IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

savia
3. máj 2008

Ahojte dievčatá,
dobré ránko, Lauri, kedy ideš na krvičku? 😉

lauritka
3. máj 2008

savia ahoj.. idem v stredu..a ty ako? volala si vcera do centra ? robili ?

savia
3. máj 2008

aháááá, 7.5. už som si všimla....Držím palčeky,ale viacmenej už pojdeš na istotu 😉 🙂 🙂

savia
3. máj 2008

Lauri, od včera beriem Estrimax, tak som zase vtom 😀

lauritka
3. máj 2008

juj drzim palce.. 😵

savia
3. máj 2008

dakujeeeeem 😉
musím bežať, ideme von, pekný deň 😎

lauritka
3. máj 2008

byeeeee 🙂

tanitta
3. máj 2008

dobre ranko 😉 ...
Lauri.. a co dalsi testik??... 😉 ...

lauritka
3. máj 2008

musim kupit baterky..ale nemam to silne ako ty ..zatial ;) idem potom kukni.. pa.

takyna
4. máj 2008

Ahojte kočky 🙂 , pozerám z okna a uf škaredo je, idem so spíkom pozrieť na výstavu psov v BB, 😀 , prajem vám kludnú nedelú pá 😵

kikina666
4. máj 2008

ahojte babule, konecne som nabrala odvahu na konika, akosi ten neuspesny KET na mna dolahol a malo to zly koniec po 6 rokoch som dostala zase epilepticky zachvat, nastastie sa mi nic nestalo. Preto ak ma tu budete vidat menej tak sa na mna nehnevajte. Zajtra ideme do Heliosu vypisat dalsiu ziadost o umele a skusime to znovu. Ale teraz sa nesmiem rozrusovat, aby ma znova nevykotilo.

Tanitka gratulujem, takyna ty sa drz na KET a cakam stastny koniec, Lauritka dufam, ze sa dozviem v stredu stastnu novinu. Daj mi vediet do IP, dakujem.

Baby drzte sa a ked pozbieram trosku sil tak sa urcite ozvem. Ak by ste mi niektora chceli napisat tak moj mail je kika@rvt.sk.

papa zatial 🙂

rosienka
4. máj 2008

Ahojte ivf-acky! Nejak to tu dnes blbne, zmizol mi napisany prispevok, do riti 😖 ☹
Som to tu posledne 3 mesiace flakala, lebo som sa psychicky pripravovala na druhe IVF-ko, co idem teraz koncom maja. Asi o 2-3 tyzdne zacinam stimulovat juuuj... 😕 😨 Je tu este nejaka, co ide to toho so mnou?

bianka30
4. máj 2008

rosienka, ja zacinam stimulovat od 17. maja na moje prve ivf, takze sa tesim .... asi ,,,,,, alebo sa bojim... no nieco medzi tym hehehe

rosienka
4. máj 2008

biani-coool, ja som si vypocitala, ze by som zacinala okolo 20.5. a uz zacinam byt nervozna, i ked viem, co ma priblizne caka...ale clovek predsa len dufa uz v iny pozitivny vysledok 😎

bianka30
4. máj 2008

no super, tak to mame po sebe kusok... aspon v tom nebudem tak veeelmi sama aj ked viem ze tychto baaab je to strasne vela.
a preco si nervozna nebud, ved ty uz vies o com to je, takze ty budes davat energiu ... hehehe ale nie...
ake lieky budes brat? ci este nevies?

rosienka
4. máj 2008

No nervozna som z mozneho neuspesneho vysledku, i ked teraz este myslim v pozitivum a potom este z toho, ze mozno budem za chvilu mamina a este si to vôbec neviem predstavit 🙂 😉
Inak lieky este netusim, ake mi daju, ale pravdepodobne bud Merional, alebo Menopur, ale vsetko sa dozviem az v den stimulacie. Zatial musim len 3 dni pred dobratim antikoncepcie nahlasit, ze uz s nou koncim, aby mohli lepsie planovat.

bianka30
4. máj 2008

aha no pekne, ja som prave dostala HAK aby mi vedeli nastavit cyklus, lebo po 1 neuspesnom IUI si nejako moje telo nevedelo zvyknut na normalny cyklus...
ale pohoda lebo v GF automaticky davaju na jeden mesiac HAK. no a potom decapeptyl a gonal ... najviac sa bojim asi odberu ale viacere tu pisali ze je to pohoda... potom sa uz asi len modlit aby nedosiel OHSS a budem spokojna... hehehe to ze budeme maminy, tak na to si treba rychlo zvykat lebo je to uz coskoro hehe.

ak sa mozem spytat preco IVF? co sa stalo ze 1.nevyslo...?

rosienka
4. máj 2008

no to IVF, aj spolu s ICSI robim kvoli manzelovi, pretoze ma hrozne mizive percento spermii, pricom je prirodzenou cestou otehotniet prakticky nemozne...tak sa tu terza mozem trapit ja 😠 🙂 ...no co uz, je to zial udel nas zien rodit deti...
Tiez by som rada vedela, preco prve nevyslo, mala som sice 9 folikov, vhodne na oplodnenie boli len styri a len jedno pekne vhodne na ET...a zial sa neujalo...tak snad teraz mi to lepsie vystimuluju a budu vajicka zrelsie a kvalitnejsie. Neviem, ako tomu mozem ja dopomôct, asi len byt v klude... 😉

A ty si sa preco rozhodla pre IFV a neskusila dalsie IUI?

bianka30
4. máj 2008

no lebo u nas je tiez asi taky isty problem ako u vas, ale kym som cakala na IVF a dokonca podla poslednych info tak vraj aj ICSI tak som nechcela len tak cakat so zalozenymi rukami ,,,,, alebo nohami hehehe... a tak som si dala jedno IUI. ale nepomohlo.
tak budem veeelmi drzat placeky nech bude vajiciek co najviac, nech popripade {co urcite nebudeme potrebovat} mohli nieco aj zamrazit...
este sa ozvem ale dnes uz koncim... tak sa drzkaj ... papapa

rosienka
4. máj 2008

tak pa a diky, zase niekedy nabuduce 🙂

kvetka2
5. máj 2008

dobré ránko raketky! 🙂
Tak som len tak nakukla, ako sa máte? tani, lauritka hladkáte bruská? 🙂
leni, takyna vy máte dnes kontrolu v helíku tuším - tak poreferujte. Ale verím, že perinku máte krásnu 😉
ja nemám nič extra nové, asi o týžden príde mrcha a začnem sa chystať na KET aj ja.

lauritka
5. máj 2008

kvetka hladkame🙂 hlavne papaj chilly ked zacnes stimulku 😉

kvetka2
5. máj 2008

ahoj lauritka, ja mám chilli moc rada a chilli omáčku papkám aj normáne skoro každý deň, tak hádam to trosku pomôže 😉

lauritka
5. máj 2008

😉 kvetka to je dobre..jasne, ze pomoze. hlavne tomu ver. 😵

fedra
5. máj 2008

lauri ... blahozelam k silnejucim // ... super 🙂

mimusa4
5. máj 2008

ahojte prepáčte, trošku sa tu votriem, načo je dobrá tá chilli? 🙂

fedra
5. máj 2008

lauri ... este som sa chcela spytat ... ja priam neznasam stiplave. Ake tabletky to su co papate namiesto klasickej chilly ?

lauritka
5. máj 2008

ahojki chilly je dobre na imunitu a prekrvenie.. fedri par stranok dozadu je link..tusim z 2.maja... mrkni tam.
my sme to objednali cez net 🙂 mimusa vela babenkam vyslo umele oplodnenie, ked brali chilly..robili prieskum v CR. fedri a ty si netestovala ?

tanitta
5. máj 2008

Ahojky kukucky;)
Kvetka...jeeej tak uz aj ty raketkujes coskoro?? 😉 ...drzim vsetko co mam 😵
Lauri.. dalsi testik?? 😎 ...