• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Lauri no čo si budeme hovoriť.... :grinning: plánováný bol klasický spontánny pôrod, ale ako to už býva lekár nechcel riskovať pre 100 možných dôvodov prečo sa nakoniec rozhodli pre sekciu :sunglasses: :wink: ...veď taký "bikinový rez" ani nevidieť...
26. mar 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: NO VED NACO SA TRAPIT NIE ?? :wink:
26. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: -vsetky vas zdravim a drzim palce-tradicne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prisli vysledky imuna-pozitivne-papala niektora Prednison?
26. mar 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri ako by sme sa mi radi potrápili, však? aaaaach jaaaaj

Diorka no rýchlo poreferuj...
26. mar 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior ahojki a pozitivne mas co ?? pritilatky ci ako ?? juja..no ved :( je to nespravodlivy svet :pensive:
26. mar 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troboblast:98%, spermie-48%
26. mar 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave ze trofoblast a embryo sa ti uchytilo predtym :pensive:
26. mar 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze som tam isla,aj som mala takeho tusaka, aj na cudzie spermosky som alergicka :sweat_smile:
idem sa objdednat do CAR , neviete od kedy sa to moze uzivat,ci od zaciatku MS,alebo haj-buj :grinning: ,ani si nepamatam ze by to niektora z nas uzivala :confused: ,teraz viem preco to embyko rastlo,ale som krvaaaaacala a to preto,ze telo to bralo ako cudzie a snazilo sa to vypudit von....
26. mar 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri prisla ti MS?
26. mar 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diorka ty si bola tiež v Prahe, však? A užívaním toho prednisonu sa to upraví?
26. mar 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak bohužial aj u mňa je to negatívne, dalo sa to čakať, krvácanie bolo veľmi silné hlavne včera, embrijká sa vstrebali, zobrali mi krv na rozbor protilátok , KET ešte uvidím, kedy sa rozhodnem, ale musím sa dať najprv do psychickej a fyzickej pohody, lebo tých 5-kíl musí ísť najprv dole :unamused: , ALE JA SA LEN TAK LAHKO NEVZDÁM, teraz som sa fakt na toho hore trošku nahnevala :unamused:
26. mar 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior nedosla.. http://www.fertilityfriend.com/home/198576 beriem teraz duphaston.. :slight_smile:
taky to mi je luto..bud silna..ale neodkladaj to na dlho...telo by malo byt este nastartovane ;)
26. mar 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauti,ale vizera to akoby prisla-to je divne :confused: ,ved teplota isla dole,tak to nechapem-co ti urobili stou sliznicou :angry: ,jaaaj ja ze uz budes davno tehula,po duphastone by mala narast????? :confused:

juja-ano v Prahe, malo by to utlmit imunitu,aby telo nebralo ebryo ako cudzi predmet, a musi byt aj gumkacova ochrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takynka mojko :pensive: :pensive: :pensive: , skoro to uz vyslo,ale podari sa to uvidis :dizzy_face: , musis si trosku odpocinut,prist na ine myslienky ....
26. mar 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior uz mam tretiu ovulaciu odvtedy a mrcha nikde :frowning2: dufamze dufik zaberie
26. mar 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam aj ja,to je na porazenie :angry:
26. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diorka ja sa nevzdám, ja som bojovník
26. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: veru dior..akokeby nestacil potrat este aj toto :rolling_eyes:
26. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka-zlatko moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -pre stastie :wink:
26. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miláčik, ty si poklad :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: , posielam ti naspäť :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
26. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz posielam aj laurike-nech jejpride mrsula a nech moze pekne tehulkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
26. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit dakujem, vám ale snažím sa to brať bez emócií, lebo by ma kleplo
26. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: taky jasne.. ved sme tu vsetky neico preskakali a nevzdavame sa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to , ako kolegyna mi pred chvílou povedala, nič nie je zadarmo v tomto živote...
26. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna ved nie je..ved sme za to platili hihiihihih.
26. mar 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
platili aj peniažkami aj psychicky, čo už narobíme, držkajte sa a prajem vám aby vám to vyšlo :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
26. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
chcem sa spýtať či je bežné aby meškal menzes po Decapeptyle :unamused: ak menzes nedostanem mám ísť do Helíku najneskôr na 32DC. Ako sa to rieši? Dostanem vyvolávačku? Mohla som aj prirodzene otehotnieť? Hmm,to bude asi haluz keď beriem Decapeptyl :confounded:
Baby držím Vám palce! Raz to výjde určite! :dizzy_face:
26. mar 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gertka ano zvykne meskat .
26. mar 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka laurinka,takže je to bežné,tak som o.k. :wink: :dizzy_face:
26. mar 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano..ale ak by ti meskalo dva tyznde..tak to moze byt aj tehu :wink: zazraky sa deju...
26. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok