IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

nelynka
1. feb 2008

ahojte babulky..tak poslusne hlasim ze zajtra idem na ET ak sa nic nezmeni...volala som do centra pred chvilkou a z tych 14vajok co mi vcera zobrali sa oplodnilo 9.. 😝

lauritka
1. feb 2008

nely to je pekny pocet ;) drzim palceky.

tanitta
1. feb 2008

Lauri...zaujmave... ale zase je dost kociek co im zistili na trofoblast ak ked neboli este tehu...neviem... mne napr. ani ziadny problem nezistili ale mangelovi....
Tinucha.. ahoj;).. rada ta vidim...ja mam tie kapsulky este niekde na poste takze neviem posudit.... zatial to isti chilli kecup...

nelynka
1. feb 2008

dakujem lauritka..sa tesim moc, len aby dalej pekne rastli.. 😀

tinucha
1. feb 2008

Nelynka super, takže ďalšia čakateľka a nádejná tehuľka. Tak tiež siiiiiiiilno držím palce! 🙂 🙂 🙂

nelynka
1. feb 2008

aj tebe dakujem tinuscha...som zvedava zajtra..ako vlastne prebieha ET?

lauritka
1. feb 2008

ahojki tinucha...🙂 ja uz mam tie tabletky domka..ale zacem brat az od prveho dna cyklu..ja chilli nemozem 🙄 neda sa...nikdy som nemala rada stiplave veci . 😖 stale cakm na rchu dnes 36DC...ide ma porazit.
tanitta ved prave,,,,nejak sa mi to nezda. 😕

mirusch
1. feb 2008

Zulka, Zuzla, Kvetka, blahoželám vám maminy, držím palce 😉 Dnes hodím do IVF témy tabuľku...

tinucha
1. feb 2008

Ahoj Táni, ahoj Lauri. 🙂 🙂 🙂
Lauri, teba mrcha riadne naťahuje, ale asi je to normálne, telo sa spamätáva, tak mu to chvíľku trvá. Tak nech to už netrvá dlho. 😉
Táni, no to som zvedavá, akú skúsenosť budete mať s tými tabletkami. Tebe na kedy vychádzať KET? Tuším si spomínala, že tiež v marci?

tanitta
1. feb 2008

Tinucha.. rozhodla som sa ze to urychlim;)....musim najst kde mam doma zapatrosene lieky este odminula...ostali mi.. nejake ...tak zacnem ...uz coskoro;)...

tinucha
1. feb 2008

Nelynka, ET prebieha podobne akoIUI ak si na ňom bola. Cez tenký kateter ti zavedú do maternice embryjká. Trvá to len chvíľku. V niektorých centrách pri tom využíva lekár aj uzv, niekde nzase nie. Potom by si mala chvíľu ležať. Aspoň u nás je to tak, že potom ležíme ešte nejakých 20 mninút.

tinucha
1. feb 2008

to čoskoro znelo dosť záhadne 😎 bude to prekvapko?

nelynka
1. feb 2008

tinuscha neboli sme na IUI lebo drahy mal zly spermiogram, ale co viem tak lezim po tom zavedeni este asi hodinku na izbe, co mi vcera doktorka povedala co si pametam.. 😝

tanitta
1. feb 2008

nie..nie je;)... len dufam ze ma MS neponatahuje.. teoreticky som 25DC....od 1dc..zacnem ...

tinucha
1. feb 2008

Táni, aha, tak to je potom už za chvíľu. Supeeer, teším sa, ako by som na KET išla už ja. 😉 😀

cicuska
1. feb 2008

caute baby KETacky drzim prsty. A pomaly dalej zajdes tak len sa moc netraste aby ste fazulky nevytriasli.
a dalsie baby co to chodia, nejake IVF-kacky tu niesu?

nelynka
1. feb 2008

cicuska, ja som IVF-kacka, len zajtra by osm uz mala ist na ET 😝

zulka29
autor
1. feb 2008

Ahojte raketky 🙂

Tannitka, tak sme ťa navnadili? Ideš aj ty na vec? 😵 supeeer 🙂

tanitta
1. feb 2008

Zulka.. no veru... a poriadne....tak ma certi brali ze som sla tie kuzelne teraz pohladat a nasla som 13ks;)...zatial si vystacim a pocas papania poriesim zbytok...
Tinucha...juj si zlataa 😉 ... uvidim co z toho.. ten maly krpec krpaty ci zabojuje... 😅 az bude taky lenivec po mne tak veru sa mu nebude xcet vstavat 😉

zulka29
autor
1. feb 2008

Tak super, poriadne tu roztočíme tehulkovo 😎

idem ja pracovať, zatial papa zlaticka 🙂

pipka
1. feb 2008

zulinka ako sa citis? Uz si v plnom nasadeni? 😕 😀

zulka29
autor
1. feb 2008

Ahoj Pipi, jasne už makám 😀 ...ale tak v pohodičke, žiadne stresy... 😀

pipka
1. feb 2008

dobre dobre, len sa setri maminka 😉

lenka20
1. feb 2008

ahojte raketky, zulka, zuzla - opatrne 😉
tanitka vyzera to tak, ze teraz ketuje savia, potom ty, potom ja a mozno ma lauritka predbehne 😀
ahoj pipka 😉
tinucha 😵 nelynka 🙂 cicuska 🙂 - cicus - viac IVF stimulantiek je v IVF-nadej pre pokrocile snazilky, ale aj sem obcas niekto nakukne.
baby - ja som mala dnes vyjazd do nemocnice - volali mi z hematologie, aby som rychlo prisla na odber, ze im prisli nejake sety, ktore dostanu tak 3x za rok, takze mi este na nich urobia vysetrenie na lepivost trombocytov, samozrejme po znamosti, inak mozes cakat rok na to vysetrenie, kym sa dostanes na rad, je to hrozne, ale vybavili ma ani nie za 10 minut. a este na nejaky faktor 12 mi odobrali krv, zase som tam nechala 5 skumaviek 🙂 zatial co im poprichadzali vysledky su dobre, tak snad v hematologii nebude problem. bola tam v ambulancii jedna kocka co mala za sebou niekolko potratov - v 6.tt, v 9.tt, v 12.tt aj v 24.tt - smutne 😒
lauritka to co si pisala s tym trofoblastom - logicky by to malo byt tak, ako pise ta kocka ale co ja viem, nevyzname sa do toho, nechame to asi na lekarov. to by to vysetrenie potom nerobili nikomu, lebo objednavacie casy su dlhe....

tinucha
1. feb 2008

Lenka, ja som skoro stará raKETáčka, teraz v marci pôjdem na 2.KET. 😉

Tanittka, skoro som zabudla, prajem ti všetko najlepšie k meninkám, nech sa ti splní po čom tvoje srdce pištííí. 😀 🙂 🙂 🙂

zuzla80
1. feb 2008

Jéééééj Tanitka má dnes meninky 😕 ??? Tak Táni všetučko, všetko len to najlepšie k meninkám, a veľa veľa splnených prianí a hlavne to jedno najväčšie - voňavý uzlíček 😀 🤐

tanitta
1. feb 2008

..... dakujem babulky ... cmuk 😵 ... je zlate..... 🙂

zuzla80
1. feb 2008

Ja už pre dnešok končím, tak vám prajem pekný víkend a v pondelok sa teším na pozitívne správičky od Jujky.
Paaaaa

lenka20
1. feb 2008

ozaaaaj, tanicka ma meninky - gratulujeeem a prajem len jedine jedno - aby si bola cim skor tehu a donosila krasne zdrave babatinko 😵
tinucha ja si ta pamatam 🙂 , a kedy si mala 1.KET, nejako som nezaregistrovala, viem o tom mimomat. - to bolo z Ket-u 😕 😕
ahoj zuzla 😉 akooo 😅 hladkas brusino dufam 😉

pipka
1. feb 2008

ajoj lenulik 😉 co nove okrem vyjazdu? 😀 😕

tani, vcetko naj naj k meninkam, cmuk 😵