IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
7. feb 2008

inac, pointka, ani mne sa nedalo lezat na boku - ale to asi az neskor.
baby, mam vela kamosiek, ktorym vysli negativne testy a pritom boli tehu... takze, ak podlahnete "horucke" testovania, myslite na to, ze test nemusi byt ok... - najlepsie asi netestovat - ale ja som to nikdy nevydrzala.
ked som naozaj bola tehu - bola tam taka slabulinka ciarka, ze som sa musela riadne zadivat - ale bola tam.
posielam veeeeeeeeeeeeeeela pozitivnych myslienok 🙂 , drzkajte sa

juja
7. feb 2008

Gabika si zlatá ďakujeme 🙂 Aj ty sa držkaj, želám veľa šťastia na ceste k bábätku, nech má dcérka zdravučkého bračeka - do páru 😵

kvetka2
7. feb 2008

gabika dakujem za podporu 🙂 a držim palce na stimulku nech dopestujes krásne vajka
jujka dakujem, ja tiež dúfam, že ma moje posledné 2 embrijka nesklamú 🙂 Držim palce nech teta mrcha nepríde, čo by u teba aj robila, ked budes tehu 😀
inak mne robil KET krajko a bola to iná bleskovka. pri ET sa mi to zdalo pomalsie, teraz som sa ani nespamätala- šuchol mi to tam a bolo 😎 .

zulka29
autor
7. feb 2008

Jujka a čo ti je keď ležiš na boku? 😕 🙂 ...a okrem toho sa cítiš ináč? Máš nafúknuté bruško, alebo predmrchovské tlaky? 😕

Ja tiež asi testnem v nedelu ked dovtedy madan nedorazí...

pointka
7. feb 2008

brdo baby, neserte ma 🙂
budete tehulky a hotovo, inak mi beriete iluzie, ktore mimochodom i tak nemam o KET 🙂

juja
7. feb 2008

Kvetka - mne robila KET Gáťová a tiež to bola bleskovka. Keby som nemusela na koze ležať ešte 20 min, tak som preč za cca 10min aj z prezliekaním. A nebojkaj sa určite tie 2 posledné embryjká budú "tie pravé" 🙂

Zulka teraz neležím na boku, ale doma pri telke a hlavne, keď idem spať som bola zvyknutá na pravý bok a teraz len horeznačky 😀 Cítim sa tak divne...ráno sa mi točil celý svet (som bola jak na lodi), ale to bolo počasím ráno pršalo a teraz už vyšlo slniečko .....bruško ma začalo bolieť trošku viac už sa chodím pozerať či nedošla mrcha...no asi nebu treba ani testovať...takto nejako to začínalo aj po ET 😖 ....pálenie v pošve, špinenie ....a mrcha - hnusa!!!......ale ešte stále som pozitívne naladená... 😀 😀
Aký dlhý máš cylus? A ty sa ako cítiš?

tanitta
7. feb 2008

Babyyy... ja som vydrzala netestovat;).. bolo to sice tazke a dokonale sa u mna prejavolval testovaci abstak 😅 ...ale zvladla som to .... no ja som rozhodnuta.. pirulku spapam.. ms sa pekne rozbieha...
.. co sa tyka tehu priznakov... jedine co som mala herpes na ustach(nikdy sa mi nerobi)...a mala som krce v podbrusku hlavne ked som si sla lahnut uz vecer...cez den obcsane az take ze som chodila v preklone... prsia vobec ani citlive ani ziadne ine zmeny a vela som pocas poobedia prespala.... takze sa nepozorujte 😀 .... 😵 ...
.. drzkajte sa babulky... .... paa

zuzla80
7. feb 2008

Juji, tiež zvyknem mať cykly tak 30-35dňové, tak tie dni od nedele budú kritické. Ale keď príde, tak s tým asi nič nenarobíme. Ale dúfam, že nepríde už najbližšie 9mes a už prestaň strašiť s tou ..... potvorou jednou. Ja ju už nechcem vidieť.

Ja inak dosť často spím na bruchu ale zaspávam na pravej strane, ale musím ti prezradiť, že ja som sa túto noc zobudila na pichanie na pravej strane a dnes ma doobedu mrškovsky bolelo brucho, a prešlo keď som sa najedla 😨 Zulik, mojko, však mi odpustíš to pozorovanie sa 😅 😕

zulka29
autor
7. feb 2008

Zuzla odpúšťam 😉
mňa od včera dosť bolí mrškovsky brucho, ale tak to bolo aj predtým a nakoniec som bola tehu, takže žiadne dohady nepomôžu...ach jaj...treba čakááááť...

zulka29
autor
7. feb 2008

Dracik napisala v tehulkach po IVF....

"baby aj vas stale boli brucho ako pred kramosmi a picha VAs v podbruku? lebo moja dokina hovori, ze je to OK, lebo maternica je prekrvena a zvacsuje sa a ze keby som mala krce, bolo by to zle"

dracik1
7. feb 2008

zuli, ty ma citujes???? 😀
zuli, ty sa nestresuj ty si tehu, viem to 🙂
ved si urob test...

zuzla, to je dobre znamenie tie predmrskovske bolesti 🙂

zuzla80
7. feb 2008

Zulik kujeeem za odpustenie 😀 Juuuj baby, keby sme tak všetky boli tehule 😀
U mňa baby je zaujímave to, že ak niečo pociťuje, tak je to väčšinou počas dňa (buď doobedu alebo poobede), ale ako náhle som doma, tak ako keby uťalo. No až na to včerajšie prebudenie. Sme sa smiali s mužíkom, že naše embryška už teraz vedia kedy majú spať a kedy vstávať 😀 😀
Jujka a ty si také pichanie na pravoboku mala aj po ET? A máš aj na ľavoboku 😀

juja
7. feb 2008

Veru, veru ...budeme len čakať ....dúfam, že sa nedočkám 😀 ...mrchy 😀

zulka29
autor
7. feb 2008

Dracik, odpustis mi citovanie? 😀 ...a ty si kedy 1-vý krát testovala po kolkych dnoch?

juja
7. feb 2008

Dráčik ahooooj 😵 máš kráááásne bábenka.....krááááásne 🙂

Zuzlík - a vieš, že mne ja tak "ble" len v robote a doma mi je fajn 😉 No veď práve mňa pichá (tak šklbe) ľavoboku len od KET a spať nemôžem na pravoboku lebo ma na ľavoboku "ťahá" ....no píšem ako hotentot 😀 A keď sedím v robote, tak musím mať rozopnuté nohavice

zulka29
autor
7. feb 2008

A aj tak sa pozorujeme...ved to sa nedáááá.... 😀

dracik1
7. feb 2008

jujka, ahoj, vemi, vemi drzim palce....... 🙂

zuli , ja som sa testla po 7 dnoch ale z poobedneho mocu/ rapi clear/ a druha slabulililinka ciarka naskocila po 10 min......strasne sa mi rozbuchalo srdce......potom na 10 den mama test rano, // naskocili cca za 30 sekund, silne

ale napr. lumah caka dvojky a jej // nenaskocili tusim ani na 10 den od ET........

zuli, mozes ma citovat, len musim vyplodit "dajake strasne premudrele veci" 😀

zulka29
autor
7. feb 2008

Draci, a teraz sa rozbuchalo srdco mne že ty si už testovala tak skoroooo.... 😝

zulka29
autor
7. feb 2008

Juja...tak potom si jasná... 😀

dracik1
7. feb 2008

zuli, ja som to nemohla vydrzat, ja som strasne netrpezliva a musim vediet a mat vsetko naraz a hned....niektory ludia na mne tuto vlastnost nenavidia 😠 .....ale bojujem s tym...v tehotenstve sa neda nic urychlit a tak sa ucim trpezlivost 🙂

zuzla80
7. feb 2008

No Jujka, tak to potom vyzerá veeeeľmi dobre, tak tehuľkovsko 😀

Dráčik ty si testovala už na 7deň 😕 Ale stálo to za to čo? Fakt tvoje bábätinka sú úžasne. Však sme ti ich aj chválili na snažilkách 😉

Baby veď to aj my môžme už od dneska potestovať 😀

Zulik ja keď si spomeniem na test, tak mám srdce až v krku 😀

zulka29
autor
7. feb 2008

Zuzla, niečo mi o tom hovor...ja testnem asi v nedelu...

dracik1
7. feb 2008

zuzli, ved Vam aj vsetkym dakujem a prajem presne take iste babatka ako mam ja...aj krajsie 🙂

zuli, ale testuj sa z ranneho mocu, to bude lepsie......baby, aj mne za vAs bucha srdce......

zuzla80
7. feb 2008

....to budeme už 10deň od ET 😕.... Ja ešte uvidím, ale možno ma ešte do zajtra zlomíte 😵

juja
7. feb 2008

Ty kokso Dráčik fakt tak skoro??? Ty si poriadna zvedavka 😀 A kedy budete vedieť pohlavie bábeniek?
Asi zajtra budem testovať.... 😀 😀

Zulka že jasná....možno dnes som jasná a zajtra bude možno oblačno s dažďom.... 😝

zulka29
autor
7. feb 2008

Juja, fakt zajtra testneš? 😕

dracik1
7. feb 2008

jujka, pohlavie? o 3tyzdne ideme na morfologicky UTZ tak sa spytam dokiho, lebo aj ja by som to chcela vediet.....drahy im hovori Jurko a HAnka 😀

zuzla80
7. feb 2008

Jujka zajtra 😨 Tak to som zvedavá a samozrejme držím palce

Dráčik to by bolo suprove keby vyšiel párik nie? To je také ideálne. Ešte si pamätám ako si stimulovala v tom čase ako ja a už si v 17tt. Strašne to letí. Ani sa nenazdaš a už budeš rodiť 😉

pipka
7. feb 2008

zuzlik dakujeeem a dufam, ze vas o tyzden uvidim aj so zulinkou a jujkou v tehulkach 😵
cakam vaaaaaaaaaas 😀 ze draculik? 😕 😉

zuzla80
7. feb 2008

Pipinka my tam straaaašne radi prídeme 😀 😵