• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Nely... kuk sem http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51 sem sa chodi....na imuno...
4. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeee, do podolia idee, to je kuusok odomna ako ja byvam :grinning:
4. feb 2008 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk uz som tu :wink:
vidis nelynka ja mam hovorkynu lauritku, vsetko o mne prezradi :wink: :sweat_smile: ano, ideme do podoli, zostavame ale az do piatku, ved do prahy nechodime kazdy den, takze sa chystam si ju poriadne uzit :slight_smile: ja som na zimu zvyknuta - tu v MT tiez nie je prave najteplejsie miesto na slovensku :dizzy_face: budeme byvat v corinthia towers, som zvedava ake to tam bude, musela som si vyslovene pytat izbu na tych nizsich poschodiach - mavame s muzikom zavrate vo velkych vyskach :grinning:
zulka - hopsanie sa embrijkam urcite zapaci :wink:
tanitka ahoj - no teda, preco ti este neprisli tie bobule :confused: :confused:
4. feb 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni corinthia towers, super hotelik, aj ja by som nemohla byvat v nom vysoko, tiez sa bojim vysok a hlavne to nemate daleko do podolia..xi...vam odporucam ist aj na hrad pozret, je tam uuuuuplne uuzasne, ale pesi z karlovhu mostu nie tramvajov :grinning: :grinning:
budem na teba videt ked sa pojdem prest trosku,xi,je to kusok odnas :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky a Jujka sa nám dneska nehlási :confused: :unamused:
4. feb 2008 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla tabulky ma spinka dnes odber na hcg a zajtra mapa...baby drzime vam palce, nech je to pozitivne :dizzy_face:
4. feb 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som zvedava velmi ako dopadnu :grinning:
4. feb 2008 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak už som vás nešla :slight_smile:
Lauri diky :slight_smile:
4. feb 2008 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelynka - chystame sa veru na velku obchodzku po prahe :dizzy_face: a aj po okoli, ideme autom, takze trocha tie cechy pobrazdime.
mapa -drzim silno palce, ako to vidis :confused: :wink: no, nieco uz musis tusit, ci nie :wink: :slight_smile: ak si dobre pamatam tak si po KET-e, vsak
4. feb 2008 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni treba treba, praha je fakt kraasna...a ked pojdete k orloju tak nebud sklamana neni to nic moc a obasnili to tak ze hory doli :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobule nedosli :confused: ... tak snad zajtra....
4. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahoj Mapa a cítiš niečo? Ešte si sa doma netestla? :confused: :sweat_smile:
4. feb 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tanitta oni ich este asi nemaju na skade..vsetky sme vykupili :D aj renuse pisala email, ze to bude meskat :slight_smile:
4. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely - ja som v prahe uz bola asi 5x aj manzel asi 2x, takze viem, ze je krasna, len sme tam nikdy neboli spolu takze tentokrat to bude romantika :grinning: my sme taki, ze aj na dovolenke neobsedime na plazi, musime obehat maximum peknych miest a pamiatok, inak sa nam to ani nerata. v taliansku sme za 7 dni nabehali autom 5000km tak si vies predstavit :grinning: ale videli sme toho tolko co ini za cely zivot neuvidia :wink:
jujka moja mila, napis aspon 5 slov, aby sme boli spokojne, ze sa mas dobre a v brusku mas embryskov alebo jedneho krpceka :wink: :confused:
4. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka pravdu mas...aj ja by som pobehala vsetky pamiatky naokolo co by sa dali...a na karlstejne ste uz boli?? :grinning:
my sme tam raz sli len tak sa pozriet ale dnu sme sa uz nedostali bo akurat zatvarali :fearful:
4. feb 2008 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tanitka skus jej brnknut tej babe a ak ich uz nema tak sa s tebou podelim - poslem ti pol flasticky :wink: na preklenutie zaciatku :wink:
4. feb 2008 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka, zulka netestla som sa. Pocity neviem opísať. Necítim nič, len ma pobolievajú prsia a občas brucho ako pred mrchou. Takže neviem ako na tom som. Uvidí zajtra. :slight_smile:
4. feb 2008 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mapka držím palce na pozitívny výsledok :slight_smile: cítim, že to bude ok
lenka, tebe teda bude, prajem pekný výlet. Ja som v Prahe bola asi 2x ale len na pár hodín, tak som toho vela nevidela, ale stáleo to za to :slight_smile:
4. feb 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jujkáááá, kde si??????????????????
4. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kvetka , Zulka a ako sa vy cítite?
4. feb 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Mapa, ešte aj ja som bola na trasfere :sweat_smile: :confused: , (Kvetka, Zulka a ja sme štvrtková keťácka trojka :grinning: ) Ja mám také pocity, nepocity, som 4deň po Kete a nič zvláštne necítim, iba, zabudla som v piatok som bola dosť mŕtva, bolela ma hlava a dosť som cítila brucho, ale od vtedy ništ :angry: Ale sľúbila som Zulke, že sa nebudem pozorovať, takže nič nepozorujem :grinning:

Jujkaaaaaaa, sme strašne zvedavé ako si dopadla
4. feb 2008 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mapka, ja sa mám tak všelijako, lebo tak trosicku cerveno krvácam od včera. na mrchu je skoro, tak neviem... :confused: ale babulky ma ukludnili, tak verím, že to nedopadne zle. Možno mi len tie dve Bambulky v brusku robia vytrznosti :grinning: . Fakt neviem, ale verím, že to nie je stratené.
4. feb 2008 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kvetka, všetko je v hlave. takže hlavu hore a mysli pozitívne. Pokiaľ máš len také slabunké krvácanie, tak to nevadí, ale nesmieš sa rozkrvácať. Takže mysli len na tie najkrajšie veci, ktoré ťa budú pri tehuľkovaní čakať :slight_smile:

Kvetka, Zulka a Zuzla držím vám palčeky!!!!!
4. feb 2008 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mapa aj my ti držíme silnooooo palce na zajtra. Nič iné ako pozitívne neočakávame a dúfam, že nám začneš raKETacku tehu vlnu :wink:
4. feb 2008 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelynka - na karlstejne som bola kedysi este ako decko, tak si to moc nepamatam a urcite si dam repete :dizzy_face:
baby ja ked som bola kratkodobo tehu tak asi od 2.dna ma strasne bolelo brusko asi ako pred MS ale hlavne vecer a v noci a aj ked som krvacala - v noci ked som si myslela, ze uz urcite mam mrchu lebo ma najviac bolelo brucho, tak prave vtedy som skoro vobec nekrvacala. bolo to divne. a asi od 3.dna som mala velmi tvrdy krcok a to az do konca. no vtedy som si myslela, ze si to len nahovaram- kedze som krvacala, tak som to uz dopredu vzdala.

jujka zlatko ozvi sa :fearful:
4. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzla, dúfam, že máš pravdu a že to tu odštartujem! :slight_smile:
Zuzla, Lenka, Kvetka dúfam, že sa niekedy v Heliose stretneme :wink:
4. feb 2008 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mapka - tak my uz sa stretneme asi leda tak v tehuporadni :wink: :grinning: nakolko ty, zuzla aj kvetka ma o nejaky ten mesiac predbehnete s bruskami :dizzy_face: ale urcite raz dame rande konikarky :wink: a mozno sa zadari aj stretko v heliku, clovek nikdy nevie :wink:
4. feb 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni ahoj, kedy idete? tento vikend?

karlstein je nadherny , oplati sa, teraz tusim otvorili aj goticku kaplnku s obrazmi majstra Teodorika, co pocarbali pred x rokmi nejaky vandali.......

leni, inak aj ja som mala proiserne bolesti brucha a hlavne v noci a ked som zistila, ze mam tvrdy krcok, vedela som , ze to bude OK :slight_smile: ....ale pipi zasa nemala nic
4. feb 2008 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ajoj Dracik :sunglasses:
4. feb 2008 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka, tak som to myslela, že sa stretneme v tehu poradni :slight_smile:
4. feb 2008 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok