• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
jana24 no tak keby som priberala kvoli babetku tak to by bolo super, lenze ja priberam uz aj zo zubnej pasty :frowning2: skoro nic nejem, a len kila pribudaju a aj sa hybem, chodim korculovat, lyzovat a len a len priberam, zato moj manzel on je ako keby za 4, my sme harmonicke manzelstvo "on je a ja z toho priberam " :frowning2:
6. apr 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikina, u nás je to podobné :slight_smile:
6. apr 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka pribrala som 6-7/kg, skôr 7, až mi je to blbé napísať, a len 1-gate sú mi dobré :unamused: , ináč nič lebo pred IVF som schudla 17-kg po 5-rokoch tak si vieš predstaviť obnova šatníka bola na číslo 38-a teraz zase to ťahám na 44 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa73 ale aj tak ta obdivujem, je to narocna praca
6. apr 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky , ja som zacala pred 3 rokmi s korculovanim a za mesiac som zhodila 12 ki a vazila som 63l, lebo som sa donutila pravidelne kazdy den min 25 km a to sadlo len tak islo dole, a potom som sa vyjedla na 75 a po tych vsetkych injekciach a hormonoch mam 83 :frowning2: a s tym satnikom to je tiez horor, teraz som si kupovala plavky 46 :frowning2:
6. apr 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky... 17kg dolu :astonished: To ti gratulujem. U mňa je to opačne. Od svadby som pribrala-13.rokov14kg :frowning2:

kika, náročná, ale krásna a baví ma. To je podstatné :slight_smile:
6. apr 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, ja by som to nezvladla, ja ked vidim krv tak odpadavam, preto ta obdivujem ze to dokazes
6. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, takže ja idem na tú prechádzku, aby stihla ísť ešte aj do tej práce.
Možno pri rýchlejšom kroku niečo zhodím... :grinning:

Držte sa a myslite pozitívne.
:slight_smile:
6. apr 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka veru 17-kg, začala som normálne jesť, tj, raňajky výdatné čo mi išlo na chuť ale bez bieleho pečiva vôbec ani rožky ani chleba, obed nazačiatku odtučnovačky zeleninka, sója, ryža , zemiaky, potom už normálka, ale od 15-hodiny nič, iba ovocie, a aerobik, stoje mám 3-doma na kondičku, posilovňa, plaváreň, občas stik vínový :grinning: a išlo to dole :grinning:
6. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna pikoska ohladom vahy isla som lyzovat a pozicala som si oteplovaky od tatina , ktory ma 110 kg a boli mi v pase akurat, ma skoro porazilo, to som to dobojovala, ale teraz by nebolo rozumne rapidne chudnut, uz to musim nejako vydrzat
6. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim to aj ja zacat nejako, hovoris nejest chleba, skusim, mozno trosku pomoze
6. apr 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa73 peknu prechadzku :slight_smile: a nech ti rychlo utecie nocna
6. apr 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík :slight_smile:
Pa, pa
6. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vôbec nejem chceba, iba občas výnimočne ráno
mapka príjemnú prechádzku :slight_smile:
6. apr 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za typ taky, ani ja nebudem, uvidim co to spravi, pekny zbytok vikendu, aj my ideme na prechadzku :slight_smile: pa
6. apr 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika aj tebe peknú prechádzku, a pousmievaj sa trošku na tento svet, bude ti lepšie pá :dizzy_face:
6. apr 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky dik za vsetko pa :slight_smile:
6. apr 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky - s tou váhou.... si schudla 17 kg? jooooj aj ja chcem... ako, źa ako dlho... ja som toľko pribrala za 2 roky.... a hnus... brrrrr
6. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za 4-mesiace :grinning: anna
6. apr 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, hýbať sa treba :grinning: Ja nejako nemám ohromné problémy z váhou, ale začala som chodiť do fitneska-ale pozor, treba individuálny program - a nerobí to dobre len môjmu telu, ale aj psychike, fakt. Motivuje ma hlavne suma, akú som za to vyhodila :grinning: čím viac chodím, tým to mám na hodinu lacnejšie :dizzy_face:
6. apr 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIRUSCH-Mila Mirka,prajem vsetko naj k meninkam-asi najviac aby sa vam to podarilo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Diorka :wink: :dizzy_face:
6. apr 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ale dnes ste toho popisali :slight_smile:
6. apr 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch máš pravdu, hýbať sa treba.... a treba mať aj opti váhu. vždy som bývala pod opti, teraz výrazne nad :grinning:
6. apr 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stupla na vahe cez stimulku a pred ketom 5kg
ale teraz to uz zacne asi pribudat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka, ty sa vôbec s váhou nezaoberaj, len aby si bola zdravučká a aj bruško aby pekne rástlo. Potom to dobehneš... :slight_smile:
6. apr 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hava, ale to si predsa chcela :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi nevadi ked budem aj ako tank :grinning:
6. apr 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch dakujem ze si ma prehodila do tabulky - tehulky :slight_smile:
manzel sa vytesoval ked ma tam nasiel :slight_smile:
6. apr 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava77 este raz dik :slight_smile:
6. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok