• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
eli ja si tiež myslím, že len 2-uvidíme
3. apr 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka - super.
aj mne vtedy pri ket vkladali 3 a uchytilo sa jedno, no podstatné bolo, že sa uchytilo... dnes nám tu behá ako šarkan... tak aj tebe sa minimálne jedno uchytí, uvidíš... :grinning: - ty si veštila mne, tak ja práve skúšam tebe....
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi držím palce :wink: - tie držím všetkým.
:wink:
3. apr 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi a 3 Ti vkladali v Helíku?
3. apr 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, v heliku vkladajú najviac dve.
Zulka gratulujem :slight_smile:
3. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera, ozaj - gratulujem.... :grinning: - skoro som zabudla.
som tu zas len na skok - idem uspať malú (a seba:grinning: )
3. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, nie.
3 mi vkladali pri Ket v iscare. už sme mali len 3 mrazáčiky, pýtali sa, či vložiť dve alebo tri, tak sme povedali 3. a zjavne to bola správna voľba... :slight_smile:
v Heliose dávajú max. 2, ale neviem, ako to je na vlastnú žiadosť... ale asi nie...
3. apr 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vám babulky :dizzy_face:
3. apr 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík gabi :wink:
a sladké sny Tebe, malej aj malým :grinning:
3. apr 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky - tak co tu vidim :dizzy_face: :dizzy_face:
zulinka - supeeeeer, traja embryskovia sup do bruska, to je krasne, drzim palce moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
veruska gratulujem ku krasnemu miminku v brusku - jedno pre zaciatok staci, co povies :wink: a ked sa rozkukas pride dalsie :dizzy_face: :wink:
babiky - v heliose maximalne 2krpcov vkladaju, je to aj kvoli tomu, ze kazde embrijko je v slamke separe takze nie je problem, ze ,, musia ,, rozmrazit viac.... zulka - trufas si na trojky :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: to by bol gooool :dizzy_face:
3. apr 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka a keď mi zostane jeden mrazáčik??? :frowning2: tak čo potom?
3. apr 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, kde si sa nám flákala? :grinning: ...no...aj minule som si trúfla a vidíš ako to dopadlo, resp. nedopadlo :confounded: ...
3. apr 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Taky, tak ti vložia len jedného ...ale až o dva roky, keď si pôjdeš pre bratríčka :dizzy_face:
3. apr 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, jasne, ze staci jedno... na zaciatok:slight_smile: potom pojdeme na dvojky :grinning:

taky, u nas v centre zmrazuju aj jedno...
3. apr 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som si trufla na tri .... radsej ako ani jedno, s tym suhlasim.
3. apr 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá, tak to je fakt, ten braček :grinning:
aj nám zostal len jeden bobáčik a zmrazili nám ho :slight_smile:
zulka, zajtra drzim palcoky...
3. apr 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to všetky 3-rozmrazia , a potom, uvidie čo z nich je, a ak by sa chytili, všetky 3- toho 1-potom nazad zmrazia???
3. apr 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka pripájam sa a tiež ti silno držím palčeky nech to zajtra dopadne super, a nech nám potom neskôr hlásiš tehulovský výsledok
3. apr 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podľa mňa už sa nedajú zmraziť keď sa raz rozmrazia...neviem prečo v GF hneď rozmrazia 3, ale nevadí mi to :slight_smile:
3. apr 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulicek - pracujem, niekto musi aj makat :grinning: :grinning: :grinning: ale nakukam aspon raz za den, najma ked sa blizi zulkotehulkovanie :dizzy_face: :wink: ja ti tak strasne silno drzim palce, ze normalne musim ubrat, inak ta tie trojky neminuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
takynka ked uz mas embrijka zmrazene, tak postup je takyto - po sone na 14.den budes mat embryologicky pohovor, kde ti teta povie, kolko a akych embryskov mas zmrazenych a dohodnete sa kolko sa ide rozmrazovat, s tym, ze ak sa rozmrazene nepreberu tak zacnu rozmrazovat dalsie.... podla poctu. napr.ja som mala 4 snehuliakov a chcela som vkladat 1, takze zacali rozmrazovat len 1. a kedze bolo OK tak dalsie sa uz nerozmrazovali, nechali ich tak a pouziju sa v dalsom cykle. ty mas teraz 3 a ak povies, ze chces 2, tak 2 rozmrazia a ak budu OK tak aj vlozia... to jedno ti zostane na surodenca :wink:
3. apr 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni :wink: :dizzy_face:
3. apr 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi je to jasné, díky
3. apr 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte rapotacky :wink: ...
postrehla so ze "cakame" trojky Zulka?? :wink: ... thuj thuj...nech sa pekne zapelesia potvorky...
3. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tannitka, ešte sú v GF v miske, u mňa budú až zajtra...dúfam teda... :dizzy_face:
3. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka hurááá ale ste sa krásne rozmrazili :slight_smile: nech zajtra všetko dobre dopadne a pekne hladkaj brusko. Dokedy budeš doma? Alebo sa zese chystáš na nejaký koncert :wink: ? Musíš sa trosku šetriť :slight_smile: aj ked myslím že veracruz s embrijkami aj tancovala a viditelne to prospelo :wink:
3. apr 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kvetka, zajtra doma, cez víkend budem doma písať DP a v pondelok do práce, ale tentokrát žiadne koncerty pre zmenu :wink:
3. apr 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ináč v nedelu som mala 1. koníkové výročie :sunglasses: som to tu ja ale raketa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka - no najvyšší čas, aby si bola raketka-tehulka :wink: držkaj sa!!!! :sunglasses:
3. apr 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, raKETky!
Zulka, zajtra drzim palce :dizzy_face: Kolky den cyklu ides na KET?
3. apr 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok