• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
lauri- :sweat_smile: , si v tom????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -prajem ti aby bolo vsetko v poriadku a uzivala si bezproblemove tehotenstvo :sunglasses:

takynka ajooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
2. máj 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior som v tom aj bez mrchy :slight_smile: asi sa to da.. tak uvidim , v stredu idem na krv. :wink: stale som tvrdila, ze moja mrcha ma uz od oktobra nechce ani vidiet :grinning:
2. máj 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj diorík :grinning: :grinning: :grinning: ako sa máš?
2. máj 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri ... drzim palceky :wink:
2. máj 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra dakujem..aj tak sa stale bojim v kutiku duse. :fearful:
2. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lauri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
neviete, ci sa da nejako urychlit ovu? ja mam strach, ze zasa budem mat po neuspesnom KET velmi dlhy cyklus :frowning2:
2. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to 1x pocujem ,ved ty si otehotnela bez MS :sweat_smile: , pocuj, teraz to bude dobre :slight_smile: , ty mrchu neuvidis pekne dlho :grinning: -ked ti tak skoro ukazal test //,tak to je super, drz sa nam- a mas 2 lentilky v brusku?alebo jednu?
2. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

lauritka gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baby len tak dalej,krasna tehu vlna! :slight_smile:

takyna ty si nebola dnes na kontrolnom UZV? sa mi zda ze niektora mala dnes mat UZV. Na kontrolnom UZV sa berie aj krv,ci sa zvysili HCG,neviete?
2. máj 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior to este neviem. uvidime asi az na uzv :slight_smile: katy skus menopauzalny caj. treba dodat viac estrogenov.
gynex by ti to urychlil napriklad.
2. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ajoj, ja pijem alchemilku 2x denne -pomaha mi, ja mavam ovu uz na 12 DC :wink:

a takynka-dakujem-cmuk :slight_smile:
2. máj 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moze byt aj alchemilka sackovana? tu mam doma.... a staci zacat dnes na 5DC? :confused:
2. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,....gretka má ísť na ULV Tanittka dnes aj s obrázkom :grinning:
2. máj 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju pijem v sackoch,mozes kludne
2. máj 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano katy pi tu alchemylku..aj 3 krat denne mozes. :slight_smile: a od dalsej mrchy uz mozes stimulovat na 2.KEt ?
2. máj 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa si vas pletiem :wink:
Tanittka tak drzim palce na UZV :dizzy_face: Takynka tebe tiez v pondelok :wink:
gertka a ty kedy ides na uzv ? :slight_smile:
Jééééj Lauritka, to je úžasna správa :grinning: :dizzy_face: Potichúčky gratulujem a držím palce, aby sa to z krvi potvrdilo. Konečne sa začína usmievať šťastie aj na nás rakety. Sa tešííííííííím :grinning:

Tánička a tebe dnes strašne silno držím palce, nech uvidíš svojích bobíkov a hlavne nech budú na správnom mieste (ale o tom nepochybujem) Drž sa Tánička :slight_smile:

Tinuš čauko, aj tebe sa to kráti čo? Dúfam, že sa tiež dopuješ chilli a o chvíľu budeš hlásiť // ako Lauritka. Veľmi ti to prajem :wink: :dizzy_face:

Taky a Lenuľka vám strašne držím palce v pondelok na prekrásnu perinku. Držte sa baby :dizzy_face:
2. máj 2008 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked dostanem dalsiu ms, idem zasa na KET
ale citala som, ze embrya oplopdnene pomocou M/T nie su kvalitne.... tak mam dilemu, ci nepoziadat rovno darcovske.... :pensive:
2. máj 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka ja idem 6.5. na UZV a neviem ci sa berie aj krv ci stuplo HCG :dizzy_face:
pozeram ze ty ides 7.5. tak to mame pekne postupne :slight_smile:
zuzla dakujem, :slight_smile: vsetky sa raz dockame, verim tomu :dizzy_face:
ďakujem vám kočky ste zlaté :slight_smile: , ja vám tiež strašne držím palce
katy čo je to M/T?
2. máj 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesa/tese... chirurgicky odber spermii
2. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá díky :slight_smile:
2. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy a to uz akoze preco ?? kde si citala ? to iste sa da povedat aj o ISCI..ved vyberaju podla oka. to sa mi nezda. :confused: gretka :slight_smile:
2. máj 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, citala som to v teme azoospermia, pisala to jedna babenka, co maju ten isty problem... ma znamu embryologicku....
2. máj 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: idem kuk.
2. máj 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm... :confused:
2. máj 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno aj preto sa nam to neuchytilo.... ved ja som uplne v poriadku, aj som bola doma, vlozili dve a nic.... :pensive:
2. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je len dohad katy..neuchytili sa ani inym, ktori nemali taku metodu. to nemusi byt v tom. aj v normalnom cykle sa oplodnene vajicko moze prestat delit a nikto nevie preco. musela tam byt nejak geneticka chyba..alebo zla komunikacia medzi endometroum a embryjom..o tom som tiez citala. :slight_smile: zni to cudne, ale oni medzi sebou komunikuju a vymienaju si informacie..ak je vsetko v poriadku, tak sa to uhniezdi..ale potom sa zase musi dobre delit a rast..je to strasne zlozite :pensive:
2. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok