• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
kuspitka - a je to uz iste, ze idete na darcovske spermie?
7. apr 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka2008, ja idem na test 18.4, tak držím palčeky, ideš prvá :wink:

Taky, mám sa fajn - tentokrát žiadne nahováračky, testovanie, hmatanie krčka...uvidím ako bude psychika gradovať, ale zatiaľ na to veľmi nemyslím :slight_smile: aj tak si nepomôžem....
7. apr 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz asi hej .lebo moj muz ma ist na operaciu TESE ale len preto ide nato aby sme celkom mali 100%istotu ze moze tam byt nieco ale nikto tomu nedava sancu
7. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka vsetky to tu mame zlozite, my mame nastastie spermie ok, lenze zase ja mam epilepsiu a uzivam kopec liekov na nu a kombinacia hormonov, liekov na epi, injekcii a vsetkeho mozneho, moj organizmus je totalne rozhodeny, cudujem sa ze mi este funguje pecienka
7. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina - tak to som netusila, ze je taky rozdiel v postupoch... a ty mas teda najkvalitnejsie?
7. apr 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka 434 550 954
7. apr 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina tak to je mi luto len ked si predstvim ze nebudu od muza tak to nieje hoco
7. apr 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie najkvalitnejsie su 1 a ja mam 2 dvojky a 1 trojku :frowning2: , mali sme 1 jednotku, tu sme dali vlozit ako prvu a nechytila sa nam :frowning2:
7. apr 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Zulka gratulujem ku 3 embrijkam.tak uz ich mas doma.ja idem na ET 15.4,to ty uz budes pomaly oficialna tehulka.
7. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka skoda, ja mam meebo. Doma mam pokazeny PC, potom budem mat aj ICQ
zulka - dakujem, aj ja ti drzim. Citis nieco nezvycajne? :slight_smile: Beries aj Utrak? nerobi ti zle?
7. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Steva, ďakujem, tebe držím palčeky k rozmrazovaniu :wink:
7. apr 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
steva takze dalsia co sa chysta na ket tento tyzden, za posledne dva tyzdne sa to tu akosi rozbehlo, :slight_smile:
kikina - tak ti strasne drzim palce, si fakt statocna. Neboj vyjde to. a dik za vysvetlenie. Mne to tiez na prvykrat nevyslo, plodovy vak bez plodu...
lenka skoda.asi budem koncit musim ist varit a uz mam teplotku visiu.ak bude chciet zajtra sa ozvem
autor
Lenka, z utrošu som strašne nafúknutá, to som aj vždy bola, citim sa ako balón :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka - maj sa , a liec sa papa
steva ahoj, drzim palce na ket
7. apr 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29 aj ja som z utrosu ako balon a navyse mi je tazko z neho od zaludka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dakujem.
zulka - mne zas ten Utros ide na nervy, vsetko svrbi, pali - neviem, ci to nebudem radsej hltat, len potom som tak osprostena, ze ani do prace nemozem :slight_smile:
cely utros je humus, ja nan nabieham asi pravdepodobne od pozajtra ........ brrrrrrrrrr, ale ked to inac nejde
7. apr 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka držím palce, myslím na teba. :grinning:
autor
Kikina, presne aj mne, aj od žalúdka mi je divne...minule som mala práve vďaka utrošu ukážkové tehu príznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
autor
Misi :slight_smile: ďakujem, tebe prajem krásne tehulkovo, zaslúžiš si to už tiež :dizzy_face:
7. apr 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rno tak to sme neni urcite iba my dve :slight_smile: je to humus a mne sa tie grcajuce priznaky po utrosi v kombinacii s liekmi na epi este zviditelnuje, lebo tak mi byva zle od zaludka, ze horor
7. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nerobi to estrofem, myslim ten blby pocitna zaludku? Ja Utros citim inde :slight_smile: nie tam, kde vy :grinning:
7. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky je to tým Estrofémom, po Utroši sa chcel len spať a Estrogém nafukuje prsia a pobolieva z neho žalúdok. Už to poznávam po 2.x
7. apr 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma este okrem mna problemy s Utrosom v onej? :grinning:
7. apr 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka, v onej ja našťastie nemam problem, až na to že to nechutne vyteká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to neprijemne
7. apr 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim so zulkou
7. apr 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok