• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
dytka, tinucha držkam palčeky na dve // :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile:
tinucha, ak mrcha nepríde, skúsim testnúť v sobotu ráno, aj ked by to musel byť fakt zázrak , no ale jeden nikdy nevie :wink:
15. máj 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka, ked my sme s manželom skúšali 9 rokov a nič... takže pre to som skor triezvejšia. Ale ak aj nič nebude, ešte mám 2 snehulkov, ak potom vás tehulky budem nasledovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka,
my skúšame pomaly 4 rok.. prvé 2 roky sme to brali nejako športovo... potom som to začala riešiť najprv sledovaní ovulácie, mikroskopom, pregnylom.. a keď to po roku nešlo , tak nastúpil G-F.
.. ale nikdy nevieš...
..to by bolo krásne , keby vám to teraz vyšlo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..
15. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kvetuška, vidíš, to je stále zákon schválnosti, keď niečo plánuješ, tak málokedy to tak výjde. A ta mrcha jedna potvora, nech ťa toľko nenaťahuje, lebo snehuliačikovia sa ťa už istotne nevedia dočkať:wink: Ja som tiež zvedavá kedy moja mrcha dorazí, keďže som v strede cyklu slabo krvácala. Ja len verím, že to nebola normálna mrcha a že ta riadna príde o pár dní :wink: Kvetka nech ti dorazí čo najskôr, alebo radšej nech nechodí už vôbec :slight_smile:
15. máj 2008 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka.. :dizzy_face: :dizzy_face: .. presne
15. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linach, si tu?..
15. máj 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dytka, ja sa chystám na testík už zajtra. Ale pssssst, nikomu to nehovor. :grinning:
15. máj 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tinus..tak si vymaz tie stare..nech mas miesto na nove :wink:
15. máj 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, nikomu :wink:
daj vedieť.. ja ešte nemám odvahu na zajtra... :pensive:
15. máj 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím utekať.. pekný deň kočky... :wink: :wink: :wink: nakuknem sem pobede..možno sa objaví nejaká nová tehulka..
... pa :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ten kontrolný testík vyzerá nádherne, krásne dialnice :dizzy_face: :slight_smile:
15. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlík, ja keď som v strede cyklu krvácala po hormónoch z KET, tak som dostala mrchu presne o 28 dní -ako keby to krvácanie medzi bola normálna mrcha :unamused: No ved uvidíš,čo mrcha vymyslí teraz na nás.
tinu, ja som to počula :grinning: že ideš testnúť, ale nikomu nepoviem. Takže zajtra čakáme krásne správy :sunglasses:
15. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, tehulka a ty sa nám ako máš?
15. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri, staré testy zmazané. :grinning:
15. máj 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellianka dakujem :slight_smile: a tymto povrdzujcim testom uz oficialne koncim s testovanim :slight_smile: tinucha super ;) a teraz uz len pekne zajtra hodis novucicky pozitivny test :wink:
15. máj 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ako dlho si ostala po KETku doma?
15. máj 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellinaka az do potvrdenia tehu z krvi.
15. máj 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo kiež by. :slight_smile:
15. máj 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, dík :slight_smile: budem sa motivovať a pridám k tomu pozitívny účinnok prechádzok na čerstvom vzduchu
15. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
;) tak veru a hlavne treba verit. :zipper_mouth:
15. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetuška tak to si ma moc nepotešila. A ty si na koľký deň začala krvácať, lebo ja som nekrvácala nejak extra silno, a začalo to na 13DC :unamused:
15. máj 2008 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlík super. Kedy ideš na konzultáciu?

Taky držkám palčeky, aby sa drobec riadne držal :slight_smile:

lauri, krásne testíky :slight_smile:
15. máj 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mapka, aj ja sa teším. Dohodla som sa s nimi, že mi recepty pošlú poštou, lebo sme až z KE a kvôli tej chvílke sa nám neoplatí tam ísť a aj benzín nie je najlacnejší :wink: . Ty ideš dnes?
15. máj 2008 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, za chvíľu odchádzam :slight_smile:
To ste sa dobre dohodli, veď sa tam ešte nacestujete :wink:
15. máj 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlík, ja som vtedy začala slabo ale červeno krvácať 14DC, potom 2 dni tak silnejšie- ako pri mrche a potom to zo dňa na den prestalo - ale slabo som špinila ešte asi 5 dní. Ale možno že tebe, keď si to mala také slabšie, tak príde mrcha normálne. Moje telo asi už jednoducho malo dosť krvácania, tak si dalo mesiac pauzu :confused: takýto problém som inak nikdy prestým nemala, ale ved všetko je reaz prvý raz :wink:
15. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mapka dobre dopadnite :wink:
Kvetka a to si bolo po Kete alebo pred? Mne sa to už raz stalo, ale to som špinila hnedo nie červeno a vtedy mi mrcha prišla normálne. No uvidím, ja len dúfam, že dorazí, lebo mi to nabúra moje plány :angry:
15. máj 2008 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja už pomaly pôjdem. Držkajte sa :slight_smile:
lauri posielam božtek na bruško :slight_smile:
15. máj 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik ja som bola po KET, začala som krvácať už 3 den po KET :unamused: ( to bol 23DC), potom o 14 dní som začala krvácať znova a potom zase o ca. 28 dní. Dobrá divočina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebojkaj, verím, že to nemusí byť pravidlo, mne jednoducho tie hormóny urobili zle a urobila sa mi cysta, takže preto tie komplikácie.
15. máj 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. taky, tak veeeeeeľa šťastíčka. teraz jedno zlatíčko do bruška a o pár rôčkov súrodenec... :grinning: pekne ho opatruj...
babulky, pekný deň, dnes tu dlhšie nebudem, lebo príde kamarátka, idem jej pomôcť s prácou. tak sa držkajte a opatrujte bobátka v brušku, snažilkám želám pohodu, aby sa potom bábätkám u nich zapáčilo... :dizzy_face:
15. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok