IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
6. feb 2008

cauky babulky...
takze dnes som 30dc... ms nikde... ma porazi.. 😠 ... kuzelne nachystane ... 😵 ... tento tyzden nemam casu na net takze nakuknem az z domu....potom ...paaaaa zatial...
Kvetka.. stale rovnako?...

zulka29
autor
6. feb 2008

Zuzla, ja asi otestujem pred krvou, ty sa nechystáš? Baby mali pozitívne testy už na 10 den od KET...

Tanitka, neboj, ona dorazí 😉 , papa

Kvetka, tak ako, si už tu?

zuzla80
6. feb 2008

No neviem Zulka, či testnúť pred krvou. Mám doma jeden testík už dosť dlho, ale fakt neviem. Ja som stále taká nervózna keď mám ísť testovať. Normálne ráno neviem spať, srdce mi búcha jak divé no hrôza. A kedy by si chcela testnúť? Na 10deň?
Zulik ty si už zabehla do tehu témy, noooo že by to niečo znamenalo 😕 😨

Táni to je zákon schválnosti, vtedy keď ju chceme tak nechodí a keď nechceme tak príde načas. To asi robí náročky.

Kvetka ako sa máš?

zulka29
autor
6. feb 2008

Zuzla, vieš, minule ked som bola tehu, ani som tam nenazrela, tak som sa bála že sa niečo stane a stalo sa...teraz som tam zašla a pekne sme sa zabavali na sexualnych snoch, prdoch, grganí a taaak 😀 😀 😀 tak som sa tam trošku odreagovala...

Ja mám tiež doma jeden testik, kt. som si chcela ešte urobiť na pamiatku s // čiarkami, ale ostal mi, takže ma čaká. Ja asi testnem v pondelok, ale uvidím....nechcem zase čakať po krvy do 14:00 hod...to bolo hroznéééééé čakanie, takto aspoň budem vedieť na čom som...

Zuzla, ja si myslím že ty budeš tehu...mám také tušenie 😵

zuzla80
6. feb 2008

Do prďuly. Mi neprešiel asi príspevok čo som napísala 😠

zuzla80
6. feb 2008

Zulka aj som sa super pobavila na tých príspevkoch o prdoch a sexíkoch, baby tam sršia super humorom. Veď sú to staré rakeťáčky Dráčik, Pipka, Adrina a sem tam si ich prečítam ako sa im darí. Že by som k ním tiež zavítala a nachytala nejaké tehu vírusiky 😅

Zulik ja si práveže myslím, že tehulka budeš ty 🤐 😵 Veľmi ti to prajem, lebo viem čím si prešla, veď som ťa sledovala 😀 a práve preto si to zaslúžiš. A ja s tým testom ešte uvidím, ako sa na to budem cítiť. Poviem, ti že už teraz mi srdce búcha pri pomyslení na testovanie 🙂

Zulka viem, že sme si sľúbili, že sa nebudeme pozorovať 😕 , ale ....... nejaké pociy 😕 ?

Inak Jujka sa na nás vykašľala 😒 Asi si dala oddych od koníka 😕

lauritka
6. feb 2008

🙂 ahojte babule...mapa v prvom rade ti posielam vela energie do dalsieho boja. nevzdavaj to . 😲 Nie je umenim prehrat, ale najst v sebe silu bojovat dalej 😉
babulky spravny pristup 😀 ja budem po KAT tiez testovat..stoji ma to menej nervov ako cakat na telefonat 😅

zulka29
autor
6. feb 2008

Ja si myslim že Jujka asi nedopadla dobre, ked sa nam neozvala, preco by nám to inak robila? 😔 😕

Lauri, ja ked si spomeniem ako som vtedy cakala na telefonát, krvi by sa mi v ten den nikto nedorezal...radsej testnem, nech viem akú správu mám očakávať...ked tak ma môžu milo prekvapiť, ale sklamať skôr nie....

Zuzla, ja si myslim, že pocity nemôžeme mať žiadne, podľa mňa sa ešte embryjka ešte neuhniezdili...teda minule som mala pri hniezdení ružový výtok a teraz ništ 😕 ....ale možno som ho mala preto, že sa uhniezdilo vo vajcovode...
Ale príznaky si kludne dáke vymyslím, psychika je silná 😉
Ty niečo pocituješ Zuzlik?

lauritka
6. feb 2008

zulka ale jujka este len caka na vysledok nie ?? 😕 kukala som miruschinu tabulku.

zulka29
autor
6. feb 2008

Lauri, lenze Jujka sa nám neozvala ani ako dopadlo rozmrazenie jej embryjok, myslim...teda ak mala ET, tak sa nam potom uz neozvala 😖

juja
6. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂

Ja som sa nevykašlala, nebojte 😉 Ja som na Vás myslela a vravela som manželovi,že baby na MK ma určite spomínajú a sú zvedavé ako sme dopadli. Ja som len poslúchla svojho nového gynekológa, ktorý mi kázal ležať doma v kľude min. 5 dní a keďže doma nemám net(aby som nebola závislá od MK 😀 ), nemohla som Vás poinformovať.
Dnes som prvýkrát v robote, ale len na skok a bežím domov zase ležať (celkom sa mi to vyvaľovanie doma páčilo). Embyško sa nám krásne prebralo a o 10,00 som mala v piatok transfer. Na kontrolu mám prísť do Helíku 14.2., tak ako aj Kvetka a Zuzlík, tak sa uvidíme v Helíku a tuším vtedy má testovať ak Zulka, tak s ňou sa uvidíme na MK 😵 . Zatiaľ na sebe nič moc nepozorujem - ani sa nesnažím sledovať sa. Trošku ma občas pichne v podbrušku, občas mi pichne trošku viac(kŕč, alebo čo) a nedá sa mi ležať na pravom boku.... inak nič....uvidíme čo bude ďalej.... v pondelok mám 30DC a vtedy by mi teoreticky mala dôjsť mrcha najneskôr na 33DC, veľmi si želám, aby neprišla, hnusa!

Kočky držkajte sa a dávajte na krpcov pozor 🙂

zulka29
autor
6. feb 2008

Jujkááááá, no konečne, som rada že moje obavy sa nepotvrdili 😵
Takže všetky ideme na krv v rovnaký deň? Tak pekne oddychuj, papa 🙂

lauritka
6. feb 2008

a zahda vyriesena... 😉 babulky tak mas nesklamte a budte uz vsetky pozitivne 😉

zuzla80
6. feb 2008

Jujkaaaaa ahooooooj 😵 , som rada, že si na nás nezanevrela, ale poctivo oddychuješ 😀 Takže máme zase spicha všetky tri v Helíku 😀 , sa tešíííím. Aj vy si na seba dávajte pozor dobre?

Zulka ja viem, že je ešte na pocity skoro, ja som taký vyzvedko 😅 Už sľubujem, žiadne sledovanie 😕 Ale už naozaj, fakt. Ale vieš Zulik, nám vkladali expandované/hatchujúce blastocysty a tie sa zahniezďujú skôr, myslím 😕 .

juja
6. feb 2008

Ste zlaté raKETky, že ste na mňa mysleli, ďakujem 🙂

Aj my sme mali embryška hatchujúcu blastocystu - aj keď veľmi múdra z toho nie som 😉

zuzla80
6. feb 2008

Jujka veď chúďa Lenka sa ťa nevedela dočkať (a nielen ona 😉 ) A kedy nastupuješ oficiálne do práce?

Inak aj vám blbne koník?

juja
6. feb 2008

Zuzlík veď je viem... Vedela som, že má ísť do Prahy a fakt ma mrzí, že som ju nestihla... 😖 snáď sa na mňa nebude hnevať....Ozaj, veď ty máš na Lenku číslo, tak jej prosím ťa pošli sms a poinformuj ju....ja ti tú sms preplatím budúci týždeň v Helíku 😀 😀 ....pozdravuj ju a nech si tú Prahu poriadne užije (ja som ešte nebola v Prahe)... a nech im všetky výsledky dopadnú dobre a najlepšie a najkrajšie by bolo keby z tej Prahy prišli domkov traja 😵 ...čo ak motyka vystrelí?????...zmena prostredia... 😉

juja
6. feb 2008

A kedy nastupujem oficiálne do práce??? no asi zajtra? neviem....zajtra prídem, ale ako dlho sa zdržím neviem, záleží ako sa mi bude chcieť 😀 Ale doma už som pozdrela všetky rozprávky a filmy , tak by som sa už asi nudila...

kvetka2
6. feb 2008

ahojte raketky! ahoj jujka 🙂
najskor vám chcem moc podakovať za podporu a podávam hlásenie. Nakoniec som ten Helík absolvovala už dnes ráno. Krvácanie neprestáva a Krajko mi povedal, že sliznica je už odkrvácaná a všetko je preč a nemá význam testovať. Prečo som začala krvácať tak skoro nevie nikto, vraj si mám oddýchnuť a ukázať sa asi o 3 týždne, že sa porozprávame, čo vlastne ďalej. Ledva som od neho vybehla z ambulancie, už som mala slzy na krajíčku, ani som radšej nič nechcela hovoriť- čo aj v povedať ☹ . Ešte že je cesta domov taká dlhá a mohla som si poplakať. Je mi úplne naprd,ale už som v práci a idem makať.
Moc vám držím palceky, nech ma všetky 3 na Valentína potešíte s //. 🙂 majte sa krásne zatial

zulka29
autor
6. feb 2008

Kvetkááá ☹ to niééé, zlatko, je mi ľúto, prečo je to také nespravodlivé???? 😔

juja
6. feb 2008

Kvetka je mi to veľmi ľúto ☹ Fakt som verila, že to bude len také postrašenie, ale že všetko bude OK..... do kelu....

marsula
6. feb 2008

😕 Ahojte

Na tomto Fore som nova, doteraz som bola na fore endometrioza, ale kedze sa to zmenilo uz na umele oplodnenie, tak som tu.
Rada by som sa vas opytala ktore to mate za sebou, co to obnasa. Co sa tyka casu, peniazkou (su predsa dolezite v dnesnej hlupej dobe) a tak vseobecne. Bola by som velmi rada keby ste sa podelili o pocity a skusenosti
Zatial ahoj a dakujem

dracik1
6. feb 2008

kvetka, to mi je luto ☹

baby, ale chcem Vas povzbudit, ze KET su uspesne, nasa externa uctovnicka je po ketku tehotna

dior
6. feb 2008

dráčik ajoj, ako sa mi máte-zle ti nie je??? 😕 , ten 17tt je krásny , už sa určite bruško krásne gulatí,kedy budete vedieť pohlavie? maj sa krásne 😵

kvetka2,to ma mrzí,len si poplačkaj -aspoň sa ti trošku uľaví a potom už hlavu hore,musíme byť silné na ďaľší pokus 😉 ,nebojkaj podarí sa to-musí 😵 😵 😵 ,diorka

zulka29
autor
6. feb 2008

Dracik, musíme veriť že sa podarí... 😵

lauritka
6. feb 2008

ahojki dracik a dior 😉 jaj dracik aspon ze tak..ale verim, ze uz smola skoncila a tentokrat to pojde len a len k tehulkovaniu 🙂 dior ak o sa mas..kvetka hlavu hore, bojujeme dalej 😵
marsula prid do temy IVF-nadej pre pokrocile snazilky III. 🙂 tu sme uz babulky po zakrokoch, ktore cakaju na dalsiu sanca... je to velmi indivudaalne. este neviem ako si na tom, a co vam odporucili... kde ides do centra atd..prid tam 😉

dior
6. feb 2008

Lauri ahoj, práve som to pozerala som 26DC a stále mám pocit na mršku už od 19DC vtedy som aj mala na slip.vl.,no uvidíme a ty ako prišla mrška? toto je moja druhá a mala by som ísť na to imuno do Prahy,aj tak musím ešte čakať a takto to budem mať urobené...,ty máš koľko mrazáčikov?

lauritka
6. feb 2008

🙂 dior mrska nebola, lebo miesto nej prisla ovulka na 36 DC po zakroku .tak sa vytesujem odvtedy 😝
mame este 5 mrazacikov...asi sa mi termin KET tym padom posunie , ale nevadi.. do centra mam prist az na dalsiu mrsku.

dior
6. feb 2008

lauri, ty si meráš teplotu podľa toho vieš že bola ovulka 36DC? 😕

lauritka
6. feb 2008

😀 jasne ... http://www.fertilityfriend.com/home/198576 ved som v tom uz pomaly expert 😉