• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ďakujem pipka :dizzy_face: kiež by bolo k čomu :slight_smile:
19. mar 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellianka, ja som otehotnela spontanne po druhom nevydarenom IVF. A tehotensky test mi ukazoval negativne, cely cas som spinila a potom mi to v 6tt potvrdila az doktorka na ultrazvuku. Na krvi som nebola, myslela som, ze mam rozhadzany organizmus po tych hormonoch. A este som aj chodila cvicit.....Babo vydrzalo. Zelam ti to. :wink:
19. mar 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, len musis verit :wink:
autor
Elianka, dnes sú tu len dobré správy a ak sa budeš držaj tvojho motta .... :wink: držím palce nech sa tvoje najsmelšie sny vyplnia :wink:
ste strašne zlaté babenky...až sa mi slzy vtisli do očí :dizzy_face:
19. mar 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som to zavolala polovičke, tak ma poslal domov ležať a vraj až do stredy budúceho týždňa...
19. mar 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radsej chod, ja som si to potom odlezala v nemocnici. Tym nic nepokazis.... :wink:
19. mar 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soska vitaj a vela stastia.
elli, neboj, vyjde to :wink:
19. mar 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,co nove...kto nam otehotnel?dlho som tu nebola a nestiham citat do zadu...prezradte tak dorychlovky :wink: :wink:
19. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som rychlo citla dozadu...lebo ste mi nikto neodpovedali... :wink: taky,gabika,lenocka gratulujeeeeeeeeeem...velmi sa tesim s vami...a potichucky zavidim....samozrejme v dobrom.....lenocka a manzelik teraz moze dopit druhu polovicu toho soberana....xixixi :wink: :wink: krasny zbytok dna...odchadzam z prace
19. mar 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, gabi , lenka- všetkým vám gratulujem , z celého srdiečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VŠETKÝM KOČKÁM Z IVF ek -AJ RaKETAČIEK aj úplne VŠETKÝM, snažilkám aj tehulkám, VEĽMI PEKNE ZO SRDCA ĎAKUJEM ZA SLOVÁ POVZBUDENIA a ŽE STE NÁM FANDILI, PRAJEM VŠETKÝM LEN TEHULOVSKÉ SPRÁVIČKY, A POSIELAM TAKÝ MALÝ TEHU TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVÍRUSÍK
19. mar 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.. kocky.. takze tomuto vravim 100% uspesnost :wink: ... zo srdiecka gratulujem babulky... :slight_smile: .... oatatne kocky.. nasadaaaaaaaaaat.... :grinning: ...majte sa krasne....
19. mar 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pripajam ku taky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre vsetky snazilky a cakatelky len pozitivne spravicky... :wink:
19. mar 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli, chodis do Heliku? (stracam prehlad).
ja idem v stredu na sono. taky, ty kedy? a lenka? :wink:
19. mar 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeemine, to sú krásne správy!!!!!!!! Baby, gratulujem k vášmu veľkému šťastiu, nech je všetko v poriadku a nech máte krásne zdravé detičky. Užite si to. :wink: :slight_smile:
19. mar 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašne sa s vami teším a moooc vám babky gratulujem ste to tu konečne rozbehli, a idme ďalej, len nech sa to nezastaví, tak musíme rýchlo pokračovať. a držte sa babule a dávajte na seba véééééľký pozor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su super spravy, ze? :dizzy_face:
uz len nasadnut a nechat sa viezt..... :dizzy_face:
19. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, áno chodím do helíku a v stredu ráno som tam ako na koni :wink: ak ma zatiaľ mrcha neprekvapí :angry:
19. mar 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem takyn aj ostatne ktorym to vyslo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky,chcem sa pridat do diskusie,ideme na IVF po prvý krát,som zatial iba na začiatku a neviem čo všetko ma čaká, chcem pogratulovat všetkym , ktorym sa to podarilo a tym čo to nevyšlo držím velmi palec aby im to vyšlo na druhý krát,ked tam niekto je tak odpíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj elli, vsetko bude ok. drzkam palce :wink:
19. mar 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ander, vitaj.... :slight_smile:
do akeho centra chodis? uz vies, kedy ides na IVF? Uz si zacala stimulovat?
19. mar 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ander, nie je to také zložité, ale chce to čas... kam chodíš?
19. mar 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim do ISCARE v Ružomberku, neviem kedy budem stimulovat, zatial mam za sebou proveru a štyry injekcie decapeptylu :unamused:
19. mar 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi :wink: ty si vždy plná optimizmu a to je naozaj dôležité, vlastne polovičná cesta k úspechu :slight_smile:
budem myslieť na tvoje slová
19. mar 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, Taky, Gabika, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, revem jak debo, z toho stasticka, juuuuuj pfuj pfuj drzkajte sa, moje zlate. som rada, ze aspon Vy, ak nie ja. ja som prajny clovek :slight_smile: to iste zacne tehu vlnka, co tornado a pocka aj na mna :slight_smile:. aj ked musim uuuuuplne od znova. nic to, nejak prehovorim mangela a vrahnem sa na to. pekne snicky uspesne snazilky, pfuj pfuj :slight_smile:
Dobru nocku, aj Vam ostatnym :slight_smile:
19. mar 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ander.. ty chodis do RK cez icsare hej?:. kto je tam dr. ? dr T.?.. provera bola bezna na SK len v Heliku... zeby nejake prechmaty z jedneho do druheho car?... aky mas protokol?.. pa.. T.
19. mar 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanitta, je tam DR. Z Heliku, asi preto ta Provera :slight_smile:
Inak vsetkym dnesnym uspesnym gratulujem
19. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je tam dr.T. nerozumiem velmi skratkam, co je Heliko, co je car?
19. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok