IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

fedra
18. apr 2008

reni ... aj ja idem. Od 12/05 ... ale budem dochadzat, nechcela som tam zostat aj prespavat, tak som sa takto dohodla s primarom. Ale ak sa nam podari tato IUI, tak ani nepojdem 🙂

tanitta
18. apr 2008

Renus.. to je fajn... ja som tiez bola . po kupeloch som vicikala // 😉 .. ze maju vraj zazracnu vodu 😎 ... hlavne je dobre vraj pit tu hnusnu co je vonku v parku...je tepla sice...ale lieciva...
Zuzla.. ze sa ukazes 😉 .. alebo sa miname?...ides na pohovor?

pointka
18. apr 2008

o akych kupeloch to hovorite? a na co su dobre?

zulka29
autor
18. apr 2008

N E G A T I V N E ! 😔

zuzla80
18. apr 2008

Nie Táni nemíňame 🙂 , ale nemám akosi nič nové, ale tým, že nepíšem, tak to neznamená, že na vás nemyslím 😉 A na pohovor sme už boli, dnes sú tomu 3týždne, a čakám a čakám 🙂 . Táni tých príznakov si ešte užiješ toooľko, že až 😉

pointka
18. apr 2008

Zulka ☹

kikina666
18. apr 2008

zulka to mi je luto ☹

renusa
18. apr 2008

fedra, to asi nemáš ďaleko, že sa Ti dá dochádzať 😉 ale ja som rada, že budem tam, potrebujem oddych a to sa doma nedá 😉 a s tou dochádzkou by som to mala asi ďaleko 😀
tanitka, ale mne tá hnusná teplá voda náhodou chutila 😀 aj sa na ňu teším 😅

zuzla80
18. apr 2008

Aaaaaaach Zulka ☹ 😠 , nabudúce to výjde, raz určite.

tanitta
18. apr 2008

Zulkaaaa....nieeee ☹ .........som psst...oci vidia ale mozog sa zdraha uverit ☹ ...fnuk.. verila som ...

takyna
18. apr 2008

zulka 😠 , sme bojovnice a my sa len tak nesmieme vzdať

fedra
18. apr 2008

zulka ... ☹

renusa
18. apr 2008

zulka 😔 začínala si túto tému s tým, že rok 2008 bude pre všetky z nás úspešný, takže to určite ešte stihneš, neboj....alebo stihneme to všetky 😉

pointka, kúpele Lúčky......ženské problémy a neplodnosť 😉

fedra
18. apr 2008

reni ... ano ja som z RK, takze to mam za domom.
Vraj maju super vysledky a aj pred stimualciu IVF je to vraj dobre ... aspon tak mi bolo povedane.

takyna
18. apr 2008

drží ma nad vodou POŠTA pre TEBA čo bola nedávno na ČT1, už som to písala, mala za sebou 6-neúspešných IVF, bola zničená zlomená, jej doktor ju zlomil a spolu s jej manželom ju prehovoril na 7-IVF, neverila, nedúfala, a v hladisku sedel jej 15-ročný syn 🙂 😵 🙂

renusa
18. apr 2008

fedra, ja som tam bola už raz, ale na prvé IVF som išla až za rok, tak tie účinky už asi vyprchali dovtedy...teraz sa budem snažiť to využiť hneď po kúpeľoch 😉

kikina666
18. apr 2008

taky tak neviem ci by som na to mala silu tolko krat to skusat

fedra
18. apr 2008

to je az neuveritelne, ze z troch sa ani jedno nechytilo ☹ ☹ ☹
Az sa mi to nechce verit

kikina666
18. apr 2008

baby akosi ma zacina chytat depka, ja som dala vlozit iba jedno, lebo sme viac nemali ☹

fedra
18. apr 2008

reni a na ake procedurky si chodila ?
Nech viem co ma caka 😉

renusa
18. apr 2008

fedra, ale zabudla som dodať......dúfam, že tie kúpele nebudeš potrebovať 😵

fedra
18. apr 2008

kiki ... neboj ... do frasa, ved hadam sa to uz podari

takyna
18. apr 2008

áno je to aj dlhá doba, veď všetky dobre vieme, kolko času trvá stimulácia na IVF 😖

takyna
18. apr 2008

kikuš na začiatku ti aj jedno bábo bude dosť 😉 , nevyspíš sa tak či tak 😵

tanitta
18. apr 2008

Renus.. ja som tak bola presne pred stimulkou.. .. tam som zacala uz s proverou a doma pichala dekac atd... pekne to navezovalo na seba..
babulky.. idem...majte sa pokial moznosti fajn ...a uzite si slnecny vikend;)..
Kiki... nad tym nerozmyslaj... tehotnie sa aj s jednym embrijkom...takze vypni pc.. a sup na vzduch...pa

kvetka2
18. apr 2008

zulka, nemám slov 😔 len ti prajem nech je toto hnusné obdobie už za tebou a nech ťa rýchlo stretne niečo krásne, aby si sa zase s novou chutou pustila dalej do boja za mimi. ved ty si naše slniecko- raketka, nezabúdaj- máš to v popise práce 😉 a aj na fotke 🙂

renusa
18. apr 2008

fedra, nechaj sa prekvapiť...všetky sú príjemné 😵

kikina666
18. apr 2008

tanitta tebe sa to povie, ty si si dala vlozit 2, takze mas ovela vacsiu sancu ako ja ☹ a ked to zulke nevyslo, co som brala ako hotovu vec, ked dala 3, tak aku mam ja sancu ???

fedra
18. apr 2008

zulka .. a mas este snehuliacikov ?

fedra
18. apr 2008

kikina ... nikdy nevies.