IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
4. feb 2008

ahoj dracik - vyrazame zajtraaaaa 🙂 😵
hej hej, ked budem nabuduce tehu tak uz budem vediet ake to je, bude mi zle, bude ma boliet brucho a budem mat tvrdy krcok, ale bude prekvapko ak to bude celkom inak, moja mama ked cakala segru tak nemala vobec ziadne priznaky a so mnou jej bolo strasne zle, vracala skoro cele tehu, pokazili sa jej zuby, plet, vsetko 😵 preto som ja taka uzasnaaaaa 😀 😉 dufam, ze pekne opatrujes krpcekov 🙂 a pekne si vsetko zapisuj aby si si este pamatala ked sa ta budem chodit vypytovat na rady o tehulkovani 😉

dracik1
4. feb 2008

leni, tak si to uzite a rady budem davat najradsej vsetkym stimulantkam a cakatelkam.....
zuli a ty ako?

lenka20
4. feb 2008

babule, ja to dneska v praci akosi flakam ci co 😎 stale nakukam, ci sa ozvala jujka ale nic 😖 tak dufajme, ze je OK
mapa - drzim palce na zajtra, aj ked dobru spravu sa dozviem az v piatok mozno, ale nevadi 😉 zagratulujem dodatocne 😉
tanitka chytro napis ci ti mam bleskovo poslat este tie chilli tabletky aby si stihla papat od 1.DC 😨 😵

zuzla80
4. feb 2008

Lenik že by cestovná horúčka 😝 Inak som na tom tak isto. Dokopy som dnes nic neurobila a tiež nakúkam a nakúkam, čo tu kto napíše. Ja len dúfam, že Jujka oddychuje a nechce sa jej vstávať k počítaču 😉
Lenik a kedy zajtra vyrážate?

Dračik prsky prsky neurobíš 🙂

nelynka
4. feb 2008

babulky ako je to stym tvrdym krckom??

zulka29
autor
4. feb 2008

Baby, ja sa tiež dnes flákam 🤐 ...

Dracik, ja hmmm. no čo ja viem? Bolí ma mrchovsky bruško že by? čo ja viem čo si nahováram a čo má byť a ako to vlastne má byť a a čo bude a ako ??? 😀 😀 😀

lenka20
4. feb 2008

no hura, ste ma potesili, asponze nie som sama, normalne ma skoro chytili vycitky 😀
zuzlik - este neviem, ak bude mat manzel cestovnu horucku tak ma zbuntosi, ale ja dufam, ze vyrazime tak okolo osmej, aby som si mohla trocha pospat 😉
nelynka - v tehu by mal byt krcok tvrdy - ked si davas utrogestan tak sa to da nahmatat, normalne byva taky makky mlandravucky a v tehu uplne tuhy ale tiez nie u kazdej - to je len taka pomocka, nie vzdy sa podla toho da riadit 😉

lenka20
4. feb 2008

babulky raketky moje, ja uz padaaaam - drzte sa tu, tie co mate v brusku zlaticka ich pekne opatrujte, drzim vam palce aby ked v piatok nakuknem ste uz vsetky mali tehu priznaky 😀 😵 a vsetkym stimulantkam a cakatelkam same dobre spravy 🙂 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nelynka
4. feb 2008

leni ja ho mam tvrdsi len spredu ked si ho hned nahmatam a ked skusim dalej tak je mekky.. 😔

lenka20
4. feb 2008

nelynka ale ty si este len par dni po ET, este musis pockat moja 😉 skus tak okolo stredy - piatku, hm 😵

nelynka
4. feb 2008

dobre skusim 😀
dakujem a pekny vylet prajem.. 😀

zulka29
autor
4. feb 2008

Nelynka, no podla mna je po ovulke normálne tvrdý, potom začína makknúť až pred MS, takže teraz ho máme tvrdý a ak neskor nezmakkne, tak je dobre... 🙂

zulka29
autor
4. feb 2008

Leni a držím palce v Prahe nech to dobre dopadne a pekný víletík si spravte a užite si romantikuš... 😵

katy2
4. feb 2008

Ahojte! 🙂
Vsetkym cakatelkam drzim palce!!!!! 😵

zuzla80
4. feb 2008

Lenka paaaaaaaaaa a poriadne si to užite a dávajte pozor na ceste 😵 🤐

tanitta
4. feb 2008

Ahojte...
uffff ..baby dnes som nemala cas ani na vas.... 😕 ...
Lauri... tak to by som bola sklamana keby nedosli bobule🙂 som 28dc cakam ms a uz mi ich treba😅..... som ich druha objednavala tuna z raketiek;)...ale mala som listok v schranke ze dosli tak zajtra vyberiem... no nazdar...som zvedava... 😝 ... pa

gabika24
4. feb 2008

ahojte. nejako nestiham konika....
chcem len povedat, ze vsetkym KET a ET drzim palce - veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi.
leni, drz sa.
zulka, aj mne vkladali pri jednom KET 3 embryjka a vyslo to... (nasa babula je take zive striebro - aj za tri deti, ale uzasne- 😀 )
zuzla, drzkaj sa - obe so zulkou mate tehu test 14. 2. - tak to by ste snad tomu valentinovi neurobili, aby ste neboli tehu. pozitivne myslite, urcite ani netusite, kolki vam drzia palce 😉

zuzla80
5. feb 2008

Som tu dnes prvá 😕
Gabika ďakujem za povzbudenie 😉 Je super keď vieme, že nám toľki držia palce 😀 Ty ako pokračuješ? Už stimuluješ?

RaKETačky ako sa dnes máte?
Kvetka ako už špinenie prestalo? Zulik a ty ako máš?
Jujkaaaaaa kde siiiiiii? Ja sa neviem dočkať správy od teba. Ozvi sa nám.

Tani super že bobulky prišli, tak hor sa na to. Ja som si včera dala dve (dva 😅 ) kapsule ale zajedla som ich s chlebom, tak som nič necítila 🙂

kvetka2
5. feb 2008

dobré ránko! ahoj zuzlík 🙂
no ja sa mám stále rovnako, to slabé krvácanie neprestalo, ráno ma už prepadla mierna depka, ale drahý sa ma snaží utešovať, tak pracujem a snažím sa sama seba presvedčiť, že možno to nebude také zlé 😝 . Asi mi nič iné neostáva.
A ty sa máš ako ? Čítam, že usilovne bobulkujes 😀
Inak Jujka, ty nás tak napínaš, už aj sa ozvi 😉 , dúfam že si ok.

zulka29
autor
5. feb 2008

Ahojte 😎

Gabika, dakujemeee 😵

Zuzla, včera som dala fazulkam zabrat, bola som na koncerte a potom na afterparty a som sa nezdržala a trsala som trošku viac...tak dúfam, že som im neublížila? 😕 Som neporiadnica, ja viem 😔

Ale ináč pohoda, nič necítim, je mi stále ťažko od žalúdka z tých hormónov...
A ty ako?

Jujka sa nám neozýva ☹ som smutná....

kvetka2
5. feb 2008

zulka, treba nech si babatka zvykajú, že sa treba aj ponatriasať. Ja si myslím, že určite im len prospelo, že si bola v pohodicke ty 🙂

zuzla80
5. feb 2008

Ajojte 😵
Kvetka, mojko neboj, ja verím tomu, že to bude v poriadku. Žiadna depka, dobre? Aj keď ja na tom niesom o nič lepšie (to bolo povzbudenie, že 😅 )

Zulik bola si na tom Buena Vista koncerte, ja len že dávali na Jojke živý vstup z tohto koncertu, tak som si na teba spomenula, že s malými niekde trsáte a natriasate sa 😀

A ja, hmmm včera som mala celý deň také mrcho bolesti, ale keď som prišla domov z práce, tak ako keby uťalo a necítila som absolutne nič. Baby ja sa normálne večer prebúdza s tým, či ma niečo nebolí, nepichá. Už mi to lezie riadne na mozog 😀

zulka29
autor
5. feb 2008

Zuzla, bola som úplne v predu, nevidela so ma? 😀

Kvetka, som si povedala, že ich trošku pohojdám, kubánske sú také bokovrtiace tanecky, tak som možno trošku prekrvila aj maternicu 😵 😕

....ale ved ešte nič nemôžeme cítiť baby, nie?

Kvetka, viem že na pohode ti to asi nepridáva, ale musíš byť kľudná, musíme všetky čakať a čakať...ináč nemôžeš krvácať z estrofemu (alebo čo to vy máte estro..niečo)? Tam sa píše že nežiadúce príznaky slabé krvácanie... 😠

kvetka2
5. feb 2008

zuzla 😉
inak ja mám tiež občas trochu slabé bolesti ako na mrchu, niekedy také akoby slabucké pichanie 😅 . A najhorsie je to v noci, stále sa budím, lebo neviem ako mám ležať, len aby som si nenaťahovala brušné svaly moc. Tak sa len krútim z boka na bok 🙂 asi som z toho už tiež mierne postihnutá 😀

kvetka2
5. feb 2008

zulka, my heliosáčky máme ethynilestradiol a mne pre istotu ani nedali príbalovú informáciu, lebo že to zbytočne stresuje. 😕 V mojom prípade majú 100% pravdu. Dnes asi pre pokoj duse skúsim zavolať krajkovi, že čo a ako. Aj ked si od toho moc neslubujem.

zuzla80
5. feb 2008

Zulka videla som tam nejakú tehuľku 😀

Kvetka, tak to je podľa mňa na dobrej ceste, keď máš takéto pocity. Mňa práveže nepichá, iba podvedme sa zobudím, či ma niečo pichá, ale furt ništ. No keď to tak bude ďalej pokračovať, tak o chvíľu skončíme na psychiatrii 😀

Zulik asi je na pocity trošku skoro, veď tie naše bublinky sú ešte také malinké, že nič zlé nám nemôžu spôsobovať no nie?

zulka29
autor
5. feb 2008

Kvetka, určite mu zavolaj...budeš kludnejšia, držím strašne silno plačeky, nech ti povie niečo čo ťa ukľudní..
ked ybudeš volať ?

zulka29
autor
5. feb 2008

Baby, a neslubili sme si že sa nebudeme pozorovať? 😀 😎

kvetka2
5. feb 2008

zuzla, ale aspon nám nebude na psychiatrii smutno, ked tam budeme 3 spolu 😀
skúsim dr. zavolať okolo 13:00, to bude snád volnejsí, potom dám info, ak sa náhodou dovolám a niečo dozviem
ale zatial som moc rada, že mám vás, mi je trosku veselsie 🙂 dakujeeeeeem

tanitta
5. feb 2008

Ahojky stresmenky;)...
Babulky.. ja dufam ze vsetky tieto nervy a obavy budu odmenene s // ... Kvetka veru tam brnkni... je mozne ze ti tam praskla len nejaka cievka pri tom uhniezdovani 😉 ...
... no uz mam bobulky pockam si na obedik a rachnem si dafku 😀 .... paaaaa zatial...