IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
7. apr 2008

ahojte raketky - ja budem cely tyzden troska mimo, mam skolenie celodenne, ale urcite aspon nakuknem co je nove.
havka 😉 - tak oficialne - gratulujem zo srdiecka a prajem kraaaasne dlhe 9-mesacne tehulkovanie a krasne zdrave miminko, uzi si to moja 😵 😵 😵
zulka - ako sa citis, vsetko ok, embrijka posluchaju v brusku 😕 😵
idem este popatrat ako sa ma dracik....ozaj a co je s lauritkou, prisla uz mrcha lauri 😕 😕

zulka29
autor
7. apr 2008

Dobré ránko, Ahoj Leni 😉 cítim sa okm, len mám výčitky, že som nemusela cez víkend toľko pobehovať kade tade a mohly som viac oddychovať, ale to som ja, čo zo sebou narobím 😔 ...ale ako som niekde čítala či ležať, či neležať, tak lepšie vychádzalo neležať 😉
Dracik, by už mala ísť domov, kuk tému tehulky po IVF 😉

tanitta
7. apr 2008

Ahojte rapotacky...
Zulka.. ziadne vycitky... rob to co citis...co ma byt bude a uz to nijak neovplyvnime...napr. ja som pri posledno pokuse vobec nic neobmedzila.. ani kavu...bez ktorej sa rano nerozhybem... 😵 ...telo je naucene na urcity rytmus a zrazu mu ho chceme menit.. to je skor ten "sok" pre organizmus...dzkaj sa tehulka;),...

mirica
7. apr 2008

zulka29- vôbec nemusíš mať vôbec výčitky - ja som tiež neležala , transfer som mala v sobotu , ležať som neležala a v pondelok som išla do roboty ......ináč ja som nezvládla ležať ani tých 20 min po transfere- po 8 min poskakovania na posteli som bežala na WC 😀

lauritka
7. apr 2008

ahoj e baby..takze ododnes papam divinu...3 krat jednu..skusime, ci dorastie sliznica, kedze poriadnu mrchu stale nemam..len spinenie..sliznica je nizka , 😒 ale uz sa s tym musi nieco robit, takze uvidime ako mi zaberu tieto lieky. ak bude vsetko ok, mozem ist uz tento cyklus na KET.

zulka29
autor
7. apr 2008

Mirica, Tannitka 😉

Lauri, tak držím plačeky, nech je pekná perinka a potom kET 😉

lauritka
7. apr 2008

zulak dik..hadam uz tohto roku vsetky otehotnieme 🙂 uz by sa patrilo 😉

dior
7. apr 2008

ahojte,zdravim vas 🙂 ,

Zulka a to si mala v pase aky testik? 😕

Lauri, snad sa uz po tomto dockas,ved asi budeme spolu cakat 😉

Lenka, ty mas zase skolenie ☹ -stale ta otravuju,tie testiky si si uz dala urobit?

lauritka
7. apr 2008

dior a ty kedy ides na KET -

zulka29
autor
7. apr 2008

Diorka, dala som si tam na pamiatku starý testik 😔

zulka29
autor
7. apr 2008

už som ho aj zmazala, len som skúšala pridať foto...

Lauri, tiež si mylsím, že už tu strašíme príliš dlho ☹

dior
7. apr 2008

o mesiac 😉 idem na to-ale ja uz nemam ketky ☹ ,neva budu cerstve
zulka,ved ty tam das teraz novy testik 😉 -a to zacvilu 😎 😵

lauritka
7. apr 2008

aha jasne.. nevadi ..bude cerstve ako hovoris ;)

zuzla80
7. apr 2008

Ahojte raketky 🙂
Ja nejako vôbec nestíham, tak vás len chcem pozdraviť a Zulinka, nezabudla som na teba, veeeľmi ti držím palce, a prajem ti aby to tentokrát dopadlo s peknými tučnučkými //. A užívaj si to naplno, veď tehotenstvo nie je choroba 😵 😵
Tanička aj tebe držím palce, dúfam, že všetko ide podľa plánu 😵

Havka gratulujem tehulka, dávajte si s drobcom na seba pozor, dobre?

Betianka nezúfaj, aj ja som mala hraničné hcg, dokonca dvakrát po sebe, ale verím, že u teba to dopadne lepšie ako u mňa. Držím palce.

Jujka, Lenulka, Kvetka čaute baby, aj keď sa neozývam, tak to neznamená, že na vás zabúdam, len sa mi tu toho nakopilo nejako veľa a k tomu asi budem musieť ísť na resekciu zuba, čoho sa veeeľmi bojíííím. Niečo sa mi vytvorilo na kosti zubu a inak ako rezaním to asi nepôjde von. Takže v máji začiatok stimulácie určite nestíham, tak snáď stihnem aspoň v júni. Paaaa raketky 🤐

takyna
7. apr 2008

Heuréka, ahojky kočky, takže hlásim, že testík na protilátky voči spermiám, dopadol negatívne, čiže je to OK 😀

lenka20
7. apr 2008

zuzlinka no teda, tak to ti nezavidim, ja sa zubara bojim len o nom pocujem, a este aby mi nieco rezali, ale ked sa musi tak sa musi, tak nech je to bezbolestne a rychle 😵 😵 a ivf neutecie 😉 😵
zulka - ake vycitky, nech si krpcekovia zvykaju, ze maju akcnu maminu 😀 😉
diorka ahojky moja, ano, dala som si urobit tie infektologicke, teraz cakam na vysledky. este rozmyslam nad genetikou ak sa mi podari vybavit nejaky rychly protekcny termin, uz sa na tom pracuje 😉 v piatok mam konzultaciu u mcgyvera, tak som zvedava. a uz mi chybaju moje drobciatka, keby uz mohli byt v brusku 😔
lauritka tak uz nech sa to konecne zlomi, dievca, co ti to dorobili s tou maternicou, ze takto hapruje, drzim palceky laurik, snehuliaci cakajuuuuu 😵 😵 ja som dnes uz vyskolena, zajtra zas, trafi ma, dnes som uz mala taky mini mikrospanok, co bude zajtra neviem 😀

kikina666
7. apr 2008

taky tak to je super, gratulujem 🙂

lenka20
7. apr 2008

takynka to je dobreeeee 🙂 😵 😵 len mi nejde do hlavy preco sa potom tie spermijky nevedeli dostat do vajok, to je akesi divne....

lenka2008
7. apr 2008

lauritka, poslala som ti IP, sme na tom rovnako... ozvi sa
kikina, kedy ides na to KETko? ja som prave po... o tyzden idem na krv 🙂

kikina666
7. apr 2008

lenka zajtra idem do heliosu na pohovor s embryologom a na utz a dohodnut termin ketka, podla tych papierov co mi dali by mi to malo vyjst na pondelok 14.4., ale vsetko zavisi od toho ako mi bude rast sliznica, to uvidime zajtra, ako sa citis ? kolko si si dala vlozit mraziacikov ?

kikina666
7. apr 2008

lenka neskusala si si robit test ?

kuspitka
7. apr 2008

Ahojte.pokeca niekto som domka chora

kikina666
7. apr 2008

a co ti je kuspitlka ?

kuspitka
7. apr 2008

Mam teplotku a lezkam domka neviem ci mam teplotku od injekcii co mi pichli ale som naozaj chora

kikina666
7. apr 2008

chuda, ja mamzase seknuty chrbat, uz tyzden, ledva sa motam, doma bordel ako v tanku, nenavarene, iba sa poflakujem a psychicky sa pripravujem na ket 🙂

lenka2008
7. apr 2008

kikina, ja som si dala vlozit vsetkych - troch. Doktorka mi povedala, ze ak sa vsetky ujmu, do 12 tt jedneho sa da zobrat. Ja som sa zhrozila, ze to urcite nie ... Vidis, ja som ziadny pohovor s embryologom pred KETkom nemala, iba kontrola sliznice a sup - termin. Test som este nerobila, je to priskoro. Uz som to robila v decembri, a test ukazal neskoro. az po krvi. takze asi pockam na tu krv, ale zvedava som strasne 🙂

kuspitka
7. apr 2008

ides na ket?ja len cakam na mrchu aby mi prisla a potom lieky injekcie a odoberanie vajicok a muzova operacia TESA

kikina666
7. apr 2008

a kde chodis ked ti vlozili 3, ja do heliosu a tam vraj nechcu vkladat tri, a ja mam dve dvojkove embryjka a jedno trojkove, ale co z nich bude ked ich rozmrazia ???? z toho mam najvacsi strach

kikina666
7. apr 2008

no chystam sa , zajtra idem do heliosu a ak vsetko bude OK, sup v pondelok snehuliacikov do bruska

kuspitka
7. apr 2008

ja este som len na zaciatku budem si pichat gonal a potom este jedni.ja niesom tak daleko ze by mi mali vkladat vajicka.moj muz musi ist najskor na operaciu a potom sa uvidi ci nemusime mat darcu