• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Lauri, ešte možno budú 2 fazuľky :slight_smile: ... alebo už je to isté, že jeden chrobáčik? :dizzy_face:
tinuš.. to som rada, že je tu niekto v tom istom termíne... aspoň si môžeme dávať rady :dizzy_face:
9. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné. :slight_smile:
9. máj 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ...dytus podla toho hcg len jedno :slight_smile: ale mne staci na zaciatok :grinning:
9. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri...teším sa s tebou...ten tvoj optimizmus je svetový :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: janino
9. máj 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček :slight_smile:
laurit :dizzy_face: držím palec, aby výsledky HCG boli krásne vysoké :slight_smile:
tinuch, dytka vaše mimčá sa už určite usilovne zahniezďujú, tak nech sa silno silno držia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je tu taká pozitívna energia a ja silne verím, že sa nám to všetkým krásne tehulkovsky podarí :slight_smile:
leni, posielam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už ste s bobáčikom spolu a myslím, že len čo ťa zbadal, už sa ťa nepustí :wink: :slight_smile:
9. máj 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ellianka :wink:

Lauri, ešte nič?
9. máj 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz nieco :slight_smile: hcg 790 ..ze to stuplo ako ma...20.5 mame prvy uzltrazvuk :dizzy_face:
9. máj 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit, som kukla v pase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krásne hcg :slight_smile: :slight_smile: držkaj sa tehulkaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
Gratulírujem Lauri :grinning: :grinning:
Ahoj mahulík :dizzy_face:
lauritka super, gratulujem, prijemne tehulkovanie
9. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avooj takynka :wink: tebe vychádza KET na moju laparku :grinning: :grinning: :grinning: obe budeme úpešné a všetko dobre dopadne :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahulík tak to je supiš, musí to víjsť, budem myslieť na teba :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
9. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej super Lauri! Tak som zvedavá na prvú fotku! Gratulujem! :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, pripájam sa s mojou gratuláciou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a želám pohodové a príjemné tehu
dakujem ...uz len vidiet srdiecko a zomriet od stastia :sweat_smile:
taky, aj ja budem myslieť na teba :grinning: :wink:

laurit :slight_smile: :grinning: :grinning:
9. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka tiez gratulujem to je super ze to vyslo, drz sa!
chcela som sa spytat od kedy sa rataju tyzdne tt? Od dna vlozenia embrijka ?
9. máj 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka gratulujem, toto uz nemoze dopadnut inac, len dobre :grinning:
9. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej luci ty zi uz 30tt..boze ako to leti :slight_smile: jasneeeee.verrrim tomu :zipper_mouth: cicuska rataj od poslednej mrchy..onie ti aj tak potom upravia termin podla velkosti plodu na uzv. pretoze aj v beznom cykle moze niekto ovulovat na 19 az 21 den. akurat zadaj dlzky cyklu dlhsiu...podla toho kedy ti vkladali na ktory den a este plus cca 11 dni.
ale tyzden ti spresni potom na uzv. vkladaju priblizne na 3 DPO.
9. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky- Laurika mas IP :wink:
9. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, ja ked vidim 30tt-aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem, ako prezivas tehu? vsetko ok? ty sa uz pripravujes na porod :slight_smile: a co cakas ake meno das?
9. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strasne som sa tesila na tehotenstvo, ale uz stacilo :slight_smile: maly sa hrozne vrti, kope, bucha a cojaviemco este :slight_smile: Bude sa volat Matúš, aspon myslim :grinning: zatial...
9. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je len na otazku. Co je to prosim Vas to KET a IVF? snazim sa zorientovat v tematike.
9. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uz to mas skoro zasebou, Matus-to je pekne meno,potom nas hned informuj ako uzrie to mrna svet :wink: ,drzkaj sa
9. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janne, KET-je kryoembriotransfer, vklad embrií čo boli predtým už zmrazené :wink: , a IVF-je proces , čiže umelé oplodnenie
9. máj 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pri IVF-je vklad embrijka čerstvého bez zmrazenia, stačí ti to takto? ak nie napíšem ti do IP :dizzy_face:
9. máj 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni kde žes????, halóoo :slight_smile:
9. máj 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, staci mi to takto. Som to nejako nevedela vygooglit.
9. máj 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, nejako neskoro ideš na KET :confused: , nie? ved sme zacinali spolu brat lieky... :wink:
9. máj 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok