IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
2. máj 2008

v kazdom pripade v juni este vyskusame, ak sa nepodari, v auguste alebo v septembri zasa, a v pripadnom dalsom IVF pouzijeme len darcovske.... 😔

gabika24
2. máj 2008

katy, teraz vám to vyjde.
gretka, ja som už nebola na kontrolnom hcg, pretože už videli v maternici dve bublinky. tiež chodíš do Heliosu, že?
tanittka, tak čo? už som strrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne zvedavá - a asi nielen ja... 😀

gretka1
2. máj 2008

ahoj gabika- takze ked je v poriadku UZV tak krv uz neberu? No ved mne to nevadi,ja len tak ze ako to prebieha na kontrole 🙂 A po prvej kontrole v Heliku sa uz mas hlasit u svojho doktora? Mne bude za Helikom luto. 😅

gabika24
2. máj 2008

gretka, k svojmu doktorovi ťa pošlú až vtedy, keď vidia akciu srdiečka, teda keď je z ich strany všetko ok.
pri tom, keď mi povedali, že som tehu (z krvných výsledkov) v maternici ešte nič nebolo vidieť, o týždeň na sone bolo vidieť dve bublinky a o 10 dní už akcia srdiečok. potom som už išla k svojmu doktorovi...

taky, to vieš, že môžeme kočíkovať spolu - stretneme sa niekde na polceste 😀 😀 😀

gabika24
2. máj 2008

a ozaj, gretka, môžeš chodiť na soná aj ďalej do Heliosu, ale za jedno prenatálne sa už potom platí 500,-sk.

tanitta
2. máj 2008

Ahojte kukucky;).. tak co myslite?... zahada je rozlustena 😎

katy2
2. máj 2008

ahoj 😵 😵 😵
tak, co? dvojky? 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
2. máj 2008

3-jíčky 😀

tanitta
2. máj 2008

hlasim jedneho bobikaaaaaaaaa🙂))))

katy2
2. máj 2008

tani, nenapinaj nas 🙂 🙂 🙂

zuzla80
2. máj 2008

Táni nenaťahuj. Podľa mňa dvojky 😵

katy2
2. máj 2008

blahozelam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
2. máj 2008

jéj, tanitka ja ti stráááááááááššššššššnnnnnnneeeeee gratulírujem 😉

takyna
2. máj 2008

a máš aj fotečku?????????

zuzla80
2. máj 2008

Táni hlavne, že je všetko poriadku BLAHOŽELÁÁÁÁÁÁÁÁÁM 😵 🤐

veracruz
2. máj 2008

tanittka, gratulujem k bobkovi (alebo bobekovi?)!!!

tanitta
2. máj 2008

Dakujem babulky idem hodit fotecku... ale je to prekvapko ze?? 😎 ... na to vyskoke hcg na 11 den po et... noo ... ale hlavne nech to pekne pokracuje.....a o 2 tyzdne dalsi utz na srdiecko.. ale uz sa vidim ja tolko nevidrzim a vycupitam skor 😵

takyna
2. máj 2008

Tanitka to bude náš bobáčik 😵

arturinka
2. máj 2008

...ahojte,..tanitta gratulujem,.......ja sa rovnako vytesujem, lebo dnes som bola na prvy ultrazvuk ako ty, a z dvoch drobcov mame taktiez jedno babetko....... 🙂 🙂 🙂

gabika24
2. máj 2008

tanittka, gratulujem. tak ideš, ako my. najskôr jedno, neskôr (o dva rôčky???)dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanitta
2. máj 2008

Arturi...i tebe vsetko nadalej dobre 😉 ... ty nemas fotecku?
.. ja som uz pridala... baby celu cestu som sa na nu kukala 😅 ....ako na mapu 😵

zuzla80
2. máj 2008

Táničak bobíček je nádherný. Držkajte sa 😵 🙂

arturinka
2. máj 2008

....mne doki fotecku nedal,...a ani mi neukazal na monitore,.......ale hlavne ze je tam,....snad fotecka bude neskor,.... 😉

dyta
2. máj 2008

tanittka a arturinka, blahoželám vám a želám všetko dobré 😵 😵

mirinda10
2. máj 2008

baby nove tehulky vsetkym gratulujem len citam, ze je to vsetko IVF, lauritka vsetka nadej sa do teba vklada a potom takyna baby musime zabojovat

ja som si dnes zobrala prvu kuzelnu tabletku a zacinam aj ja pripravu na KET moc sa tesim len keby ma brucho nebolelo z mrchy uz som zabudla aj co to je takto zle mi nebola hadam od puberty co je aspon 25 rokov ale to vydrzim

ja idem na prvy utz az na 15DC ako je to u vas, kolko mm sliznica musi mat aby bol transfer, mam zacat pit alchymiku nie je uz neskoro ked to budem pit iba tak kratko aj kde asi nemam problem so sliznicou aspon si myslim ale co by som pre babo neurobila len neviem ci nejak neznizi ucinok toho estrofemu baby radte...

takyna
2. máj 2008

Ahojte kočky bežím domov, užite si slnečný víkend bez stresov 🙂
Mirinda držím palce na KET-ovanie a tiež pevné nervy, idem 5.5. na ULZ aj Lenka potom dáme vedieť čo a ako, myslím že sliznica má byť zhruba 7-8mm aby sa vložili embrijká, a tú alchymilku to fakt netuším neberiem to, pá... 😵

tanitta
2. máj 2008

Mirinda..v car akceptuju pre ket 8mm a viac... neboj kuzelne zaberu... kludne mozes aj alchlemilku zacat... aj ked popravde mne to moc nepomohlo...vraj je lepsia ta sypana nie ta sackova... aj chutovo... sackovu ked zalejes je to len taka mulina...pa
...ideme oddychat...;) pa

tanitta
2. máj 2008

Pa Taky a pozdarv Lenku v ponelok... a dobre vysledkyyyyyyyyy na utz 😉

sikulka
2. máj 2008

tanitka jjjjeeeejjjjj!!B L A H O Z E L A M !!!!!!!! 🙂 Bola si na utz v CAre??????ides znova?ja som tam nebola ani na utz 😅 drzte sa ..

mirusch
2. máj 2008

Takže zlatúšikovia, ale ste sa rozbehli 😀
Tanitka, Arturinka, blahoželám k drobcom 😵 😵 😵
Lauri 😵 😵 😵 😀 Tak tentokrát to je víťazné embrijko - embrijká, teda mám pocit, že budú dvojičky 😀 ... a nech z teba vylezú až v januári 😀
Teším sa 😉
Taky, ty ako, ešte si nebola na vklade, však?
Idem vážne pouvažovať nad tým chilli 😅 , ale musím vymyslieť niečo iné, lebo omáčku do seba pchať asi nebudem a kapsule do seba nedostanem, ale verím, že v dojčlande majú aj niečo iné...