IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
6. apr 2008

áno viem, že si doma si to už písala, tak si doma skús niečo nájsť čo ťa prinúti myslieť na niečo iné, ja by som zase rada bola doma a robím, a robím, nenavyberáš si , nič nie je také aké by sme chceli 😵

kikina666
6. apr 2008

dik za podporu takyna, teraz sa musim nejako pozbierat, ale asi je to fakt tak, ze musim padnut zase na uplne dno aby som sa vyhrabala a bola v pohode, teraz na tom dne som tak sa hadam nakopnem a zacnem sa odtial hrabat a do ketka sa dam do poriadku, 🙂

takyna
6. apr 2008

kika , spermiogram máte dobrý?

kikina666
6. apr 2008

hej, vybrony, vsetko mame ok, ja som dokonca otehotnela uz aj sama, ale som potratila pred 2,5 rokom a odvtedy to nejde a nejde, aj sa nam embryjka robia , z 11 sa nam oplodnilo 10 vajicok, vsetko je v najlepsom poriadku, akurat to nejde ☹

savia
6. apr 2008

Ahoj kikina,
viem presne ako sa citis, to iste som prezivala a prezivam aj ja, som po troch neuspesnych ET a prednedavnom mi nevysiel ani KET. Tiez, ked vidim okolo seba same tehotne, tak sa cudujem, ci len ja som na svete, komu sa nedari otehotniet, ale je nas takych viac. My si proste musime babenko tazko vybojovat a nie kazdy to chape...
Caka ma dalsie KET a ver, ze uz teraz sa obavam vysledku. Po tolkych neuspechoch zacinam stracat nadej a uz aj vieru, ze budeme mat vlastne ☹ Ale nic sa neda robit, hlavou mur neprerazis. Trosku som si vyliala svoje srdiecko, ale aj mne sa ulavilo.
Teraz musis predovsetkym mysliet na KET, nenervuj sa a poznamky okolia zahod za hlavu, oni to nikdy nepochopia, preto to nechaj tak a sustred sa na to, ze vsetko dobre dopadne.Drzim Ti palce.... 😉

takyna
6. apr 2008

kika u teba to bude v psychike, to je môj názor, a telo sa ti musí vzchopiť s toho potratu a budeš ok 🙂 😵 🙂

kikina666
6. apr 2008

dakujem savia, musim sa dat nejako dokopy, za tyzden by som mala ist na ket, ak sa nam ebryjka rozmrazia a ak budem mat dobru sliznicu, a kedy ides na dalsie ketko ?

kikina666
6. apr 2008

je to o psychike, ale co mam urobit, aby sa to nejako uhrabalo a bola som v pohode, akosi sa mi to nedari ☹ sa z toho pozbierat

takyna
6. apr 2008

a s nejakým odborníkom by si sa nechcela poradiť? psychika je predsa to najdôležitejšie, keď mi mamka ochorela na rakovinu, tiež som musela vyhladať odborníka a nelutujem to

kikina666
6. apr 2008

mozno, ale neviem ci by to malo nejaky zmysel, akonahle by som odtial vysla a prisla domov a vysla si zo znamymi vonby som bola naspat tam kde som bola aj predtym, lebo v nasom okoli sa to teraz hemzi kocikmi a tehotnymi a hlavnpou temou v partii su momentalne plienky

takyna
6. apr 2008

never tomu kika, musíš veriť, že ti pomôžu, človek si vie poradiť s niečím sám ale niekedy potrebuje viac ako seba , aby sa s toho dostal potrebuje ostatných
ste zdravý mladý ludia nie si vôbec ešte po limite, veď madona mala prvé dieť po 40-tke, máš kopec času, nezamýšlaj sa stále nad ostatnými, zmeň partiu prípadne, nechcem tú pôsobiť ako prmúdrelá , snažím sa ťa povzbudiť, lebo ja som si týmto všetkým ako ty píšeš už prešla

takyna
6. apr 2008

a ozaj ešte jedno kika, dokial niečo neskúsiť netreba to zatracovať 😉

kikina666
6. apr 2008

diky za povzbudenie, moc mi to pomaha, musim sa nejako vyhrabat a ked sa mi to podari odrazit sa od dna tak to zase bude ok, len potrebujem trosku "nakopnut"

annaanna
6. apr 2008

ahoj taky, ako sa máš?

annaanna
6. apr 2008

kiki držím ti palce, niekedy to tak býva, raz si hore raz nadole.... ale ako ti radí taky, vyhľadaj odborníka, netráp sa s tým sama, keď si s tým sama viacej to bolí a dlhšie trvá. ....

takyna
6. apr 2008

kika budeš ok, ja v to verím, niekedy radšej netreba myslieť, skús si hladať robotu odpútaš sa od toho stresu
ahoj ana, dík za opýtanie, mám sa ako pri angíne, a čo ty?

annaanna
6. apr 2008

máš angínu? chúďa.... aj teploty?
ja sa mám dobre, nejako som predýchala rýchlo ten neúspech a začala som zveľaďovať náš príbytok, umývať okná, robiť poriadky, no choré že?

kikina666
6. apr 2008

baby dik moc,

annaanna
6. apr 2008

taky a čo sa stalo s tvojou mamičkou? vyliečila sa?

kikina666
6. apr 2008

hladam si robotu stale, ale nikde ma nechcu bohuzial ☹

annaanna
6. apr 2008

kiki, joooj ako ja by som teraz chcela byť doma, aspoň jar.... aspoň mesiac. No tešila by som sa. Ja totiž mám pocit, že nič nestíham

takyna
6. apr 2008

ana to je super, najlepšie aj na mňa proti stresu zaberá množstvo roboty 🙂
nie nemám teplotu, ale ostatné všetko ako pri angíne, a zajtra musím ísť do roboty, a náš šéf si zmyslel, že v stredu ideme robiť archív, a všade je tam prach tak sa vôbec na to neteším 😒

kikina666
6. apr 2008

taky tak to ti nezavidim v tom prachu, a nemozes zostat doma ?

takyna
6. apr 2008

ana, bohužial moja maminka už nie je 2-roky medzi nami ☹

annaanna
6. apr 2008

🙂 treba si zakúpiť zdravotnú rúšku... chichi
fuuuuj archív, neznášam archivovanie. Už dobre po daňových priznaniach, že?
taky, no bolo mi a je mi stále z toho smutno, ale bola som na konzultácii u mudr. a dohodli sme sa na leto, asi august mi to vychádza. Kúpila som si aj Calibrum baby plan ako Gabika a po ET budem doma na PN, nepôjdem do práce. Taký mám plán.... 😝

annaanna
6. apr 2008

prepáč

annaanna
6. apr 2008

na chvíľu musím sa vypnúť... zatiaľ papa

kikina666
6. apr 2008

ana, ja tiez teraz uzivam babyplan a milion vitaminov v prirodnej forme, aby som neochorela, dobre ze si pripomenula, dnes som si este babyplan nedala

takyna
6. apr 2008

nič sa nestalo anna veď ty si nevedela 🙂 ,
ana máš mrazáčiky?

annaanna
6. apr 2008

taky ja nemám ... musím odznova. Mali sme 6 E, dve vložili a 4 neboli dobré po PiGD, to som už tu niekde písala. takže vystimulovať