IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
17. máj 2008

ale admina keď to zbadá tak mi to zruší, iba som ti to chcela poslať, to fotila dcéra teraz pred 3-týždnami bola výstava v BB 😵

lauritka
17. máj 2008

hej viem..aj mne to zrusia... ☹ no este tu ho mozes vidiet aj ostrihaneho - je fesacik. 😀 http://www.zvireroku.eu/hodnoceni/643/eddy.html

takyna
17. máj 2008

no tej je zlatučký, a to kde ste súťažili?, tiež spáva s vami v posteli ako ten náš?

lauritka
17. máj 2008

😀 juj inde by ani nespal.... nie nesutazili sme, to som si len pridala fotky na ten server..dostava sa tam sice nejake hodnotenie..ale ked mas vyssie cislo, tak ti to nejaki dobraci zase daju dole..tak som to tam nechala len tak pre radost 🙂 uz ani nehlasujem, nemalo to vyznam...

takyna
17. máj 2008

Laurituška, bežím ja sa obliecť, naši prišli z obchodíka, a ideme pozrieť tú záhradku, Taky sa teší , že bude behať po záhone 😉 , pekný dník, večer prídem na net...pá 😵

lauritka
17. máj 2008

uzite si to ;) a pozdrav oddomna papagaja 😀

gabika24
17. máj 2008

ahojte.
leni, tak to si budeme musieť počkať na to tvoje testovanie až do pondelka? -teda myslím na to, kým nám oznámiš, že si mala //. ... ale hlavne, aby tam boli, čo tam po našom čakaní. 😎
babulky, pekný víkend... 😵

cmuk05
17. máj 2008

Ahojte .
dostala som vela tabletiek a injekcii a mam z toho velku hlavu.Je to zle ked som na jeden den nedala injekcny roztok DECAPEPTYL ? 😒

mirusch
17. máj 2008

Cmuk, ak ti nieco nie je jasne, najlepsie je zavolat do centra a opytat sa, lebo pokial stimulujes, mala by si presne dodrzat, co ti kazali. Ja neviem, ci to vadi, ze si raz vynechala, moze, nemusi, boli babenky, co nieco zblbli a su tehu, ale v kazdom pripade radsej zavolaj a opytaj sa, oki? Drzim palce!

lauritka
18. máj 2008

tinusssssssssssss krasne ti to silnieeeeeeee 😵

gabika24
18. máj 2008

tinus, veru silnie. takže krv to už len istí 😉

takyna
18. máj 2008

Tinuška ide ti to nejako do jasnejších farieb 😉

lenka20
18. máj 2008

ahojte raketocky moje 😵
moj testik bol negativny - zatial.ale pocitam, ze zajtra by uz daco mohlo byt. a ak ani zajtra nie tak si budem mysliet, ze som ta jedna z 50, co test ukazal negativ a krv pozitiv 😉 😝 dnes som 9.den po ET a je to moj rekord bez krvacania, sice akurat dnes je termin mrchy, tak som ako na ihlach, ale zatial je to ok...brusko citim uz par dni...
savinka - gratulujem k transferu, nevadi, ze mas posledne, obycajne tie posledne su najsikovnejsie 😉 tak nech ti to rychlo ubehne a pridaj sa pekne k tehulkam.
tinuska tebe tie dialnice iduuuu 😵 😵 😵

lenka20
18. máj 2008

asi vsetky varite 🙂 len ja som lenivka leniva 😝

lenka20
18. máj 2008

tinuska a ty si mala aky testik - myslim citlivost 😕 ja mamatest od 20j.

takyna
18. máj 2008

Ahoj Leni, držím palce, neboj bude to ok, žiadne negatívne, tu nebude 😠 , verím, že to bude pozitívne, my sme vkladali len po 1-drobcovi, a to je slabučké, neskôr prídu originál dialnice 😉

lenka20
18. máj 2008

takynka ja sa ti fakt tentokrat nebojim 🙂 keby som nemala prepocitane dni na MS tak mi to ani nepride, to len uz tak automaticky mi myslienky ubiehaju k MS...mam uz len jeden testik, ten skusim zajtra a potom uz kaslem na testovanie a pockam na krv...
jaj, ozaj, zabudla som - v piatok mi volali vysledky - chlamydia trachomatis negativna - tak som veeeeelmi rada. aj u mna aj u manzela.....

takyna
18. máj 2008

no vidíš Leni, bude to dobré, pozri sa na mňa čo ja mám robiť, vklad podla klasického výpočtu som mala na 28-deň, brucho ma intentívne od vtedy bolí, som v miernom stresíku priznávam, obzerám ako úchyl papier vždy na wc, tohto návyku sa neviem zbaviť, a do 27-ďaleko, ešte , že idem do robotičky tam ma vytočia kolegovia a ropucha a pekný týždeň za nami 😀

lenka20
18. máj 2008

veru takynka, urcite aj ja by som behala ako uzlik nervov.... ja ta velmi obdivujem, ze si to riskla a risk je zisk, takze 😵 😵 😵 embrijko sa ti odvdaci tym, ze sa pekne hlboko zavrta...
ropucha je vlastne dobra, ked ta takto ,, presmeruje ,, na ine myslienky 😀 😀

lenka20
18. máj 2008

idem sa napapat 😝

takyna
18. máj 2008

Leni a čo iné mi ostávalo keď Krajkovič je u nás, VIP-lekár zastrešuje Helios, len mu veriť, že vie čo robí, ale na psychiku je aj tak jedno všetko je náročné veď to vieš sama, proste sa tomu nevyhneme, včera som bola pozrieť na svadbe kolegovi a potom sme si boli sadnúť s kolegynami a človeku to aspoň ubehne, ak by to mi nevyšlo tak toho posledného nebudeme vkladať podám žiadosť na 2-IVF, a dám si pouzu, trochu pocvičím zariadim si určité veci zo súkromia a tak...

takyna
18. máj 2008

dobrú chuť k obedu 😵

savia
18. máj 2008

Ahojte, babuľky,
lenušik, dakujem, som momentálne celkom v pohode, zmierujem sa s každým výsledkom, nejako to už len dopadne. Možno tí moji dvaja chrústikovia budú nakoniec naozaj tí najsilnejší...Ani sa veľmi nesledujem, povedala by som, že tentokrát to až tak psychicky neprežívam, beriem to normálne. Azda to bude na niečo dobré 😒
Lenka, že máš test negatívny, to ešte nič neznamená, to vieš 😉 Strašne moc držím pršteky.
Tinuška , úprimne gratulujem k // ,bola som nadšená, ked som ich uvidela v tvojom albume.Takto sa to robííí 😀 😀 😀
Baby, len tak dalej, Takyna, pekne do radu a postupne, poriadok musí byť, takže čakáme aj u Teba //. 😉

takyna
18. máj 2008

ahoj savi, ty si mala na ktorý deň vklad?

lenka20
18. máj 2008

takynka ale kedze ti to teraz vyjde tak to vsetko nestihnes 😉
savi - aj u mna to tak vyzera, ze cim viac ET za sebou tym som otrlejsia 😵 ale hadam ta psychicka pohoda prispeje k dobremu vysledku 😉
uz som po obede a teraz sa mi chce spat... mala by som este ist do zahrady popresadzat muskaty ale do kelu ked sa mi nechce 😝 som sama doma manzel bude prec cely tyzden tak mi je veru aj smutno a v nedelu sme zvykli dakde vypadnut a teraz musim trcat doma... no ale zajtra sa prebavim, pojdem k obvodnej, potom do mesta cosi vybavit, na postu.. pridem domov a uz bude poobede...dufam, ze nebude liat ako v piatok - somm myslela, ze dostanem infarkt, hromy blesky udierali, krupy padali...
ozaj - pozdravuje vas tanicka, stale je v nemocke, este asi zostane ale vraj jej mozno donesu net tak bude veselsie 😉

mirusch
18. máj 2008

Ahojte, ja len kuk. Preco je Tanitka v nemocnici???? 😕

lenka20
18. máj 2008

mirka tanicka zacala spinit, potom jej to na par dni prestalo a teraz zase. ale mimi je v poriadku, uz mu bije srdiecko...

mirusch
18. máj 2008

Aha, diky Lenka, som sa zlakla. Ale radsej nech je pod kontrolou. Tebe drzim silno palceky, nech predsa len budu// 😵

tinucha
18. máj 2008

Ahojte kočky. Ráno som nestihala písať, tak som len rýchlo šupla fotku do albumu. Ale tak škaredo som tam načmárala to s fixou, že idem urobiť inú fotku. 😉 🙂 Šibká mi čo? Ďakujem krásne za vaše povzbudivé slovká, stále sa presviedčam, že to teraz už bude dobré,veď keď som mala mimomaternicové, tak čiarka bol aslavučká aj 14. aj 15.deň po KET. Teraz je to iné. Celý deň som vysmiata ako slniečko a drahý je tiež úplne iný. Pri tom mimomaternicovom tomu nechcel uveriť, nechcel sa na testy ani pozrieť. Teraz sa vytešuje so mnou a už by to chcel povedať aj našim. Tak ho krotím,nech vydrží aspoň do výsledkov krvi. 🙂
Lenka ja mám tiežtesty s citlivosťou 20. Ide o to, ža ak sa embrijko uchytilo neskôr, tak sa to aj ukáže neskôr. Tak držím palce, aby tam už zajtra niečo bolo. Čo niečo, dve čiarky!!! 😉

gabika24
18. máj 2008

leni, určite to bude pozitívne... 🙂 veď tu posielam tie tehu vírusy a nie nadarmo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pozdravuj tanitku, nech sa držkajú 😵