IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
16. máj 2008

tinucha, skoro by som zabudla. gratulujem - potichučky, opatrne, ale určite to bude dobré... v nedeľu bude čiarka už určite silná, uvidíš 😵

tinucha
17. máj 2008

Gabika ďakujem, tvoje tehu vírusy zabrali. 😉 🙂
Lenka tak čo?
Dyta? Neskúšala si?

lauritka
17. máj 2008

ahojki tinus..neviem ci ma lenka pc doma ?? 😕

tinucha
17. máj 2008

Aha. 😖 Tak tu striehnem márne.
Dnes som vôbec nemohla spať. Budila som sa už v noci, potom som sa zobudila, keď začalo svitať a zaspala som tak pre šiestou ale len na chvíľu. Tak sme s drahým buntošili už o 7,00 pred TV a pozerali sme rozprávky. Tiež nemohol spať. 😀

takyna
17. máj 2008

Ahojte kočky, 🙂
tinuš ani ja som nespala, návaly tepla hrôza a to sme mali otvorené okno, neviem čo sa deje 😒

lauritka
17. máj 2008

😝 tak to sme na tom rovnako babule..ja som sa stale budila ... 😔

takyna
17. máj 2008

niečo sa asi deje v ovzduší ☹ , Laurit tebe sa ani nečudujem za chvílku ULZ už sa ti to kráti 😵

lauritka
17. máj 2008

taky no ved uuz mam divoke sny s lekarmi 😝

takyna
17. máj 2008

😀 ja som dnes do rána ničila bombový útok, 😒 ale to urobila tá pizza s cibulou 😵 , máte pekného toho pudlíčka mi máme naháča , lebo mám alergiu na psí zápach a naháča menej cítiť, ale v detstve som mala viac psov dokonca v koterci keď som chodila na cvičák som mala vlčiaka BETy a bol vychovaný podobne ako REX 😵

lauritka
17. máj 2008

😀 ja milujem psikov... priatel ma vlciaka..nastastie byva u jeho mamy... to uz je na mna vela 😝 je nadherny adlhosrsty...ale vies si predstavit ako to vyzera v byte.. tiez je senior ako moj... ma 13 rokov.

lauritka
17. máj 2008

taky kuk album 🙂

takyna
17. máj 2008

Krásny je veru, taký ten s polodlhou srsťou že? 😵

takyna
17. máj 2008

Moja Betyna mala tiež polodlhú stsť bola trošku svetlejšia, mala 5-šťeniatok, veľmi krásny pes to bol, ale mala som aj 3-bastardíkov, a teraz naháčik 🙂 , ja tiež milujem psíky , ale celkovo všetky zvieratká, s mužom keby sme mali rodinný dom, lebo aj on je taký fanatik ako ja , tak máme hárem zvieratiek 😉

lauritka
17. máj 2008

hihi ja mam este rybicky... pockaj pridam este jednu srandovanu.. 🙂

takyna
17. máj 2008

a znášajú sa s Edkom?

takyna
17. máj 2008

jéj, to je yorshirk, sorry neviem si spomenút ako sa to píše 🙂

lauritka
17. máj 2008

juj jasne...uz sa poznaju dlho..teda odkedy my s priatelom 🙂 skoro 7 rokov.. Brixi ho ochranuje vonku..Edko si viac dovoluje vies :D volame ho Edkov bodyguard. ten malinky je yorkshire.strasne su zlati vsetci traja , ked ideme s nimi vonku. brixi na nich dava stale pozor 😅

takyna
17. máj 2008

dám si do albumu niečo potom kukni 🙂

lauritka
17. máj 2008

oki..inac ten papagaj je nadherny... my sme tiez uvazovali o vtakovi, ale teraz som nechcela, ked sme sa snazili otehotniet..predsa len som chcela mat uplny klud 🙂

lauritka
17. máj 2008

taky vy mate psika ako Mojsejovci 🙂

takyna
17. máj 2008

Lauritka, ale Mojsejovci mali 3-roky po nás 😉 , sorry neviem dať celý album s fotkami dnu, iba po fotke
papagáj je mužov talizman, je hovoriaci, a škrieka keď je nahnevaný riadne 😀

lauritka
17. máj 2008

🙂 juj to je zlate ... ja by som tiez takeho chcela..mozno casom. priatlel mal kedysi hovoriacu andulku-ked bol maly , sedavala mu na pleci a jedva z ust,ked jej daval 🙂 ako sa vola presne ten pes co mate ? to je dost drahy ze ?

takyna
17. máj 2008

Volá sa Taky 😉 , ale v rodokmeňi má Tackman, bol drahý, ale už sú lacnejšie ako pred tými 5-rokmi, ale nelutujem tie peniaze, bola to najlepšie investícia 😵

takyna
17. máj 2008

tento papagáj čo máme je druh alexander velký dožíva sa zhruba okolo 50 rokov, náš má 17rokov, jeho otec v 50-tke vyzeral ako za mlady

lauritka
17. máj 2008

🙂 juj a papagaja ste kde zohnali ?

takyna
17. máj 2008

od jedného starého pána, choval niekolko veľmi vzácnych druhov v rodinnom dome, mal výstavné kúsky, strašne vela, od anduliek až po alexandre, amazoňany proste mnoho, jeho žena môjmu mužovy chcela ten chov darovať, keď sa jej muž pominie, ale irónia osudu sa zahrala a ona zomrela skorej ako jej muž....

lauritka
17. máj 2008

tak vidis, ale je nadherny... malicky sa z neho bude potom tesit 😉 skoda, ze psiky neziju tak dlho ☹

takyna
17. máj 2008

veru škoda 😔 , ja si ani len nechcem predstaviť, že náš sa pominie... ☹ ale čo narobíme 😵 , a čo ideš dnes robiť? ako je u nás? ja sa pomaly idem na záhradu nachystať , skontrolovať kvety, či nepolámalo dačo včera padali v BB, krupy

lauritka
17. máj 2008

no drahy by chcel dnes vykupat Brixiho 🙂 a potom pojdeme s nim vonku nech vyschne a poprechadzame sa. aj s Edkom samozrejme 🙂 ..ma byt horuco.. len asi si este cez obed pospim, lebo nebudem vladat.. dost som unavena.
este aj ten utrogestan utlmuje 🙄 inac ja som bola v BB na laserovje operaci pred 10 rokmi . oci. uz aspon nepotrebujem okuliare 🙂

lauritka
17. máj 2008

pekni psici an vystave 🙂 ja ties nosim Edka do salonu kazdych 5 tyzdnov.