IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pipka
5. feb 2008

stresujete v plnom prude zlatinka moje? Spravne spravne, to nosi stastieeee 😀 😀 😀 😀 😀

viem o com hovorim.... 😅

kvetka2
5. feb 2008

ahojte spolubojovníčky, raketiacky! 🙂
Takže, vypadá to tak, že som dobojovala.Volala som s krajkom, že to moje krvácanie nie je dobré, mám prísť zajtra ráno na uzv... Moc ma nepovzbudil, že nech prídem, lebo asi budem zbytočne jesť lieky keď krvácam...
no asi tak, tak sa zatial majte krásne, dávajte pozor na embrijka. Ja sa asi zajtra ozvem, čo nové.

pipka
5. feb 2008

kvetka 😔 drz sa.

zulka29
autor
5. feb 2008

Kvetuška, neverím, musí sa to obrátiť, veď to ešte nemôžeš takto skoro krámošiť predsa 😔 😒
Drž sa zlatko, držím palčeky...

kvetka2
5. feb 2008

takže ešte malá zmena, na uzv pojdem až vo štvrtok, lebo zajtra sa nemám ako dostať do Martina. To aby som sa mohla dlhšie trápiť a hrýzť si nechty 😒
papa 🙂 🙂 🙂 a nenechajte sa mnou deprimovať 🙂 🙂 🙂 aspon že začalo svietiť slniecko

katy2
5. feb 2008

kvetka 😔
prajem ti vela sily.... drz sa! myslim na teba a drzim palce, aby sa to na dobre obratilo....

zulka29
autor
5. feb 2008

Pipi 😀
strašne silno nám držkaj palce 😵 😅

zuzla80
5. feb 2008

Kvetka, mojko, ja tomu tiež neverím, že je koniec. Veď nekrvácaš silno, či áno? Ja tomu neuverím pokiaľ to nebude oficiálne. Veď koľko báb špinilo až mierne krvácalo a nakoniec to bolo tehu. Ja tomu fakt neverím. A Krajko povedal, že počas KET sa nemôže krvácať alebo čo. Ja tomu nerozumiem ☹ 😠 U nás počasie na depku. Som z toho naozaj smutná. Verím, že sa to ešte môže na dobré obrátiť. Veeeeľmi na teba budem myslieť Kveti.

Pipi myslí na nás raKETačky a samozrejme ceme kopu tehu bacilov.

kvetka2
5. feb 2008

dakujem vám vsetkym, ste také zlaté, nejako ešte vydržím do štvrtka, možno sa stane zázrak. A dovtedy sa budem tváriť že som " skoro tehotná" 😉 a hladkať brusko
silno nekrvácam, ale ked ja neviem kde je hranica ☹ moja mrcha vyzerá isto inak, ale po tých hormónoch už fakt neviem čo je "normálne"

mapa73
5. feb 2008

Ahojte, takže hlásim sa aj sem. Kvetka, držkaj sa a oddychuj!
Ja ešte neviem výsledok, ale ako som už písala v inej téme nevidím to ružovo. Ultrazvuk-nízka sliznica/hraničná/ ☹

kada
5. feb 2008

kvetka nebojkaj aj ja som velmi krvacala az kusy zo mna isli a bolo to v pohode
jedno odislo a druhe ostalo mala som hematom ze sa to stava ked sa uhniezduje
embriko drzim ti palceky

zuzla80
5. feb 2008

Kvetka a povedala si aj Krajkovi, že ktorý si deň cyklu a že je to na mrchu ešte v tvojom prípade skoro? Ja verím, že sa zázrak stane 😉

Mapka samozrejme držím palčiska. Aj ti povedal Krajko akú vysokú máš sliznicu? Koľko mm je vlastne "hraničná"?

takyna
5. feb 2008

baby. len vám chcem povedať, že moja švagriná krváca do 3-mesiaca a poviem vám , že riadne a napriek tomu sa to udržalo, a teraz má Terezku a má 7-rokov

mapa73
5. feb 2008

Zuzla ja som mala sliznicu 7mm. Minule som mla 9mm atiež mi povedal, že je hraničná. Takže teraz ešte menej ☹

kvetka2
5. feb 2008

zuzlík áno, povedala som, že to začalo na 23DC, ale nevedel mi k tomu nič povedať. Že musí vidieť sliznicu, lebo krv ešte aj tak nič neukáže. Inak, ja mávam ms presne 28 dnový cyklus, dokonca aj po stimulke mi prišla mrcha hnusná presne 😉

tanitta
5. feb 2008

Kvetka...budu to tazke 2dni este ☹ ....len dufajme ze to nie je ta klasicka ms... ja ked som zacinala pri ivf tak v den et bola sliznica 9mm...a v den potrvdenia tehu 13mm... 😕 ...
Mapa...drzkaj sa aj ty.. paa

zuzla80
5. feb 2008

Kveti ja to ešte stále vidím nádejne. Pokiaľ bude sliznica vysoká, ako píše Tanitka tak nádej tam stále je. Straaaašne ti budem držať palčeky. A možno budeš vedieť skôr ako my, že si tehu 😀

Táni ajoj, tak čo bobula už zjedená 😀

tanitta
5. feb 2008

Zuzla.. hej tasla som si;).... ten pocit palenia odoznel asi po ani nie 30minutach... 😵 myslim ze sa v pohodicke daju zvladnut 2bobulky...papat to zvladneme .. uvidime co toalet 😀 ...

mapa73
5. feb 2008

Výsledok 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zuzla80
5. feb 2008

😀 😀 furt lepšie ako omáčka 🙂 Táni ak to zaješ takými 2krajcami chleba, tak ani nebude páliť. Ja som zvolila takú taktiku, že predtým ako idem niečo jesť, tak najprv len zobnem, zapijem tabletku a potom dojem. Vtedy nebudeš cítiť absolútne nič. No ale pálenie prdelky nezaručujem 😀

Mapka tak ako, ešte nič?

mapa73
5. feb 2008

Zuzlík výsledok je negatívny ☹

zuzla80
5. feb 2008

Mapka 😠 ☹ 😢 ☹ je mi to ľúto. Neostáva nič iné ako bojovať ďalej. Držim palce v ďalšom boji, raz sa to určite podarí. Musíš tomu veriť. Drž sa moja

tanitta
5. feb 2008

Mapa.. zvladnes to...preboli tento neuspech a pride cas kedy zase sa budes tesit do dalsieho boja...ved sme nejake bojovnicky no nie??.. mna caka cca 6et neviem ci bude uspesny alebo nie...ale musime verit ze raz pride aj na nas.... drzkaj sa...
Zuzla.. ja som tiez takto dne spravila postupne som jedla.. asi to chce len zvyk...uz sa mi na to steluje aj mangel ze si bude davat...moje bobule 😠 ...

zulka29
autor
5. feb 2008

Mapkaaaaa ☹ ☹ ☹ je mi to velmi lúto, prežívame to všetky s tebou a sme veľmi smutné 😔
Zlatko, ale bojujeme dalej, pamätaj na to! 😎

pipka
5. feb 2008

Myslim na vas seeetky samozrejme, posielam koopec tehubacilov a pozitivnej energie, aj tu co nemam 😀

kvetka, ja som tiez po KETku zacala krvacat, to som uz bola v 6tt a nakoniec to nastastie dobre dopadlo, tak nezufaj, este nic nie je stratene 😉

mapa 😔 😔 😢

gabika24
5. feb 2008

kvetka, neboj, hlavne sa nestresuj (hmmm - ako lahko sa to hovorí, co? - ver, ze to nie je lahko, tiez sme si uzili svoje).
kamoska po ket krvacala, ale bola tehu. krvacala aj dalsi mesiac, aj nasledujuce tri, a jej mala Marion ma dnes 2 roky a je uplne v poriadku - taky maly neposedko je z nej. takze nikdy nie je nic stratene, pokial to ty sama nevzdas. ber to tak, ze to krvacanie je mozno len boj babatka o to, aby sa udrzalo a ty to predsa nesmies vzdat, ked to nevzdava ono... ved uvidis, aj ked to budu tazke dni na psychiku - no drzim palceky (isto nielen ja).
mapa - je mi to luto...

inac babulky, to viete,ze este za normalnych okolnosti nemozete nic citit, tak sa snazte svoju lasku nasmerovat do maternice, aby to babatka vedeli a zabojovali. Zulka, ved tym tancom si ich iba pokolisala - to budes potom robit pravidelne 😀
zuzla a vsetky ostatne - sustredte sa na koopec tehubacilov, co vam posiela pipka, ja vas posielam kopec pozitivnej energie, aby bolo vsetko ok 😀
ja papam proveru, z ktorej mi je nafigu, ale da sa. v piatok priberam injekcie a cakam na mrchu. potom idem do stimulacie... takze dvihajte statistiky, aby sme vas potom dalsie mohli nasledovat 😀 😀 😀

zulka29
autor
5. feb 2008

Gabika, ty si aká zlatá 😵 takto nás tu krásne povzbudiť 🙂 ...budeme sa snažiť byť silné, mne to zatiaľ celkom dobre ide...ak sa to nepodarí teraz, čaká na nás ešte jedna trojka 😉
A ak sa to nepodarí, ideme na lyže do Talianska, takže to bude moje bolestné 😉

Gabika, aj ty sa opatruj a prajem kvalitnu znasku 😀 ...mne je tiež zle z tých hormónov... 😖

gabika24
5. feb 2008

zulka, mas k tomu spravny pristup, tak to predsa musi vyjst 😀
ked nahodou nie (co si urcite nepripustaj), tak to bolestne je super.
tu druhu trojku si nechajte pekne pre surodencov - ak by sa vam uchytilo len jedno.
drzkajte sa ...

zulka29
autor
6. feb 2008

Ahojte, dnes som tu prvá 🙂

Musela som vytiahnuť našu tému, lebo sa skoro prepadla na druhú stranu 😠 😀

zuzla80
6. feb 2008

Už som tu aj ja. Ahoooojte 🙂
Gabika ďakujeme za povzbudivé slová. Určite to len tak ľahko nevzdáme 😉 A ty sa držkaj a informuj nás ako sa ti darí dobre? My na teba tiež tuho myslíme a budeme myslieť 🙂

Ahoooj Zulik, že by ti nebolo zle z hormónov ale z niečoho iného 😉 Ja verím, že sa to aspoň jednej z nás určite podarí (dúfam, že všetkým). A my sa tak ľahko nevzdáme. Zulka budeš testovať pred krvou?