IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
16. máj 2008

takynka si doma, vsak, pekne polihuj a rob len prijemne veci, nieze sa pustis do nejakych faktur 😉
lauritka si zlatusik, budem informovat 😉

takyna
16. máj 2008

Leni mne Krajko utroša naordinoval, 3-1 tabletku a dobrať estrogén, a chilly mám brať 1-denne? či nie?

takyna
16. máj 2008

Tinuš ty si vklada 2?

zuzla80
16. máj 2008

Lenik držím palce na zajtrajšie testovanie a iné ako diaľnice ani nechceme počuť😉
Ahoj Taky s chrobáčikom 😉

takyna
16. máj 2008

včera v Helíku, robil iba Krajko , Gaťová bola na školení, tí nový doktori čo sú tam tak tí robia iba pre tehotné tie 3D-ULZky na umelé oplodnenia su naši stály doktoríci 😀 , trošku som sa viac rozkecala s tou milou kočkou čo nám berie krv, a ináč nás čítajú a smiala sa , že KRAJKOVIčA voláme KRAJKO 😎

lenka20
16. máj 2008

tinuska dakujem 😵 zuzlik - ja po dialniciach strasne tuzim, takze budem sa snazit....
takynka aj mne naordinoval 3x1 ale beriem utros po svojom 😉 som nedisciplinovana pacientka ale hovorim si, ze viac progesteronu uskodit nemoze a menej moze chybat...chilli papaj teraz bud jednu denne alebo jednu ob-den. to staci..a nech su na teba doma teraz dobrucki 😉 🙂

takyna
16. máj 2008

Leník ideš testíkovať? 😵 tak tchuj, tchuj, iba 2-čiaročke očakávam 😉 😉 😉 , budem ti veľmo držať palce
Zuzlík díkes 😵

zuzla80
16. máj 2008

Taky a to vážne nás čítajú 😕 😕 Inak mne predtým stále naordinovali utroš 2x2.

takyna
16. máj 2008

smrteľne vážne nás čítajú a dokonca pravidelne 😎 , Lenka 😀 , vieme už svoje, a hlavne je to naše telo no nie? 😵

lauritka
16. máj 2008

babulky mam z vas radost, ze sa nebojite testikovat ;) odvaznemu stastie praje 😀

takyna
16. máj 2008

ináč Krajkovi som vravela, že ma bolí podbruško a pichá vo vaječníkoch, povedal, že je to dobre, lebo mám roztiahnutú liekmi maternicu, tak neviem,....ale som v miernom strese kôli tým dátum, veď viete 🙄

veracruz
16. máj 2008

taky, ja som vzdy mala podozrenie, ze si nas v centrach citaju 🙂 ja by som nas tiez citala 😀

takyna
16. máj 2008

tehulky aké ste mali pocity?
na začiatku?

lauritka
16. máj 2008

takyna v podstate nic..citis take tlaky v podbursku a mne bolo tazko na zaludok..to pretrvava stale. a zacali ma boliet dost prsia.. ale to vsetko je podobne ako pred MS:,

takyna
16. máj 2008

laurit, lebo u mňa pri IVF-bolo zdúvanie brucha, ostatné také isté ako u teba, ale naviac svalovica na nohách, bez nejakého dôvodu, nakoľko som len tak odychovala doma 😵

lauritka
16. máj 2008

jaj ved to som zabudla ;) ano svalovku som mala aj ja..boleli ma nohy, pirtom som nic nerobila :D

takyna
16. máj 2008

a závrate 🙂

takyna
16. máj 2008

a ako Tánička? dúfam, že ju dnes pustia domov, pozdravuj ju Leni od nás ďakujem 🙂

zuzla80
16. máj 2008

Taky ak si dobre pamätám tak aj Tánička písala, že mala svalovku, tak to je určite dobré znamenie 😉

lumah
16. máj 2008

lauritka, takynka dobré ránko 🙂

takyna
16. máj 2008

Ahoj Lumy, ako sa máš? bruško počúva?

Zuzlík teraz ešte nič také nemám , ale tá svalovka nie čo na tom bude....

ináč ma mrzí, že keď máme posledné 3-embrijká nerozmrazujú ich všetky, a nedávajú aj 3-ako v KE, veď by to bolo podľa mňa lepšie

lumah
16. máj 2008

takynka musím ležaťm doki ma chcel dať v utorok do nemocnicem ale som ho prehovorila a poctivo ležím doma, vraj sa trochu otváram. Ja za to možem-som vela chodila cez víkend. Dufam ťe ti to vyjde a bruško začne rásť aj tebe,
lauritka kedy ideš na uzv?

takyna
16. máj 2008

lumy tak len sa šetri, polihuj a vydržkaj pekne do toho augusta, už sa ti to kráti, budem myslieť na teba a držať ti palce 😵

veracruz
16. máj 2008

ahojte, ja som mala tiez svalovicu... moc som nechapala, ze preco, ale bola tam 😅

lumah
16. máj 2008

taky do augusta asi nie pri dvojkách-maximálne do 38tt ma nechaju.
veracruz ahoooj ako sa cítiš maminka?

lauritka
16. máj 2008

lumi, vera ahoj... to je zaujimave s tou svalovkou ..preco je to tak ?? lumi neboj, to bude dobre...niektor ebabenky aj zasivali...

veracruz
16. máj 2008

ahoj lumah, uz mam problem schovat brusko 😀 a potrebujem ho "tajit" este tyzden, ked bude oficialna oznamovacia akcia rodine 😎 a este stale mam nevolnosti (najskor ranne, potom predobedne, poobedne, najhorsie su vecerne) 😀 😝 😀

veracruz
16. máj 2008

ja som bola po ET vonku na druhy alebo treti den a tak hrozne som sa zadychala a to dokonca pri pomalej chodzi 😅 som sa normalne hanbila 😅

fcielkafcielka
16. máj 2008

Ahojte zienky... Takynka opatruj pekne "nase" babatko v brusku... Aj ja som sa minule bavila s pani z Heliku a vravela tiez, ze nas citaju...tak opatrne! 😀 😀 😀

Lenik - prosim Ta, kedze na buduci cyklus by sme mali ist na KET, datum zavisi od toho, kedy po neusesnom IVF dostanem mrchu a tiez kedy by sa uskutocnil KET a na 10.7. sme objednani na imuno do Prahy...tak by som KET-ko mala asi odlozit az po Prahe, vsak? Aby som bud necakala na hcg test alebo nebola nadopovana likemi...asi logicky, hm? Co ty na to ako odbornik? 😉

A na hematke Ti co vysetrovali?

Tinucha - negratulujem, len sa moc usmievam! 😉

Pekny dnik...mame piatok, parada!

ellianka
16. máj 2008

ahojte babuľky 🙂
tinuch 😵 😵 😵 teším sa spolu s tebou a večer si určite pre motiváciu mrknem foto 🙂
taky, moj bobáčik pozdravuje toho tvojho 😵 🙂
ja beriem utroš 2x2
včera ma trochu trápili kŕče v podbrušku ale myslím, že je to kvoli cyste ktorú mám, vzájomne sa asi s maternicou utláčajú a dohovoriť si nedajú 😅