IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😃 😃 x-) x-)
juja
26. mar 2008
Lauri no čo si budeme hovoriť.... 😃 plánováný bol klasický spontánny pôrod, ale ako to už býva lekár nechcel riskovať pre 100 možných dôvodov prečo sa nakoniec rozhodli pre sekciu 😎 😉 ...veď taký "bikinový rez" ani nevidieť...
lauritka
26. mar 2008
🙂 NO VED NACO SA TRAPIT NIE ?? 😉
dior
26. mar 2008
ahojte 🙂 -vsetky vas zdravim a drzim palce-tradicne x-) x-) x-)

prisli vysledky imuna-pozitivne-papala niektora Prednison?
juja
26. mar 2008
Lauri ako by sme sa mi radi potrápili, však? aaaaach jaaaaj

Diorka no rýchlo poreferuj...
lauritka
26. mar 2008
dior ahojki a pozitivne mas co ?? pritilatky ci ako ?? juja..no ved 😞 je to nespravodlivy svet |-|
dior
26. mar 2008
troboblast:98%, spermie-48%
lauritka
26. mar 2008
zaujimave ze trofoblast a embryo sa ti uchytilo predtym |-|
dior
26. mar 2008
esteze som tam isla,aj som mala takeho tusaka, aj na cudzie spermosky som alergicka :-N
idem sa objdednat do CAR , neviete od kedy sa to moze uzivat,ci od zaciatku MS,alebo haj-buj 😃 ,ani si nepamatam ze by to niektora z nas uzivala =-) ,teraz viem preco to embyko rastlo,ale som krvaaaaacala a to preto,ze telo to bralo ako cudzie a snazilo sa to vypudit von....
dior
26. mar 2008
lauri prisla ti MS?
juja
26. mar 2008
Diorka ty si bola tiež v Prahe, však? A užívaním toho prednisonu sa to upraví?
takyna
26. mar 2008
Ahojte kočky, tak bohužial aj u mňa je to negatívne, dalo sa to čakať, krvácanie bolo veľmi silné hlavne včera, embrijká sa vstrebali, zobrali mi krv na rozbor protilátok , KET ešte uvidím, kedy sa rozhodnem, ale musím sa dať najprv do psychickej a fyzickej pohody, lebo tých 5-kíl musí ísť najprv dole :-| , ALE JA SA LEN TAK LAHKO NEVZDÁM, teraz som sa fakt na toho hore trošku nahnevala :-|
lauritka
26. mar 2008
dior nedosla.. http://www.fertilityfriend.com/home/198576 beriem teraz duphaston.. 🙂
taky to mi je luto..bud silna..ale neodkladaj to na dlho...telo by malo byt este nastartovane 😉
dior
26. mar 2008
lauti,ale vizera to akoby prisla-to je divne =-) ,ved teplota isla dole,tak to nechapem-co ti urobili stou sliznicou ]-( ,jaaaj ja ze uz budes davno tehula,po duphastone by mala narast????? =-)

juja-ano v Prahe, malo by to utlmit imunitu,aby telo nebralo ebryo ako cudzi predmet, a musi byt aj gumkacova ochrana :-p

takynka mojko |-| |-| |-| , skoro to uz vyslo,ale podari sa to uvidis x-) , musis si trosku odpocinut,prist na ine myslienky ....
lauritka
26. mar 2008
dior uz mam tretiu ovulaciu odvtedy a mrcha nikde 😞 dufamze dufik zaberie
dior
26. mar 2008
dufam aj ja,to je na porazenie ]-(
takyna
26. mar 2008
diorka ja sa nevzdám, ja som bojovník
lauritka
26. mar 2008
|-| veru dior..akokeby nestacil potrat este aj toto 8-(
dior
26. mar 2008
takynka-zlatko moje x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) -pre stastie 😉
takyna
26. mar 2008
miláčik, ty si poklad 🙂 x-) 🙂 , posielam ti naspäť 🙂 x-) 🙂 x-) 🙂 x-) 🙂 x-) 🙂
dior
26. mar 2008
x-)
dior
26. mar 2008
teraz posielam aj laurike-nech jejpride mrsula a nech moze pekne tehulkovat x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) 😉
takyna
26. mar 2008
laurit dakujem, vám ale snažím sa to brať bez emócií, lebo by ma kleplo
lauritka
26. mar 2008
dakujem 😃 taky jasne.. ved sme tu vsetky neico preskakali a nevzdavame sa 😉 x-) x-) x-)
takyna
26. mar 2008
veď to , ako kolegyna mi pred chvílou povedala, nič nie je zadarmo v tomto živote...
lauritka
26. mar 2008
takyna ved nie je..ved sme za to platili hihiihihih.
takyna
26. mar 2008
platili aj peniažkami aj psychicky, čo už narobíme, držkajte sa a prajem vám aby vám to vyšlo 🙂 x-) 🙂
gretka1
26. mar 2008
Ahojte kočky,
chcem sa spýtať či je bežné aby meškal menzes po Decapeptyle :-| ak menzes nedostanem mám ísť do Helíku najneskôr na 32DC. Ako sa to rieši? Dostanem vyvolávačku? Mohla som aj prirodzene otehotnieť? Hmm,to bude asi haluz keď beriem Decapeptyl :-S
Baby držím Vám palce! Raz to výjde určite! x-)
lauritka
26. mar 2008
gertka ano zvykne meskat .
gretka1
26. mar 2008
Vďaka laurinka,takže je to bežné,tak som o.k. 😉 x-)
lauritka
26. mar 2008
ano..ale ak by ti meskalo dva tyznde..tak to moze byt aj tehu 😉 zazraky sa deju...