• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
takynka si doma, vsak, pekne polihuj a rob len prijemne veci, nieze sa pustis do nejakych faktur :wink:
lauritka si zlatusik, budem informovat :wink:
16. máj 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni mne Krajko utroša naordinoval, 3-1 tabletku a dobrať estrogén, a chilly mám brať 1-denne? či nie?
16. máj 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuš ty si vklada 2?
16. máj 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenik držím palce na zajtrajšie testovanie a iné ako diaľnice ani nechceme počuť:wink:
Ahoj Taky s chrobáčikom :wink:
16. máj 2008 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera v Helíku, robil iba Krajko , Gaťová bola na školení, tí nový doktori čo sú tam tak tí robia iba pre tehotné tie 3D-ULZky na umelé oplodnenia su naši stály doktoríci :grinning: , trošku som sa viac rozkecala s tou milou kočkou čo nám berie krv, a ináč nás čítajú a smiala sa , že KRAJKOVIčA voláme KRAJKO :sunglasses:
16. máj 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuska dakujem :dizzy_face: zuzlik - ja po dialniciach strasne tuzim, takze budem sa snazit....
takynka aj mne naordinoval 3x1 ale beriem utros po svojom :wink: som nedisciplinovana pacientka ale hovorim si, ze viac progesteronu uskodit nemoze a menej moze chybat...chilli papaj teraz bud jednu denne alebo jednu ob-den. to staci..a nech su na teba doma teraz dobrucki :wink: :slight_smile:
16. máj 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leník ideš testíkovať? :dizzy_face: tak tchuj, tchuj, iba 2-čiaročke očakávam :wink: :wink: :wink: , budem ti veľmo držať palce
Zuzlík díkes :dizzy_face:
16. máj 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky a to vážne nás čítajú :confused: :confused: Inak mne predtým stále naordinovali utroš 2x2.
16. máj 2008 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smrteľne vážne nás čítajú a dokonca pravidelne :sunglasses: , Lenka :grinning: , vieme už svoje, a hlavne je to naše telo no nie? :dizzy_face:
16. máj 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mam z vas radost, ze sa nebojite testikovat ;) odvaznemu stastie praje :grinning:
16. máj 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč Krajkovi som vravela, že ma bolí podbruško a pichá vo vaječníkoch, povedal, že je to dobre, lebo mám roztiahnutú liekmi maternicu, tak neviem,....ale som v miernom strese kôli tým dátum, veď viete :rolling_eyes:
16. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ja som vzdy mala podozrenie, ze si nas v centrach citaju :slight_smile: ja by som nas tiez citala :grinning:
16. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulky aké ste mali pocity?
na začiatku?
16. máj 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna v podstate nic..citis take tlaky v podbursku a mne bolo tazko na zaludok..to pretrvava stale. a zacali ma boliet dost prsia.. ale to vsetko je podobne ako pred MS:,
16. máj 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit, lebo u mňa pri IVF-bolo zdúvanie brucha, ostatné také isté ako u teba, ale naviac svalovica na nohách, bez nejakého dôvodu, nakoľko som len tak odychovala doma :dizzy_face:
16. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ved to som zabudla ;) ano svalovku som mala aj ja..boleli ma nohy, pirtom som nic nerobila :D
16. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a závrate :slight_smile:
16. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako Tánička? dúfam, že ju dnes pustia domov, pozdravuj ju Leni od nás ďakujem :slight_smile:
16. máj 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky ak si dobre pamätám tak aj Tánička písala, že mala svalovku, tak to je určite dobré znamenie :wink:
16. máj 2008 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka, takynka dobré ránko :slight_smile:
16. máj 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lumy, ako sa máš? bruško počúva?

Zuzlík teraz ešte nič také nemám , ale tá svalovka nie čo na tom bude....

ináč ma mrzí, že keď máme posledné 3-embrijká nerozmrazujú ich všetky, a nedávajú aj 3-ako v KE, veď by to bolo podľa mňa lepšie
16. máj 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka musím ležaťm doki ma chcel dať v utorok do nemocnicem ale som ho prehovorila a poctivo ležím doma, vraj sa trochu otváram. Ja za to možem-som vela chodila cez víkend. Dufam ťe ti to vyjde a bruško začne rásť aj tebe,
lauritka kedy ideš na uzv?
16. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumy tak len sa šetri, polihuj a vydržkaj pekne do toho augusta, už sa ti to kráti, budem myslieť na teba a držať ti palce :dizzy_face:
16. máj 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som mala tiez svalovicu... moc som nechapala, ze preco, ale bola tam :sweat_smile:
16. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky do augusta asi nie pri dvojkách-maximálne do 38tt ma nechaju.
veracruz ahoooj ako sa cítiš maminka?
16. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, vera ahoj... to je zaujimave s tou svalovkou ..preco je to tak ?? lumi neboj, to bude dobre...niektor ebabenky aj zasivali...
16. máj 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lumah, uz mam problem schovat brusko :grinning: a potrebujem ho "tajit" este tyzden, ked bude oficialna oznamovacia akcia rodine :sunglasses: a este stale mam nevolnosti (najskor ranne, potom predobedne, poobedne, najhorsie su vecerne) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. máj 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola po ET vonku na druhy alebo treti den a tak hrozne som sa zadychala a to dokonca pri pomalej chodzi :sweat_smile: som sa normalne hanbila :sweat_smile:
16. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky... Takynka opatruj pekne "nase" babatko v brusku... Aj ja som sa minule bavila s pani z Heliku a vravela tiez, ze nas citaju...tak opatrne! :grinning: :grinning: :grinning:

Lenik - prosim Ta, kedze na buduci cyklus by sme mali ist na KET, datum zavisi od toho, kedy po neusesnom IVF dostanem mrchu a tiez kedy by sa uskutocnil KET a na 10.7. sme objednani na imuno do Prahy...tak by som KET-ko mala asi odlozit az po Prahe, vsak? Aby som bud necakala na hcg test alebo nebola nadopovana likemi...asi logicky, hm? Co ty na to ako odbornik? :wink:

A na hematke Ti co vysetrovali?

Tinucha - negratulujem, len sa moc usmievam! :wink:

Pekny dnik...mame piatok, parada!
16. máj 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky :slight_smile:
tinuch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa spolu s tebou a večer si určite pre motiváciu mrknem foto :slight_smile:
taky, moj bobáčik pozdravuje toho tvojho :dizzy_face: :slight_smile:
ja beriem utroš 2x2
včera ma trochu trápili kŕče v podbrušku ale myslím, že je to kvoli cyste ktorú mám, vzájomne sa asi s maternicou utláčajú a dohovoriť si nedajú :sweat_smile:
16. máj 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok