• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Lenka, chichichi, rob si srandičky, :slight_smile: , to by som o tebe mala ja povedať, ty si kočka pekná, mladá :dizzy_face:
5. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuska - tak ak nevydrzis do krvicky tak testni este raz okolo 11.-12.dna po ET, ale aj ak vyjde opat negativne, to este nic neznamena... nie kazdej stupa HCG rovnako, ved vies...
5. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja idem zajtra 10.den na krv ale som chcela vediet skor lebo som sa nevedela dockat :unamused: ale asi budem musiet vydrzat. :unamused:
5. máj 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :slight_smile: :grinning: to si ma teda dobre pobavila aj potešila
ale keď to na taky účinkuje, musím sa spýtať večer manžela :wink:
5. máj 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč Krajko bol dnes nejaký mrzitučký , ešte som ho ani takého nevidela :wink:
5. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elicek - manzel nie je objektivny, vies, oni nas vidia kazdy den, takze ani nerozoznavaju kedy sme namalovane a kedy nie :sweat_smile: musis sa spytat niekoho kto ta videl pred estrogenom a po estrogene :wink: :grinning: ale nemusis sa ani pytat, je to uplne jasne :wink:
taky :grinning: :grinning: co mam robit ked je to tak :wink: pocuvaj, ved ja by som povedala, ze tebe tiez nemozu ludia tipovat viac nez 25 :dizzy_face: aj manzel vyzera mladucko, clovek by si pomyslel, ze budes prvorodicka :wink:
cicuska tak drzim palceky na zajtra, aj dost skoro ides na krvicky, vacsinou chodime neskor, ale to je jedno, nejake HCG tam uz bude :wink: :dizzy_face:
5. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka prepáč mi , že som vás automaticky nepredstavila, nejako som v stálom strese keď idem do Martina aj keď som už tam, presne ako si písala, hnačka a tak.... :rolling_eyes:
5. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mozem potvrdit ze cervene je liek;)...po et som si davala po 1dcl ...sice nie kazdy den :dizzy_face: ...ale na doporucenie dr :sunglasses:
5. máj 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka to s tým vekom, raz sme opekali s kamoškou a mala 10 ročného syna a ona sa ho pýta, že však teta vyzerá mladšie no kolko by si jej povedal rokov??? a malý, zlatý úprimný 34? , a to úplne presne trafil :grinning: :grinning: :grinning: , čiže asi tak je to so mnou..., :grinning:
5. máj 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka - veru bol dnes akysi divnucky zarana, ale potom kolo tej osmej uz sa usmieval ako leco :wink: asi sme prisli moc skoro :wink: alebo mal nejaky intimny problemik :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ty vies :sweat_smile:
10-rocne deti nemaju odhad, ved si pamatam ked som mala 10 tak sa mi 30-tnici zdali stari uz na umretie :grinning: zato teraz sa citim cim dalej tym mladsie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne tiez brucho skruca ked mam ist do heliku...od strachu ci neobjavia nieco zle....moj manzel uz radsej so mnou ani nechodi ked netreba, alebo ma caka v aute, lebo je tiez z toho strasne vystresovany....ale taky - uz len poslednykrat si ten stresik zazijeme a potom az po porode ked sa nam zachce surodencov :wink:
tanicka ahoj :slight_smile:
5. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, čo nové? :slight_smile:
Taky, kedy ideš na KET? Už si bola?
5. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka veru čím sme všetky staršie tak sme krajšie, :wink: a puberta sa tiež občas dostaví :wink:
5. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruš to vie iba ten hore a Krajko :wink: , ešte je sliznica iba 7mm
5. máj 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak takynka :sweat_smile:
mirka ahoj, a ty ako, kedy ides na vec :wink: az v juni :confused: uz cakas len na mrchu ci ako....
taky,
lenka má pravdu s tým odhadom veku u detí. mojej kamarátky sa deti v škole pýtali, kedy pôjde do dôchodku - a to mala 25 :grinning: . ale fakt vyzeráš oveľa mladšie. keď som manželovi v Heliku povedala, že máte už babulu v pubertálnom veku, tak sa ma spýtal, že kedy by si to stihla, či maximálne v 10-tich :grinning: :grinning: :grinning: tiež ti hádal maximálne do 30 a to povedal, že už asi pridal :wink:
leni - aj ja som čím ďalej tým mladšia... :slight_smile:
ináč, mňa vždy, keď sme prichádzali k Heliosu rozbolelo brucho ako pred menzesom - a to už aj vtedy keď som išla na tehu sono :dizzy_face:
baby ja budem taká namyslená chodiť :grinning: , ste zlaté ďakujem, ale vážne , dnes sa cítim na ťažkých 40-a viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Taky, čiže si v rukách božích a Krajkových :grinning:
Lenka, v júni. Teraz ešte plánujem pocestovať, aj do SR a potom koncom júna...Čiže ešte 2 mrchy.
Ja sa do nášho centra obyčajne teším, lebo to tam majú tak pekne a vécka a výťah sú vždy tak nádherne vyvoňané... :dizzy_face: Aj kávičkový automat majú... a ak ma dostanú do tehu, tak ich budem mať ešte radšej :grinning:
5. máj 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
5. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katuska :dizzy_face:
mirusch - no ved ja som sa zo zaciatku tiez tesila, ale po roku a pol uz sa tak netesim, jasne, je to ine ako ked som chodila do BB alebo do blavy, tak to boli ine hnacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz uz aj v heliku automaticky ocakavam zle spravy, asi preto, lebo som ich uz par pocula :unamused: tanitka dobre povedala, ze po nejakom case to chce zmenu, asi aj psychicky clovek naberie lepsie smerovanie v novom car :wink: ale troska este vydrzim v heliose :wink:
gabika, ved jasne ze aj ty mladnes :wink: baby, my to mame dobre, lebo budeme mat miminka v starsom veku co nas automaticky omladi aspon o 10 rokov :grinning: :grinning: tesim sa :wink: nase rovesnicky uz budu o kocikoch len snivat a spominat ake boli ich deticky zlatucke kym boli male a my si to akurat len zacneme vychutnavat :wink:
5. máj 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno ma mc gajver svoje dni :grinning: .. alebo je game over... chudak.. ma toho tiez asi dost.... :sweat_smile: ....
Baby aj ja mladnem.... vraciam sa do puberty :sweat_smile: ... asi nabehnem na kozmetiku pre -násť rocnyh;)...
Leni.. no mas pravdu s tou zmenou ale kazdy to mozno vnimainak.. ja som uz v tretom car a urcite keby sa nedarilo zabludim do dalsich :sunglasses:
5. máj 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ahojky
práve ma môj drahý šéf vytočil do vývrtky, najprv kontroloval u kolegyni moju priepustu a potom, v knihe dochádzy pozeral, či sa odpisujem a zapisujem, chápete? je to d.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky zlaté idem domov, ozvem sa z domu pá :slight_smile:
5. máj 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka je to dementado, takych je kopec, kasli nanho, mas teraz ine na starosti - radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech si kontroluje chlpy v nose druhykrat, pako :rolling_eyes: je to asi dan za tie nase pn-ky, ono sa to povie, ze to zamestnavatel musi akceptovat, ale.... vsak to pozname.... paaacko baby, ja uz padam.....
5. máj 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ty mas nadhernu sliznicu..co robi ten mimisek, ze sa mu tam nepaci... teraz sa ti uz musi uchytit.
inac babule mne pomohol ten klud doma a prechadzky.. na nezaplatenie. :slight_smile: taky drzime palce.
tanitt skusalal som este teraz vecer test, lebo ma rozbolelo brusko..a ta ciarka je tam taka silna-wow :confused: mozno pozajtra uz budu rovnake. :sweat_smile: nechapem, ze to od rana tak rapidne stuplo. :confused:
5. máj 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri :dizzy_face: :dizzy_face: Tešíme! Inak sa mi veľmi páči text v tvojom albume. Ja mám od neho celú knihu, také fajné úvahy o rôznych témach-manželstvo a tak.
5. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri.. pockaj este...ked tie dve D1 sa budu predbiehat;)....je to nepochybne o niecom inom tentokrat :wink: ...pekne sup testiky do kopy na jednu spolocnu foto;)...
Mirusch.. velmi ta obdivujem ze si tak trpezliva cakat na ivf a hlavne s kludnou hlavou :wink: ... mas v tomto moj velky obdiv ... dufam ze to bude tvoje prve a aj posledne ivf aspon s dvojnasobnym uspechom;)...
5. máj 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirush :slight_smile: tanitta uz ich tak nebudem fotit lebo vybledli.. odfotim si to este v stredu aby som to vedela porovat s hcg a hadam uz stacilo s testovanim :grinning: miniem na to majetok.
5. máj 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanittka, ďakujem ti :dizzy_face: No, vieš, ja som už od októbra schladla :grinning: Možno je to dobre, že sa to takto posunulo, lebo teraz mám už chladnejšiu hlavu, som múdrejšia...vďaka koníkovi, vytrénovaná, tak uvidíme...Inak ja si prosím len jedného drobca :sweat_smile: Asi som divná, ale mám na to dôvody. Veď prípadne potom súrodenenec :grinning:
5. máj 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka - teda dakujem za komplimentos :grinning: tomuto mimiskovi sa uz pacit bude :wink: laurik - fakt je to u teba tentokrat ine, musi to dobre dopadnut :wink: :slight_smile: mozno bude lauritka aj tomasko naraz :wink:
aj ja obdivujem mirku - ved vidis tani ze ja nevydrzim ani 2 mesiace pauzu, hned vymyslam ....
lauritka - ja doma klud mat nebudem... radsej budem zas v praci... doma ma zeru mrle a nedokazem na nic ine mysliet, to asi tiez nie je najlepsia cesta....
takynka kasles na nas, uz ste otvorili to vinecko :wink: :dizzy_face:
5. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka mna tiez trochu zrali :slight_smile: ale snazila som ukludnit..chodit vonku na prechadzky so psikom..kukala som tv "cekame miminko" na tv reality... :slight_smile: nahravam si to cez magio. stale sa nieco pritrafilo. ale nie preto, ze by som mala stresujucu robotu, ale proste som chcela trosku volno :slight_smile: mirsuh popravde mne by tiez stacilo len jedno na zaciatok. :slight_smile:
5. máj 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok