnejsie :slight_smile:
19. mar 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky raketky :wink:
dakujem za drzanie palcekov, tak amnio mam za sebou, uuuplne v pohodke zakrok, nic to nie je. teraz len vydrzat to cakanie 3 tyzdne, kym budu vysledky... :sweat_smile: :wink:
jujka a Mc gajver uz nie je Orlando? :confused:
Dráčik no baby ho už dlhšie volajú Mc Gajver :grinning: ... ani neviem ktorá ho premenovala ...

Pipka to čakanie bude trošku na nervy, ale neboj výsledok bude OK :slight_smile:
19. mar 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem. :slight_smile: Zajtra idem na krv a ultrazvuk a potom mi povedia kedy presne bude odber. Vajok bude asi dosť, ak sa to dá odhadnúť podľa nafúknutosti brucha.... :grinning: Tak snáď budú aj nejaké jednotky....dúfam.....
autor
Pipi, aj ty si tu? :grinning: Ajoj
zuli, jasnak, chodime vas spizlovat, lebo nam je v tehulkach za vAmi smutno :astonished:
19. mar 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulik, ja som teraz vsade :grinning:
19. mar 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pise draculik, chodime na navstevy tehuvirusy posielat....chytaaaaaaaaj ************** :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
19. mar 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja už ku vám tehulkám radšej nechodím, sa bojím, minule som moc verila a nedopadlo to dobre... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pipi, teraz budeš ešte PN, že?
19. mar 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chytám Pipi :slight_smile:
a dúfam že už sa ten pánbožko na mňa nehnevá, lebo mi naválal toľko smoly za posledný mesiac, že už stačilo :angry:
19. mar 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile: otvorím koníka a toľko radostných noviniek sa dozvedám...gratulujem taky aj lenočka :slight_smile: konečne prišla poriadna tehu vlna a dúfam, že sa všetky krásne nakazíme :wink:
19. mar 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulik, mam dovolenku, mam jej kooopec, musim cerpat, do toho su este sviatky, tak usetrim :grinning: a v stredu pojdem uz do robotky. Povedal doki, ze taky tyzden pokoja staci, ale aby nas ani nenapadlo umyvat okna... :sweat_smile: tak sme sa schuti nasmiali :grinning:
19. mar 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jááj...tak sa pôjdeš pochváliť do roboty s bruškom a za chvíľu na materskú, pekne to máš vymyslené :wink:
19. mar 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulik, no ved ja uz tyzden robim, teda uz dva :wink: ale vzorne sa tam vsetci o mna staraju, tak v pohodke zvladam :wink: chcem robit do konca maja a potom si vezmem zase dovcu, nech ju miniem a potom na MD :dizzy_face:
19. mar 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude odveci ale mám v hlave kopec myšlienok a musím ich tu napísať :slight_smile:
pred dvomi mesiacmi sme obsolvovali prvé IVF, bolo neúspešné a tak sme sa navnadili na KET a dnes som bola v Helíku lebo mi mešká mrcha už vyše týždňa a vraj sú výsledky hraničné...skoro som odpadla keď som to počula ani v duchu by ma to nenapadlo...viem, že je predčasné sa radovať a tak to beriem s rezervou ale vôbec tomu nerozumiem :fearful:
19. mar 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellianka, nadej umiera posledna, tak gratulujem, a ides este na kontrolny test?
19. mar 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, budúci týždeň :slight_smile: neviem ako tie dni vydržím, zasiahlo ma to ako blesk z jasného neba
len neustále premýšľam nad všetkými prehreškami čo som sa v posledných týždňoch dopustila, ako tabletky od bolesti hlavy, jarné upratovanie a červené víno, ktorým sme zapíjali neúspešné IVF
19. mar 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok