IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

laskonka
7. máj 2008

Ahoj Lauritka blahozelááááááááááááámmmmmm
😵 😵 😵 😵 😵

tinucha
7. máj 2008

Dnes aj v piatok mám voľno a v pondelok by som už chcela ísť do práce. Ale v utorok a štvrtok mám ťažký deň, tak si skúsim ešte vziať dovču.

lenka20
7. máj 2008

lauritkaaaaaaaa gratulujeeeeeeeem, toto je uz ONO 😉 😵
tunuska - aj tebe gratulujem k trojickam v brusku, ked sa vsetky uchtia to bude u vas doma veselo 😵 😉
gabika - dakujem za specialnu zasieku, si poklad 😉 🙂 🙂 🙂
dracik chrobacik - myslis 😉 no je taka oblacikovo-nebickova 😉
takynka drzim ti neskutocne velmi palce na zajtrajsie sono, nech je sliznica tutti frutti 😉 daj potom hned vediet, budem netrpezliva 😉

lauritka
7. máj 2008

🙂 dakujem babenky. dnes ideme vsetci traja na Bocelliho..tak hadam sa to fazulke zapaci a bude rast ako z vody 😉

takyna
7. máj 2008

Lenka ďakujem ti si zlatá 🙂 😵

lenka20
7. máj 2008

lauri - urcite sa mu/im to zapaci 🙂 bocelli je fajn 😉
takynka dneska este daj toho cerveneho 😉 😵 uz nie na sliznicu, ale len tak pre naladu 🙂

laskonka
7. máj 2008

lauritka spravne, miminkam v brusku treba pustat vaznu hudbu 😅
zacala si velmi dobre

lauritka
7. máj 2008

😀

takyna
7. máj 2008

Leni embrijká sa rozmrázajú v deň vkladu???

lenka20
7. máj 2008

takynka nie, den vopred, teda moje idu rozmrazovat zajtra poobede a pozajtra rano si budem volat, ci je OK a o kolkej bude ET.

takyna
7. máj 2008

Leni neviem či tu budeš zajtra, ale ak nie tak ti veľmi prajem, aby sa snehuliačik krásne rozmrazil , a potom ešte najsilnejšie zahryzol a nepustil , iba o 9-mesiacov 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 , napíš čo a ako, ja sa tiež ozvem zajtra pá, všetkým pekný zvyšok dníčka 😀 😀 😀

zuzla80
7. máj 2008

Raketky ja mám v piatok voľno, takže najskôr na nete budem až v pondelok, tak Lenik veeeeľmi ti držkam palce, nech sa zmrzlinka pekne rozmrazí a aby ostalo aj na súrodencov.
Takyna aj tebe veeeeľmi držím palce, nech je sliznica krásna, aby ste mali piatkové rande s Lenkou a vašimi detičkami 🙂 .
Lauri užite si Bocelliho aj s drobčekom/ami 😉

Majte sa pekne a užite si voľný deň aj víkend paaaaaaaaa

fedra
7. máj 2008

Tak mi volala ta mila pani zo zdravotnej ... buduci tyzden budem mat schvalenu ziadost. Takze asi to stihneme este tento mesiac od 21/05 ... na 16DC
Jaaaaaaaaaaaj ... nejaka som z toho rozrusena. Tesim sa aj bojkam zaroven.

Lenka, drzkaj sa a babika tiez nech poslucha a pekne sa rozmrazi

gabika24
7. máj 2008

aj by som vás mohla pozdraviť, že dobré ránko, tiež som si super pospala... 😎
fedra, to je super, že už pôjdeš teraz do toho...
lauri uži si koncert (teda užite si).
taky, zajtra krááááááááááááááááááááááááááááásnu sliznicu...

tanitta
7. máj 2008

Gabi... ja som tiez ako sipkova ruzenka...jedine z coho mi neni zle je pepsi a pivo...zasoba cukrov a B vitamonov 😀 ...
Fedra.. cloveka to vzy tak nejak potesi... ze sa zase nieco bude diat 😉
Taky....utz dopadne ok 😉 ...budem ta vykukat 😵 ...
Leni...tvoji bobici su v rozmrazovani riadni bojovnici.. takze urcite nesklamu ani tentokrat 😉 ....
Zuzla... pekny vikendik...uzi si slniecka 😉 ...

savia
7. máj 2008

Ahojte babulky, 😉
čo to tu čítam, tinucha, tak ty už máš zmrzlinky doma, tak sa teším a držím všetkých 20 prstov. 🙂 🙂 🙂
Lenka, takyna, tak to potiahneme spolu....
Zuzli, ahooooj..... 😉 😉 🙂

tinucha
7. máj 2008

Ďakujem Savia.
Ináč babule, nechápem prečo ma bolí pri vaječníku. A brucho ma bolí ako pri svalovke. To som mala aj pri 1.KET, len sa mi zdá, že až o pár dní neskôr. 😒

kvetka2
8. máj 2008

dobré ránko raketky 🙂
ja dnes makám a zajtra mám voľno,tak som nakukla,čo sa deje. Inak včera som vám aj písala ale ma koník vyhodil, nejako to zase blblo.
lauri blahoželám 🙂 moc moc držím palčeky nech babatko krásne rastie
tinucha, tak ty už maáš tiež snehuliačikov v brusku, prajem ti pekné dve // na kontrole
lenka ty a tvoj mrazáčik máte dnes veľký deň, sa rozmrazujete 😉 , ale drobec isto zabojuje a zajtra už bude v brusku, budeme na teba myslieť, a držať úplne všetky palce
zatial sa majte krásne ja idem pracovať ako ďas 😎

lauritka
8. máj 2008

kvetka 🙂 Bocelli bol super, akurat sa mi zdalo slabsie ozvucenie, v divadle by to znelo urcite lepsie..ale inak krasny zazitok. 😵 Videla som aj Hbalovicovu a Kollara s Rezesovou. Teda tie dve maju postavicky ako lusk 😉

kvetka2
8. máj 2008

lauri to verím, ja som na takom koncerte ešte nebola, ale možno keď budem veľká, tak pojdem 😀
a ako sa máš? aj ti býva už tak tehotensky nevoľno? si doma na PN?

lauritka
8. máj 2008

dnes som doma..ale uz robim od pondelka.. zatil i je ok, len miestami tazko na zaludok, ale to hlavne ked sa nenajem.. takze musim pravidelne papat 😅 prisa su troske citlive..brusko len sem tam pichne.

kvetka2
8. máj 2008

tak sa pekne opatrujum, moc ti to prajem, babatko isto krásne rastie. Resp. babatka? 😉 koľko si si dala vložiť?

lenka20
8. máj 2008

ahojte babulky, dakujem vam vsetkym za palceky pre maleho bobika snehuliacika, dnes poobede zacnu, ale az zajtra rano budem vediet ci je OK... tak potom napisem...
kvetka aj ja dnes makam a zajtra mam volno...
takynka uz to mas asi za sebou, tak ako, zabralo cervene, ja verim, ze urcite ano 😵 😵 😵
fedruska gratulujem ku schvaleniu, bude to zas nieco ine, uvidis, ale uspesnost je ovela vyssia ako pri IUI a teba to tehu tentokrat neobide 😉 😵 😵
lauritka - tak ste mali vsetci krasny zazitok, ja som sa kedysi asi pred 10 rokmi chystala na pavarottiho ked bol v KE ale potom mi to na poslednu chvilu nejak nevyslo a doteraz lutujem....
babulky - pozdravuje vas tanicka, je v nemocnici, troska spini, tak par dni pobudne pod lekarskym dohladom, ale bobicek je v poriadku, uz mu bije srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂

lauritka
8. máj 2008

kvetka dal som dve..ale bude len jedno podla hodnoty hcg.. mne aj staci 🙂 zatial. 😀

kvetka2
8. máj 2008

ahoj leni 🙂 budem čakať na správy,ale verím že budú dobré.
tanicka drzkaj sa a pozdravujem bobicka, nech sa pekne drží v brusku a nevymysla.
ja mám trosku dilemu, mám zamrazených ešte 2 snehuliacikov- neviem, či mám skúsiť jedného alebo oboch vložiť. ja by som asi skúsila rozmraziť len jedného... viem, že to závisí aj od toho, či sa vlastne rozmrazia. hmmmm... aspon by mi ešte ostala nejaká nádej, keby sa nepodarilo teraz. ale uvidíme, verím, že to bude dobré, ved raz sa musí zadariť aj mne 🙂

lauritka
8. máj 2008

kvetka daj dvoch...mne davali moje posledne. ja som bola rozhodnuta ist do dalsieho ivf, keby toto nevyslo. 😅
ja som byk..idem za svojim cielom.
lenka moj drahy je z muzikantskej rodiny a aj on prave povedal, ze hoci ma Bocelli krasny hlas..na pavarottiho nikdy nebude mat... skoda, ze aj my ho uz nikdu nebudeme pocut. taky hlas sa uz nenarodi... 😔
ale inac orchester bol dobry..len sme trsoku cakali vacsiu silu od toho..vies, ze to ide do hlbky...
mozno preto, ze to je fakt velky priestor a nie je to robene na koncerty ako opera v divadle.
drzim ti palce leni nech zu zmrzlinky v poriadku. jeej tanicka moja..drz sa.

tinucha
8. máj 2008

Táni, držím ti palce, aby sa dalo všetko doporiadku a aby si bola čo najskôr aj s drobcom doma.

gabika24
8. máj 2008

tanicka, držkaj sa...
leni, tak poobede to vypukne? to je super, určite sa pekne zmrzlinka rozmrazí...
taky, ako?

lenka20
8. máj 2008

kvetuska - urob ako citis, ja to citim po jednom, tak aj tak davam, ale posledne dve pojdu spolu....to uz bude hop alebo trop...
veru lauritka - pavarotti bol skratka len jeden...
takynka tak ako moja, ozvi sa, uz chcem vediet ci budem mat zajtra partacku 😉 🙂

kvetka2
8. máj 2008

tak ste ma raketky ukecali, dám rozmraziť oboch snehuliačikov, hádam ma aspon jeden drobec prekvapí a zahryzne sa 🙂