IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
12. máj 2008

martinka - s IVF zacne Fedra coskoro, ale este nie teraz, druhe IVF zacne aj Diorka ale tiez az troska neskor....ale neboj, niekto sa k tebe urcite prida 😉 a pytat sa mozes aj nas keby si nieco nevedela - sme tu same stare harcovnicky 😉

lenka20
12. máj 2008

cerstve info od tanicky - vsetky vas velmi pozdravuje, chybate jej, nema pripojenie na net, asi este tento tyzden pobudne v nemocke, bobik je v poriadku 🙂

takyna
12. máj 2008

Ahoj Leni 😀 , ako keby sa po tebe zem zlahla, chýbala si 😵 , tak som rada, že už si oficiálna čakateľka, gratulírujem 😀 , a aprajem úspešné tehulovstvo, ak budeš písať Taníčke veľmi ju odo mna pozravuj, že jej želám aj s bobíčkom skorý návrat 🙂 🙂 🙂

lenka20
12. máj 2008

ahoj takynka 🙂 aj ja ti budem priat coskoro 😉
tanicka bude v nemocke az do konca tyzdna, nechaju si ju tam az kym celkom neprestane spinit...
ja som si dala taky oddych aj od netu na par dni, ale mali sme dost vytazeny vikend....

takyna
12. máj 2008

a ako sa cítiš?, Krajko ťa robil?

zuzla80
12. máj 2008

Ahojte raketky,
Tánička ten tvoj drobček nás teda riadne vystrašil, ešte, že je v poriadku a srdiečko mu krásne bije. Nech ste čoskoro domka
Lenulka - tehulka aj ja ti gratulujem k drobčekovi, je to silný bojovník ako jeho mamina 🙂 a verím Lenka, že to tentokrát dopadne najlepšie 😉
Lauritka gratulujem teda už oficiálne ku tehulkovaniu. Držkajte sa s drobčekom/ami 🙂
Takyna krásne sliznica, no vidím, že po chilli je tu ďalší prírodný pomocník - vínečko, tak len nech sa drobček pekne rozmrazí a bude tu ďalšia tehuľka 😉
Savi, Jujka ahojte moje. Som rada, že vás tu vidím 😉

takyna
12. máj 2008

Zuzla ďakujem ti pekne 🙂

lenka20
12. máj 2008

ahoj zuzlicek 😵 😵
takynka necitim nic, 😀 😀 robil ma krajko 😀 😀

kvetka2
12. máj 2008

ahojte raketky! 🙂
lenka, blahoželám k drobcekovi v brusku a želám vela šťastíčka a hlavne o 2 týždne krásne dialnice // 🙂 🙂 🙂
inak, to bolo pekné "robil ma krajko" 😉 hmmmm 😎
ahojte zuzlík a jujka. Jujka, ako sa máš? dúfam, že si už vyliečená a v pohodičke
ja čakám na mrchu , má zajtra prísť asi, potom začnem nasávať vínko 😀 aby mi pekne narástla perinka
taky ahoj 🙂

takyna
12. máj 2008

Lenka sorry , ale mal Krajko dobrú náladišku?

ellianka
12. máj 2008

ahojte kočky,
leni 🙂 gratulujem a strašne silno silno držím paste 😵 a tiež prosím ťa pozdrav táničku 😵 🙂
taky, tak už sa nám to pomaly ale isto začína blížiť....ja som od rána poriadne nervózna a tak sa musím vrhnúť do robotky, aby som obrátila myšlienky iným smerom. Dnes poobede embroško rozmrazujú...počasie je krásne teplučké, tak snáď to vyjde 😀 😉 lenkin úspech posilnil moju vieru 😵

takyna
12. máj 2008

Eli ahojky, neboj sa rozmrazí sa verím tomu, idete 2-vkladať či jedného bojovníka?

ellianka
12. máj 2008

ahoj taky 🙂
my máme, už len jedného posledného

takyna
12. máj 2008

kvetuš ahoj 😀

takyna
12. máj 2008

Eli tak ty ideš v stredu, ja vo štvrtok, bereš utroša? 2x2?, ináč strašne náladová som ostala po ňom , a ešte zle naladená 🙄

takyna
12. máj 2008

normálne ma rozladil ten utroš 😖

ellianka
12. máj 2008

Taky, bobáčika rozmrazujú už dnes a zajtra by mal byť deň D
utroš beriem a tiež som náladová ako apríl 🙄 včera večer som mala takú ľútostivú a plačlivú náladičku, až som prekvapila sama seba 😅

ellianka
12. máj 2008

taky a tiež som strašne unavená, neviem či práve z utroša ale spala by som aj 14 hodín v kuse 😕

veracruz
12. máj 2008

caute raketky... 😎
leni, drzim moc palceky... a aj ellianke, takynke, tanittke...
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

ellianka
12. máj 2008

very 🙂 😵 ďakujem a chytááááááám
pozerám, že aj vy už krásne rastiete 🙂 a tt vám rýchlo pribúda
😵

gabika24
12. máj 2008

ahojte babulky.
leni, tentokrát to vyjde, veď ťa zásobujeme tehu vírusmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
eli a taky, samozrejme aj vám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ostatným babulkám tiež 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leni, pozdrav tanittku, nech sa skoro vráti domov a hlavne v poriadku.
zuzla ahoj. tak aj u teba to bude čoskoro...
leni, nevieš nič o petkeerdal?

veracruz
12. máj 2008

elli, ano babulka rastie a ja chudnem 😅 22.5. si idem pre tehu knizku, uz sa tesim...

takyna
12. máj 2008

very ahoj, ďakujeme ti 😀
eli to je z utroša tá neskutočná únava, proste estrogén a progesterón nejdú do kopy ☹ , a ešte sa mi zdalo, že som špinila z utroša ako keby do ružova na vložke, normálne som sa rozrušila či to nie je krv, ale našťastie už potom nič také sa nezopakovalo 😖

takyna
12. máj 2008

gabika ahojky, ďakujeme 😀 😀 😀

Ozaj Lenka Tánička leží v nemocnici na Slovensku či v čechách????

ellianka
12. máj 2008

ahoj gabi 🙂 toľká zásoba vyškerencov, tak to musí na betón vyjsť 😵 🙂 ďakujeme
very 🙂 teším sa spolu s tebou...dúfam, že aj my sa k takej knižočke dopracujeme 😉
taky, ja som nešpinila ale zato som sa poriadne vyhádzala ako v puberte 😀

lenka20
12. máj 2008

veruska, gabika - dakujem za virusaky 😵
takynka naladisku mal krajko dobru tentokrat 😉 ale odisla ta mila kocka co robila na recepcii a teraz je tam taka nova co chuda ani nevie co ma robit...
elicek drzim palce drobatku nech sa dnes kraaasne rozmrazi a zajtra sup do bruska 😉 😵 😵 😵
takynka nebojkaj, akonahle pridu babatka do bruska nalada sa ti zlepsi o 100% 😵 😵 😵 inak ja beriem utros cez pusinku, kedze mi minule robil zle... povedala som aj krajkovi, vraj to je OK...
gabika neviem co je s petkou, viem, ze sla na SK na 3 tyzdne na dovolenku a medzitym aj testovala, ale odvtedy nic a mam pocit, ze uz 3 tyzdne presli....
kvetuska tak nech ta madam nenecha dlho cakat, nech uz mozes ist po krpcekov 😉 🙂 vinecko to istiiiii 😉

zuzla80
12. máj 2008

Gabika ďakujeme za tehu vírusy, no veru dúfam, že o chvíľku ich bude potrebovať aj ja, tak si robím pred zásobu 🙂
Inak babky neviete mi náhodou poradiť, ja som minuly cyklus brala antikoncepciu, mrcha došla normálne aj keď nie príliš silná ale trvala cca 6-7dni no a na 13DC som začala na červeno špiniť a potom dva dni slabo krvácať, ale ako keby s kúskami sliznice. No a teraz neviem, či to počítať ako začiatok cyklu alebo brať ako začiatok cyklu to krvácanie hneď po vysadení antikoncepcie. Neviete mi niekto poradiť? Vidíte, už sa blíži stimulácia a nikdy nemôže ísť nič hladko. To je hrôza. Ak s tým máte niekto skúsenosti tak budem rada ak mi napíšete. Skúsim sa keď tak opýtať v Helíku keď budem volať ohľadne výsledkov na protilátky.

zuzla80
12. máj 2008

Fakt Leni odišla ta čo bola na recepcii. My keď sme tam boli naposledy na krv, tak som videla, že zaúča nejakú pani, ale myslela som si, že asi nestíhajú, tak preto. No to je škoda, bola dosť šikovná

takyna
12. máj 2008

A prišiel nejaký nový chlapec , tvári sa , že je akože doktor, frajej riadny, ako s doktora HAUSA, tí mladý doktoríci 😝

lenka20
12. máj 2008

takynka tanicka je na SK... ak si pamatas aj ja som spinila jednorazovo pri prvom KETE ked som brala estro asi 18.DC.....
zuzlik no to veru netusim ako to mas pocitat, hadam pockaj do dalsej mrchy, moja segra mavala taketo krvacanie 2x v cykle ked brala ATK... ale moze byt, ze to prve krvacanie nebola MS a toto druhe je MS.... neviem moja, najlepsie sa ist dat pozriet sonom.... alebo pockat do dalsej mrchy ako pride.....stimulka bude tip top, nebojaj 😉