• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Lenka, že len 2deci, to vieš komu hovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Csilla, no vyzerá to, že by sme mohli začať stimulku niekedy v polke júna, teda dúfam. Ja som už na to pripravená, tak dúfam, že sa nič do vtedy neudeje. A keď tu vidím toľko pozitívnych testíkov, tak najradšej by som do toho išla aj hneď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kvetuška, no žiadosť ešte nemám, teda nevolali mi ešte z Helíku a nechce tam vyvolávať, keďže mi povedali, že ak príde tak sa ozvu. Tak dúfam, že do toho júna sa ozvu :wink: . No a tetanovku som ešte neporiešila :sweat_smile: ale to preto, lebo mi na ten môj zub nasadil najskôr antibiotika na 10dní, a ak mi to čudo z kosti nezmizne, tak to pôjde chirurgicky preč. A nechcela som naraz aj antibiotika aj tetanovku. Jasné, že perinka narastie, dáš si zopár pohárikov vína a možno aj Lenku tronfneš :wink:

Tinušik sia mafia :grinning: , sa ti to kráti čoooo? Jéééj a máš novú fotečku :wink:

Táni nech ti je len pekne zle, veď po tomto všetky túžime, nie :wink:
5. máj 2008 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka - ano, vo stvrtok zacnu a v piatok rano si mam volat, mam aj tak dovolenku, takze... celkom fajn, ze to padne na vikend, aspon mozem polihovat tych par dni...
5. máj 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika nestresuj sa , napíšem ti meila :slight_smile:

Eli držím palce nech je sliznica ok :wink: vysokánska :slight_smile:
5. máj 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč Lenka , Krajko mi povedal, že dnes mám rátať ako 11-deň- pritom mám 15deň :angry: , vkadať mi budú asi na 28-?????v deň mrchy bombasticky to má vyrátané :confounded:
5. máj 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takyna a to prečo až tak neskoro, kvôli tomu, že máš nižšiu sliznicu?
5. máj 2008 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, to je akosi moc neskoro? :fearful:
5. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo, ide mi.... :frowning2:
5. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes zuzla :slight_smile: a to ste mali aj predosle 2 v heliku?povedali preco to nevyslo,ak smiem byt taka zvedava :wink: mne nepovedali konkretne ze preco to nevyslo :frowning2: no verim ze do tretice vsetko dobre dopadne :slight_smile:
5. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ip :wink:
5. máj 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, super sliznica. tak tentokrát to určite vyjde :slight_smile: .
taky, neboj, bude to ok. budete vkladať dve?
tanittka, ináč, mne pri prvom sone už povedala doktorka,že môžem ísť dole, no potom zrazu, že ešte to pre istotu raz pozrie a bol tam aj druhý vačok :dizzy_face: - boli za sebou,tak ten druhý nevidela hneď až po dlhom pátraní. a to som mala beta hcg skoro hraničné :sweat_smile: - tak uvidíš.
eli, držím palčeky :slight_smile:
no babenky, teraz nasledujú tie tehu vírusy, aby ste nemali "absťák" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyn nebojkaj,este dovtedy sa ti to zvysi a mozno bude skorej transfer :slight_smile: drzkam palce silno :grinning:
5. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vás ste milé :slight_smile: , nejdem sem vnášať negatívnu energiu, ja som optimistka bude to ok , začnete stresíkovať predomnou a ja vás dostresujem všetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a díkes gabča za tehu vírusíky, bude nám ich veľmo treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :slight_smile:
takynka ja mam dnes 16 deň, Harbulak povedal, že mam sliznicu nižšiu o milimeter, ale že vyzerá veľmi pekne.. tak
od dnes vkladam Utrogestan
zajtra maju volat z embryolog. a v stredu idem na to.. :confused: ... takže hlavu hore... ja to tiež nemám ideálne... :unamused:
5. máj 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dytka :slight_smile: tak už aj ty začínaš...a akú vysokú sliznicu si mala?
5. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka - urcite po sone osmeho ti povie transfer skor - piatok - sobota najneskor :wink: nebojkaj :dizzy_face: este potvorka dovtedy krasne dorastie, uvidis :wink: dnes vecer si lognite s manzelom liter vinka cerveneho :wink:
gabinka dakujeme za virusiky - mali by sme ti platit za tu ,,donasku,,kazdodennu :grinning:
dytus - tak super, coskoro bude drobec v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palceky embrystekovi/-om - kolko budes vkladat :confused:
zuzlik - cestne slovo, ze len 2x po 2dcl :stuck_out_tongue_closed_eyes: naozaj :sweat_smile: inak - zavolaj si do heliku, mozno to tam uz dakde maju, kludne ich pootravuj :wink:
5. máj 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7,5... Doki povedal, že vyzerá pekne... ale že jej ešte trochu chýba, aby bola ideál... tváril sa tak záhadne.. hm.. nemám z toho úprimne
povedané dobré pocity... ale keďže v stredu idem na transfer, tak to musí byť dobré :dizzy_face:
eli a kedy voláš na výsledky, ako sa cítiš?...
5. máj 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka, ja idem len zajtra na sono a pohovor s embryologičkou...dnes som len 13dc, tak uvidím akú vysokú budem mať sliznicu :slight_smile:
gabi :slight_smile: :wink: dík za tehu vírusky, poctivo si ich tu ukladám do zásoby
leni :slight_smile: no dnes si pre istotu toho vínka dám aj ja, lebo už začínam byť trochu nervózna :grinning:
5. máj 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka , idem prvý krát na vkladanie... myslím, že 2 zmrzlinky... na 1x sa asi ani nevkladá viac, neviem :confused:
mám ich tam za 1. školskú triedu :dizzy_face:
5. máj 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky podla sympatií asi vkladajú :wink: :wink: :wink: , dytka budeme ti držkať palčoke :grinning: , môže sa na estrogén vínečko??? :confused:
5. máj 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... chcela som sa popytat, nemate niektora spolocnu zdravotnu ?
Neviete mi poradit kam zavolat ak sa chcem popytat na ziadost IVF ?
5. máj 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csillka kuk IP.

Fedri ja mám síce všeobecnú, ale keď sme minule zisťovali info ohľadne žiadosti, tak sme volali do Martinskej pobočky a tam sme si pýtali revíznu lekárku, ktorá to ma na starosti. Podľa mňa aj v spoločnej to asi nejak podobne funguje.
5. máj 2008 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedri, ja mám spoločnú a patrím pod žilinu, tiež som volala revíznej lekárke ako zuzla.
5. máj 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedruska zavolaj do BA MUDr.Violettu Pisarcikovu, je to velmi mila pani posudkova lekarka, vsetky ziadosti schvaluje ona, najprv ich na pobocke kuknu a skontroluju ci mas vsetko poplatene a potom to ide do BA. Cislo neviem, ale mozno na nete bude alebo si pytaj od spojovatelky.
takynka urcite sa moze vinecko - asi budes troska rychlejsie pripitucka, ale su to len hormony, takze iny problem tam isto nebude :wink: aj tanicka mala od doktora prikazom kazdy den deci cerveneho :wink:
eli - ja som uz rano mala hnackove stavy - vzdy mam take problemy ked som nervozna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, taky, budeme mat rušné 2 týždne :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. máj 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau Lenka tak to dnes vyskúšam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , suším flašku už dlho :frowning2: , dytka budú to riadne krušné časy... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. máj 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka aky si mala test na hcg ze ti uz 8.den vyslo pozitivne?
5. máj 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :wink: pozerám, že dnes budeme mať pekný tematický večer s červeným vínom :grinning:
ja som posledné dva dni strašne unavená a mám silnejší výtok...všetko to hádžem za vinu estru :confounded:
5. máj 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli ja som mala tiež výtok dosť silný pri ovulke, aj teraz ešte mám :unamused:
5. máj 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - moze byt, estrogeny robia sarapatu, ale zase opytaj sa nejakej kozmeticky - na krasu je to vraj uuuuzasneeee, ved dneska takynka bola krasnejsia este ako minule, takze je to vazne pravda :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
takynka daj si aj za mna :wink:
baby - ja uz mam nervozitu z tych 2 tyzdnov teraz :confounded: :angry: zas ma bude triafat infarkt :zipper_mouth:
cicuska lauritka este nebola na krvicke, az pozajtra ide :wink: a ty ako, uz si testla domka ci este je skoro :slight_smile:
5. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka testla som prave dnes doma 9. den po a zatial nic
5. máj 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok