IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
14. apr 2008

dyta, v splne...

steva
14. apr 2008

ahojte.lauritka ani mne nic nepovedal,zajtra mam prist na transfer a tak dufam,ze sa rozmrazia.mame len troch mrazacikov a mali sme aj PK.

renusa
14. apr 2008

Pekný slnečný deň prajem 😎 ako sa máme po víkende??
Lauri, vidím, že konečne ideš aj Ty na to 😉
Tanitka, veľa šťastia na dnes 😵
Dior, prečo že sa vtieraš?? aj aj som v tejte téme najviac doma, hoci žiadne KET sa u mňa nekonalo ani nebude konať...zatiaľ....

dyta
14. apr 2008

ja som dostala v G-F taky papier a tam je take poučenie a presny postup pri transfere.. vy ste nic take nedostali?
😕

kikina666
14. apr 2008

katy2 to je najdolezitejsie ten // vysledok

dyta
14. apr 2008

renusa
nemala si foliky?

lenka20
14. apr 2008

renuska, diorka, zlaticka, vy ste tu vzdy vitane, a vobec vsetci, lebo toto nie je len KET tema, ale hlavne tema pre raketky a to sme my vsetky viacnasobne snazilky, co mame toho za sebou uz troska viac 😉
diorka 😵 genetiku mam uz o dva tyzdne 29.4., dovtedy to hadam nejako prezijem a mrcha termin som uz mala teoreticky asi 11.4. a zatial nist. ale nemozem sa toho drzat, lebo som dlllho krvacala..... takze neviem, ci mam pocitat od konca krvacania alebo od zaciatku 😀 ale to je jedno. inak - v piatok ma dost vzala ta ziadanka co mi vystavil krajko na tu genetiku, sice sme o tom hovorili uz aj predtym, aj doma, aj s vami, ale vidiet cierne na bielom to skarede 2 x abortus spontaneus v sprave to je fakt skarede 😠 😠 😠

lauritka
14. apr 2008

jej steva tak ti drzim palce a potom napis 🙂

renusa
14. apr 2008

dytka, mala som 3x IVF, ale vždy boli iba embrijká na ET, viac neostalo 😒

Ahoj lenuška 😉 tak dúfam, že genetika dopadne dobre, nech to už máš za sebou, aby si sa nemusela trápiť, že čo a ako...držím palce 😉

dyta
14. apr 2008

lenka, na genetiku je potrebne aj odporucanie lekara?
neboj moja, snad sa to bude dať riešiť 😉

ellianka
14. apr 2008

ahojček 🙂
dlhšie som tu nebola a pozerám samé príjemné správičky, tak z celého srdca prajem aby sa všetkým raKETkám úspešne darilo a zadarilo 😵

gabi 🙂 🙂 🙂 nádherná fotečka malých drobčekov

leni 😵 silno držím palec aby vyšla dobre tá genetika

ja stále čakám na mršku, ktorá by mala doraziť koncom týždňa a hop na KET 😉
no v sobotu mi praskla potvora cysta a tak som zašla k svojmu doktorovi, či je všetko ok a dnes skúsim zavolať do CAR, či radšej nemám ešte jeden cyklus počkať...skrátka, moje telo si so mnou robí čo chce 😠

kikina666
14. apr 2008

elianka dalsia na KET ??? no super, ja tiez som pred KETom cakala na mrchu skoro dva tyzdne, tiez si to robilo so mnou co chcelo,ale coskoro to pride a sup na KETko
🙂

ellianka
14. apr 2008

kiki 🙂

kikina666
14. apr 2008

poxitivnr myslenie treba 🙂

ellianka
14. apr 2008

jasné kiki 🙂 ja vždy len tak a keď by ma náhodou opustilo, tak zablúdim na koníka a hneď som znovu v pohode 🙂

lenka20
14. apr 2008

dytka - asi ano, teda urcite, ale ak nemas od gynekologa moze byt aj od obvodaka...
ahoj elicek 🙂

ellianka
14. apr 2008

ahoj leni 🙂

ellianka
14. apr 2008

práve som sa dovolala do CAR a vyzerá to tak, že to naše KETko sa zas o mesiac posunie 😖
tak tu pekne udržujte žienky tú tehu vlnu, aby som sa stihla na ňu napojiť 😉

lenka20
14. apr 2008

a preco eli 😕 😕 ved este nemas mrsku.....

ellianka
14. apr 2008

v sobotu mi praskla cysta a vraj by bolo lepšie počkať, aby sa to zahojilo 😉

lenka20
14. apr 2008

ach jaj 😠 ale asi maju pravdu, radsej to neuponahlat a dat krpcovi vacsiu sancu 😉 on ta v mrazaciku este mesiac pocka 😉 🙂
takynka tak ako, co ti povedali na pohovore, ides do toho, ci ako 😕 😕 😕 😕

ellianka
14. apr 2008

jaj píšem ako turek 😀
volala som s Dr.Gáťovou a ona mi odporučila počkať mesiac, aby sa to všetko ukľudnilo...vraj by to mohlo negatívne ovplyvniť KETko. mesiac hore dolu...ak to má pomôcť, tak počkáme 🙂

ellianka
14. apr 2008

leni 😉

lenka20
14. apr 2008

pochopila som 😀 no tak bude mimi januarove 😉 nevadi 🙂

kikina666
14. apr 2008

elianka mudro hovoris, mesiac hore dole,netreba unahlit, potom budes mat vacsiu sancu ked budes mat vsetko OK 🙂

ellianka
14. apr 2008

jasné žienky 😀 ja beriem všetky mesiace

takyna
14. apr 2008

Ahojte kočky, tak som späť, bolo to ako s rýchlika, prišli sme nestihla som ísť ani na wc, a už ma odchytila embriologička, na pohovor 😠 , a hneď mi strčila do ruky protokol na KET, povedala, že máme 3-mrazáčiky takže sa dohodneme kolko sa bude vkladať, na protilátky a iné vyšetrenia povedala len tolko, že sa netreba ešte nad tým zamýšlať, a riešiť niečo keď to bol len 1-nevydarený ET, potom som sa jej ešte stihla spýtať na beta hcg, povedala, že som mala 0,45 11-deň , a muž nestihol ani pípnuť, ešte mi povedala, že mám peknú farbu na vlasoch 😅 a išli sme s pánom bohom preč, a už za nami další čakali, doplatili sme za posledného embrijoška 500,-Sk muž sa iba pousmial, že to bude ten víťazný 😉 , a makali sme do bb, a kedže dnes máme výročie svadby , tak ma pozval, na obed a som v robote zase....tolko všetko z mojej strany

kikina666
14. apr 2008

taky co znamena 0,45 11,-den ??? a kedy ides na ket

takyna
14. apr 2008

to je hladina beta hcg v krvy čo embrijo vysiela , mala som 0,45 na 11deň gravidity, potom po krvácaní už len 0,02 🙄

fedra
14. apr 2008

taky ... tak to bola fakt rychlovka
A nepovedala ti preco nechcelo vajko pustit k sebe tie spermosky ked test na protilatky bol negativny ?