• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ahoj Zulka, tak zajtra sa stretneme v GF, ja idem na odber, mam tam byt o 7.15 hod. Ty tam budes kedy?
3. apr 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulinka moja tak zajtra siiiilno drzim palce, dufam, ze ma budes nasledovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra na KO na uzv. Som zvedava, ci mi uz povedia, kedy bude KETko. Zajtra som 9DC
3. apr 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy to je fajn ze uz jkonecne sa s tebou nieco deje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
po tolkej smole ti velmi drzime palce. :wink: som rozpravala vas pribeh manzelovi a ten sa stale na vas pyta. tak mu poviem ze uz to mate za par :wink:
a kolko drobcov nechate vlozit? zeby 3 :slight_smile:
3. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka, aj ja ti na zajtra držím palce, nech sa zmzlinky zahryznú na 9 mesiacov! :wink:

Katy, držím palce na kontrolu. :wink: :slight_smile:
3. apr 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 aj ja som 9.den cyklu pred KETko, ja idem na sono az v utorok buduci tyzden
3. apr 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka drz sa zajtra a tfuj tfuj tfuj a aby si o dva tyzdne :dizzy_face:
3. apr 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka držím ti moc palce na zajtra, aby sa emrýšteky chytro chytili a už nepustili :slight_smile:
jani a tebe prajem veľa vajok :slight_smile:
3. apr 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raketky spadli sme az na str.2 - hanbaaaaaa :grinning:
zulinka na dnes nech stoja vsetci anjelici pri tebe a nech sa tym 3 drobcekom u teba zapaci, thuj thuj thuj :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska nam tusim testuje hava - havka - vyzera ze mas dobru naladicku, tusim sa niekto testol a tusim nieco videl na testiku alebo sa mylim :wink: :dizzy_face: :wink: nooo, akosi sa mi vidi, ze sa stehulnieva u havovcov :dizzy_face:
katy - nech ti kontrola krasne dopadne a konecne mas krpcov v brusku po tom dlhom cakani :dizzy_face: :dizzy_face:
pipinka - dneska prosim napis ako sa ma dracik, dufam, ze vsetko OK, pozdravuj ju odo mna :dizzy_face:
4. apr 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka držím palce aby sa mrazáčiky riadne zahryzli a nepustili :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
4. apr 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým raketkám :slight_smile:

Zulka silno držím všetky palčeky nech to tentoraz už šťastne dopadne. :dizzy_face:
4. apr 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka silno drzim palce na dnes.Hava aj tebe drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulinka veeeeľmi dnes na teba myslím a držím palce, aby to drobčekovia nevzdali a bojovali tak silno ako bojuje ich maminka. Držkaj sa

Raketky pozdravujem Vás všetky a prajem pekný predvíkendový dník paaaa
4. apr 2008 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
zulka, drzim velmi palce! :slight_smile:
ja mam KET 11.4. :dizzy_face:
4. apr 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte raketky, zas Vam sem leziem :sweat_smile: ...len som chcela povedat, ze Zulke moc moc drzim palceky! :dizzy_face:
4. apr 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babule ste take strasne zlate :slight_smile:. Ja uz nadopovana liekmi cakam na hodinu H, za 30 min. idem na to :wink:, som ako mechom prastena z ditiadenu B-). Potom sa ozvem, ahojte.
4. apr 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, strasne drzim palce!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy - to je super, tak sa aj ty uz dockas :slight_smile: :dizzy_face:
zulinka - no a co, aspon raz si mozes legalne vyskusat tabletkove opojenie :grinning: :grinning: :grinning: drz sa moja, a hlavne embrijka nech sa ta chytia ako male kliestiky, krasne tehulkovanie nech je z toho a dlheeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katy o chvilku ma budes nasledovat :wink: ubehlo to celkom rychlo, ze? :slight_smile:
Lenik :wink:
4. apr 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, po tolkom nekonecnom cakani to uz ide velmi rychlo.... :slight_smile:
4. apr 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29 tak ako to prebehlo ? ja idem na ket buduci pondelok prvy krat, este si uzivala nejake lieky okrem ethynilestradiolu ? a aj nejaku injekciu ?
4. apr 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29 strasne drzim palce myslim na teba posielam vela pozitivnej energie a krpci nech sa zahryznu ako kliestari a drzia sa tam 9 mesiacov:slight_smile:drzim palce:slight_smile:tfuj tfuj tfuj:slight_smile:
4. apr 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, držkaj sa :slight_smile:
4. apr 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcem sa spytat brali ste niektorá estrofen??? Pripravujem sa na KET-ko a prave som si bola zobrat z lekarne lieky
a leták k liekom mi moc nesedi :confounded:
4. apr 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyta aj ja som si bola zobrat estrofem a zacnem to brat ked pride mrska a tiez idem na 1 KET ale estrofem som brala aj po ET pri IVF takze asi to tak ma byt ja zacnem s jednou, potom dve a asi po tyzdni az 3x za den
4. apr 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja takisto, okolo 13. by som mala dostat a idem na to.. ale tie tabletky vyzeraju skoj ako antikoncepcia :confounded: nie? aj to balenie je nejake zvlastne..
ja by som mala začat brat 3x1 každy den a potom nejaky 14 den priberam aj ustroges.
mala si aj transfer prvý krat po IVF? :slight_smile:
4. apr 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy nech ti to doubieha do tehulovského konca :slight_smile:
4. apr 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka sa neozívaš kedy začínaš soft???
4. apr 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, držím palčeky :slight_smile: :wink:
4. apr 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:

Zulka, držím palce, nech sa riadne zahryznú :slight_smile:

Hava, tebe prajem krásnu sliznicu a vysoké HCG :slight_smile:
4. apr 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok