• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
pointka, keby bolo mimomaternicové, musí byť tehu potvrdené aj z krvi. krv nemôže byť pri mimomaternicovom negatívna...
18. apr 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ... mne doktor povedal to iste ... ze aspon mame dokaz, ze doslo k oplodneniu a telo drobceka prijalo dokonca aj na takom neprivetivom mieste ... a to ma ukludnilo fakt dost. Aj ked som bola zronena, tak zas na druhej strane mi to dalo nadej, ze raz sa to podari aj na spravnom mieste :slight_smile:
18. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabi, mne to nakoniec ani laparkou nerobili...SOS v poslednej chvíľi ma zachraňovali a rozpárali mi brucho :angry:

Gabi, to fakt, že si mala také nízke HCG? To je stranda že nakoniec sú z toho dvojky :wink: , fakt si výnimočná :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ja si to tiez myslim, ale ved uz sa nikam neponahlam :slight_smile: tak nech si testuje, aj tak nemam mrchu, nemoze mi dovtedy robit hysteroskopiu
18. apr 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fedra, Gabi, aj mňa s tým chlácholili a ešte povedali, že z tých 6-tich čo ostali v mraze, určite otehotniem ...hmmm...hmmm... :confused:
pockaj zulka ako sa budes usmievat aj ty dnes o 14.00 .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no jasne ze otehotnies .... a dokaz ze mali pravdu nam podas uz dnes :slight_smile:
Tak, a tak to bude
18. apr 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem na obedik baby, tuším to dnes celkom pekne letí :wink:
18. apr 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka :pensive: držím palec aby všetko bolo ok a žiadne mimomaternicové sa nekonalo :angry:
18. apr 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, urcite áno, veď už teraz si :slight_smile:
fedra, presne tak som to myslela.
zulka, mna vtedy pozorovali stále ako pokusného králika, už ma nechceli pustiť ani na záchod bez toho, aby som to neoznámila sestričkám a už vôbec nie na chodbu alebo do bufetu... laparka bola plánovaná až nejako na piatok a rezali ma v stredu - primár zaúradoval - že tiež na poslednú chvíľu - ale bolesti som nemala skoro vôbec...

baby, určite vám to vyjde :wink:
18. apr 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasne ... ja uz som sa rozhodla, ze ak nebudem tehu teraz po IUI, tak urcite v lete po IVF uz budem s drobcekom v brusku :wink:
Tak som sa rozhodla a basta :wink:
18. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ahojte....zulka ty si tehulka.... :wink: ale nezabudni nam to napisat hned ako to budes vediet.....
fedri a to mas pravdu, ak nevide toto iui, tak prve ivf urcite :slight_smile:
18. apr 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra, super prístup... :slight_smile:
aj ja som sa rozhodla tak pri malej a vyšlo to... :grinning:
aj teraz som bola rozhodnutá a vyšlo to (aj keď som sem-tam trošku pochybovala, ale niečo vo mne to nechcelo vzdať :wink: )
18. apr 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dracik, ajoj... :slight_smile:
18. apr 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svagrinka ma totiz koncom novembra svadbu a to som sa rozhodla, ze to tej doby uz budem tehu, aby som zas nemusela odpovedat na hlupe otazky manzelovych rodinnych prislusnikov ze kedy uz budeme mat babo.
18. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuliatko ... este hodinku :wink:
Ja sa tak tesim na tu dobru spravicku od teba :sweat_smile:
18. apr 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby som tak vedela zariadiť aby som vas nesklamala :pensive:

podľa mňa mám priveľmi otvený a mäkký krčok, ach jaj... :pensive: ...

Babulky zlaté, neutešujte ma potom prosím, ja to zvládnema ak to bude negatívne, slubte mi to prosííím :slight_smile: ...
18. apr 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, nestresuj, negatívne to nebude.
a keby čírym omylom aj bolo, tak viem, že to zvládneš a potom už pôjdeš na istotu...
ale krčok, nekrčok, nie si doktor, aby si vedela posúdiť, aký má byť. mne sa napríklad zdal (aj zdá) stále mäkký - skúšala som len preto, že o tom tu píšete, takže.... :wink:
18. apr 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky a tehulky :slight_smile:
zulka, už od rána sem nakúkam ako sova :grinning: , že čo máš nové, tak som sa na skok prihlásila, držkám palčeky, nech je všetko ok, nech sa ti už splní krásny bruskatý sen :wink:
ta obdivujem, že si netestla, hlavne že mrcha neprisla, ach jaj . Držkaj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pointka... :frowning2: ... este nie je vstekym dnom koniec.. mimi raz bude :wink: ...
esteze neviem ako sledovat krcok.. uz len to by mi chybalo ku vstekemu tomu sledovaniu :grinning: ...
Zulka.. nepredbehnes udalosti a nezavolas skor? :sunglasses: ..ja len tak preistotu :dizzy_face:
18. apr 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, ahoooj
ako sa máš? čo robia embrijka v brusku? dúfam že ich pekne krmiš, aby narástli aspon na 50 cm... :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tannitka, počkám do 14-tej...ufff... :zipper_mouth:
18. apr 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kveti.. necitim nist.. chcem citit vsetko mozne ale je to zatial asi nemozne :sweat_smile: ... nekrmime sa nejak extra skor by som povedala ze mi nechuti.. asi nervozita alebo ja neviem.. baby uspite ma.. tasnite po hlave.. a ozivte o 1O dni... :sweat_smile:
Zulka.. budem tu v pohotovostnom rezime :sunglasses:
18. apr 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka ... a mas volat ty ?
Alebo sa ti ozvu oni ?
18. apr 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
zulka, aj ja tu čakám, že nám napíšeš pozitívne správičky :slight_smile: už iba 15 minút :wink:
18. apr 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakladam fan klub :wink: ... kto sa este prida?? :dizzy_face: ...
renus... ides do tych kupelov?
18. apr 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renusa ... ides do kupelov ???
18. apr 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni aj ja sa pridáva, vkuse refreshujem stránku :grinning: , či nenapíše Zulinka
Inak ahoj Tánička :slight_smile:
18. apr 2008 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, fedra :wink: idem...ale až 2.6. nastupujem :wink:
18. apr 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, všetky sme fan-klubáčky :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok