IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
9. apr 2008

divina su tabletky ktore obsahuju tiez estrogen 🙂 davaju sa na stimulaciu na KET. aj ja som sa cudovlaa 🙂
bola som v tom, ze mi zase da tie modre 🙂

zulka29
autor
9. apr 2008

Jujka, v pohode na boku ležím....

Divina bude asi dáke jelenie mäsko na chilli spôsob 😀

steva
9. apr 2008

divina je na rast sliznice.ja som tiez pri IVF brala estrofen,ale teraz mi dal divinu.neviem ci nie preto,ze som mala tu cystu.

lauritka
9. apr 2008

aha steva a mne asi preto, ze som mala aj teraz nizku sliznicu..ale som z nej ospala.. 😒 musia to byt silne lieky .

steva
9. apr 2008

mne az od vcera zvysil davku na 3 denne a uz ma na obed tak bolel zaludok.urcite su silne .aj ty beries len biele?

lauritka
9. apr 2008

ano ja beriem len biele a prvy den som zaspavala uz po siestej vecer 😕 teraz som na tom lepsie..ale ma dost vedlajsich ucinkov 😔 precitaj si letak..bleeeeh. no a potom mi dal este tri krabicky utrosu..to asi po vklade..on asi veri, ze mi sliznica dorastie tento mesiac 😀

juja
9. apr 2008

Zulka, no veď je to ešte skoro ja viem..... 😉 .......ty si robíš zo mňa srandu s tou divinou !😀 😀

lauritka
9. apr 2008

😀 budeme z nej divoke

zulka29
autor
9. apr 2008

Jujka, to by som si nedovolilaaaaa 😀 😀 😀 ...ale ešte mi je dosmiechu, veď ma to prejde... 😝

steva
9. apr 2008

aj ja som dostala utros,od zajtra ho mam vkladat a 15.4 idem na ET.tiez sa mi chce stale spat a ten letak som necitala,lebo ked som si vtedy precitala letak ku estrofenu,bolo mi vsetko.

lauritka
9. apr 2008

😀 steva a kolky dens DC si dnes ???? a kolko si mala sliznicu ? nevies ?

juja
9. apr 2008

Zulka veď tak to má byť - máš byť pozitívne naladená, takže kľudne sa na mne pozabávaj je ti odpustené 🙂 Nepôjdeš budúci týždeň na "Pána ľadu", alebo krasokorčuľovanie nemusíš??

lauritka
9. apr 2008

juja ja uz mam liskty !!! na pana ladu :D ja som robila kraso 8 rokov ;) mamka tancovala v " holiday on ice " 😅

steva
9. apr 2008

ja som dnes 14 DC.az na 20 den idem na ET.lauritka nemyslis si ,ze je to neskoro?Katy ide uz na 15 DC.sliznicu neviem,lebo sestricka tam nebola a tak dr si sam zapisoval.

lauritka
9. apr 2008

stvea ja neviem hmm?? a kedy sa normalne chodi na KET ? mozno zalezi ako ti rastie sliznica nie ???

steva
9. apr 2008

neviem ani ja.dievcata pisali ze medzi 16 a 20 dnom,ale asi to naozaj zalezi od sliznice.

lauritka
9. apr 2008

steva tak hadam Hredzi vie co robi..nie sme prve 🙂 musime mu verit , aj ked ja uz som dost pesimisticka hlavne po tom kyrete..co sa tyka lekarov. 😖

steva
9. apr 2008

tak to som aj ja.ved keby obcas sam od seba otvoril usta,nic by sa mu nestalo.

lenka20
9. apr 2008

ahojte 😵 konecne nejake zname tvare 😵
zulka - ty potvorka 😀 , ja mam divinu rada a velmi, ale musi byt dobre urobena a cerstve masko 😉 😵 mnam mnam, si ma navnadila a ja mam dnes na obed len hrachovu kasu 😀 a tehu priznaky este len pridu 😉
lauritka tak musis tomu verit uz aj ty, ze sa nieco spiska tento mesiac 😉 😵 hadam ta divina pomoze 😵 a chilli som aj ja zvladla len 1tabl.denne, asi po tyzdni som si na to zvykla, uz ani zaha nebola.
jujka, lauri - teeeda, vam sa zije, ja kraso milujem od detstva, sice len pri telke, ale vzdy sa mi pacilo 😵
zulka, teda neviem neviem, cervicek by sa mi pacil, ale pochybujem po tolkych rokoch ze by motyka vystrelila 😕 😠
takynka ja neviem, mrcha asi nie, lebo to bolo take jednorazove, vies, ved uvidim co sa bude diat, zda sa mi to skoro, ved len nedavno som prestala krvacat a zeby uz zase 😕 😕 ale terminovo by to sedelo na zajtra-pozajtra. idem kuknut na wc 😀 😀 😉
jujka a ty co uzivas ake lieky ked vravis, ze ti zabrali 😕
ozaj a kde je kvetka nasa raketka 😕

tanitta
9. apr 2008

Cauky rapotacky..
Leni... ked to neni ms tak co potom ovu spinenie??
...pozdravujem vas z postele ☹ ...

juja
9. apr 2008

Lauri aj aj už mám lístky RB/rad 2 / miesto 28-29....som kupovala ešte 10 marca a už je vypredané. Ty kde sedíš?
Ja pôjdem aj so sestrou - mi na kraso "fičíme" už od malička, ale len ako diváčky 😀 ...suseda robila kraso a teraz trénuje deti a jej dcéra tiež robí kraso (lalinská)

lauritka
9. apr 2008

lenka len skoda , ze ja som s tym kraso sekla ked som mala 12 rokov.. bohvie kde by som bola teraz ;) mozno v pluscenkovej show 😀 mama bola z toho smutna, ale co uz . teraz chodim aspon korculovat pre zabavu na kolieskovych 😀 takze na chilly si treba zvyknut..myslela som si tom, kedze ja stiplave nejem vobec.

steva to mas pravdu, on nepovie co nemusi, prekvapila ma aspon jeho poznamka ze ma riadne vykyretovali 😀

takyna
9. apr 2008

veď uvidíš lenka, vieš ale predsa si ja osobne myslím, že to budeš mať mrchu 😉 , juja potom napíš aké to bolo to budeš mať krásny zážitok 🙂 , lauritka ty sa nezdáš 8-rokov kraso tak to klobúk dobe, aj ja milujem korčulovanie, v telke pozerám najradšej tanečné páry 🙂

takyna
9. apr 2008

ahoj tanitka, si chorá???

lenka20
9. apr 2008

tanicka vyliec sa chytrucko 😕 😵
co ja viem, ci ovu, nemerala som bazalku, nic neviem, fakt netusim, ako mam ratat tento cyklus posahany 😠 pockam na mrchu a basta, aj tak mi nic ine nezostava... dufam, ze som minule neodkrvacala na 2 mesiace dopredu 😉

juja
9. apr 2008

Tanittka kde je fotečka???? 😀

Lenka ja som bola na sono po prvom menzese - špinila som stále, tak ma kukol a povedal, že musíme sliznici trochu pomôcť, tak mi doki dal lieky na oddialenie ďalšieho menzesu, aby sa sliznica pozbierala a som zvedavá čo mi povie budúci týždeň. Tie lieky si nespomeniem ako sa volali 😒

lauritka
9. apr 2008

juja ale ty ides do KE ? alebo blava ? 🙂 ja ani neviem kde sedim niekde hore v nasej steel arene novej..este som tam nebola 🙂 dakujem taky..no vlastne od 4roch som uz stala na lade 🙂

juja
9. apr 2008

Lauri no je to riadna drina to kraso, ale to je každý šport. Ja obdivujem tú malú susedu, keď každé ráno o 5,30 beží z domu na zimák trénovať, potom gymnastika a čo ja viem čo ešte, ale je to nádherný šport 😵 Ja milujem tanečné páry a mužov, ženy veľmi nemusím 😀 😀

Taky jasné, že poreferujem ako bolo. Lístky boli trochu drahé, ale je to zážitok na celý život a keď budem tehu a mať malé dedi, tak sa asi dlhšiu dobu nedostanem nikam 😵 , ale ja budem doma veeeeeľmi rada 😵 😵

juja
9. apr 2008

Lauri ja som zabudla, že ty KE 😀 😀 ...úplne som bola v tom, že si blaváčka 😀 Ja idem do BA, škoda, že nie je Ostrava, to by bolo bližšie a momentálne aj lepšia cesta ako do BA.....KE je ďalekooooooo 🙂

tanitta
9. apr 2008

Hej babulky ... Taky...skolila ma choroba v tom najhorsom a najnevhodnejsom case ☹ ...tiez to nemohlo pockat...dnes pregnyl...
Jujka..ten bazen sa stale akosi adminovy nelubi 😵 ...
Leni.. no veru to je jedine riesenie s MS... pockat... co sa bude diat...ale co uz...stale sa len caka uz ma to zacina stvat... 😠